فوتبــال 11
فنلاند
لیگ 2 - گروه B
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
فصل:
2024
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
دنبال کنید
17 فروردین 3، ۱۹:۰۰
Inter Turku II
HJS
18 فروردین 3، ۱۴:۳۰
P-Iirot
هونکا
19 فروردین 3، ۱۳:۳۰
Tampere United
VJS Vantaa
19 فروردین 3، ۱۶:۳۰
Ilves-Kissat
EBK
19 فروردین 3، ۱۹:۳۰
TPV Tampere
Ilves 2
23 فروردین 3، ۱۹:۳۰
Ilves 2
Ilves-Kissat
24 فروردین 3، ۱۹:۳۰
هونکا
Tampere United
24 فروردین 3، ۱۹:۳۰
TPV Tampere
P-Iirot
25 فروردین 3، ۱۶:۳۰
SexyPöxyt
HJS
25 فروردین 3، ۲۰:۰۰
Inter Turku II
VJS Vantaa
لیگ 2 - گروه B
نتایج و برنامه بازیها
برنامه بازیهای لیگ 2 - گروه B فنلاند - فصل 2024
فصل عادی
فصل عادی
فصل عادی
هفته 1
هفته 1
هفته 1
قبلی
3/01/17 - 3/05/20
بعدی
جمعه، 17 فروردین 1403
Inter Turku II
19:00
HJS
شنبه، 18 فروردین 1403
P-Iirot
14:30
هونکا
یکشنبه، 19 فروردین 1403
Tampere United
13:30
VJS Vantaa
Ilves-Kissat
16:30
EBK
TPV Tampere
19:30
Ilves 2
پنجشنبه، 23 فروردین 1403
Ilves 2
19:30
Ilves-Kissat
جمعه، 24 فروردین 1403
هونکا
19:30
Tampere United
TPV Tampere
19:30
P-Iirot
شنبه، 25 فروردین 1403
SexyPöxyt
16:30
HJS
Inter Turku II
20:00
VJS Vantaa
شنبه، 01 اردیبهشت 1403
Ilves-Kissat
14:30
SexyPöxyt
HJS
16:30
TPV Tampere
VJS Vantaa
17:30
هونکا
EBK
17:30
Inter Turku II
Tampere United
19:30
Ilves 2
چهارشنبه، 05 اردیبهشت 1403
SexyPöxyt
19:00
Tampere United
هونکا
19:30
EBK
TPV Tampere
19:30
Ilves-Kissat
P-Iirot
19:30
HJS
پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
Ilves 2
19:30
VJS Vantaa
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403
Inter Turku II
16:30
هونکا
Ilves-Kissat
19:00
P-Iirot
VJS Vantaa
19:00
SexyPöxyt
دوشنبه، 10 اردیبهشت 1403
EBK
19:00
Ilves 2
سه شنبه، 11 اردیبهشت 1403
Tampere United
19:30
TPV Tampere
شنبه، 15 اردیبهشت 1403
HJS
16:30
Ilves-Kissat
P-Iirot
16:30
Tampere United
SexyPöxyt
16:30
EBK
یکشنبه، 16 اردیبهشت 1403
Ilves 2
14:30
Inter Turku II
TPV Tampere
19:00
VJS Vantaa
یکشنبه، 23 اردیبهشت 1403
Inter Turku II
15:30
SexyPöxyt
هونکا
17:30
Ilves 2
EBK
17:30
TPV Tampere
VJS Vantaa
19:00
P-Iirot
سه شنبه، 25 اردیبهشت 1403
Tampere United
19:30
HJS
جمعه، 28 اردیبهشت 1403
P-Iirot
19:30
EBK
شنبه، 29 اردیبهشت 1403
SexyPöxyt
16:30
هونکا
HJS
16:30
VJS Vantaa
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403
Ilves-Kissat
15:30
Tampere United
TPV Tampere
19:00
Inter Turku II
شنبه، 05 خرداد 1403
هونکا
16:30
TPV Tampere
EBK
17:30
HJS
یکشنبه، 06 خرداد 1403
Inter Turku II
16:30
P-Iirot
VJS Vantaa
19:00
Ilves-Kissat
Ilves 2
19:00
SexyPöxyt
چهارشنبه، 09 خرداد 1403
Inter Turku II
19:00
Ilves-Kissat
EBK
19:00
Tampere United
SexyPöxyt
19:00
TPV Tampere
هونکا
19:30
HJS
Ilves 2
19:30
P-Iirot
یکشنبه، 13 خرداد 1403
Ilves-Kissat
19:00
هونکا
HJS
19:00
Ilves 2
P-Iirot
19:00
SexyPöxyt
VJS Vantaa
19:00
EBK
سه شنبه، 15 خرداد 1403
Tampere United
19:30
Inter Turku II
جمعه، 18 خرداد 1403
هونکا
19:30
P-Iirot
شنبه، 19 خرداد 1403
HJS
16:30
Inter Turku II
EBK
17:30
Ilves-Kissat
VJS Vantaa
19:00
Tampere United
یکشنبه، 20 خرداد 1403
Ilves 2
16:30
TPV Tampere
چهارشنبه، 23 خرداد 1403
Tampere United
19:30
هونکا
شنبه، 26 خرداد 1403
هونکا
16:30
VJS Vantaa
SexyPöxyt
16:30
Ilves-Kissat
Ilves 2
19:30
Tampere United
Inter Turku II
19:30
EBK
یکشنبه، 27 خرداد 1403
TPV Tampere
14:30
HJS
چهارشنبه، 30 خرداد 1403
VJS Vantaa
19:00
Inter Turku II
P-Iirot
19:00
TPV Tampere
پنجشنبه، 31 خرداد 1403
HJS
19:00
SexyPöxyt
Ilves-Kissat
19:30
Ilves 2
پنجشنبه، 07 تیر 1403
VJS Vantaa
19:00
Ilves 2
شنبه، 09 تیر 1403
HJS
16:30
P-Iirot
EBK
17:30
هونکا
سه شنبه، 12 تیر 1403
TPV Tampere
19:00
Tampere United
چهارشنبه، 13 تیر 1403
P-Iirot
19:00
Ilves-Kissat
SexyPöxyt
19:00
VJS Vantaa
Ilves 2
19:00
EBK
هونکا
19:30
Inter Turku II
یکشنبه، 17 تیر 1403
Tampere United
19:00
P-Iirot
EBK
19:00
SexyPöxyt
دوشنبه، 18 تیر 1403
VJS Vantaa
19:00
TPV Tampere
Ilves-Kissat
19:30
HJS
سه شنبه، 19 تیر 1403
Inter Turku II
19:00
Ilves 2
جمعه، 22 تیر 1403
P-Iirot
19:30
VJS Vantaa
TPV Tampere
19:30
EBK
شنبه، 23 تیر 1403
HJS
16:30
Tampere United
SexyPöxyt
16:30
Inter Turku II
Ilves 2
19:00
هونکا
دوشنبه، 25 تیر 1403
Ilves-Kissat
19:30
TPV Tampere
چهارشنبه، 27 تیر 1403
Tampere United
19:30
SexyPöxyt
شنبه، 30 تیر 1403
هونکا
16:30
SexyPöxyt
VJS Vantaa
17:30
HJS
EBK
17:30
P-Iirot
یکشنبه، 31 تیر 1403
Inter Turku II
15:30
TPV Tampere
سه شنبه، 02 مرداد 1403
Tampere United
19:30
Ilves-Kissat
جمعه، 05 مرداد 1403
TPV Tampere
19:30
هونکا
P-Iirot
19:30
Inter Turku II
شنبه، 06 مرداد 1403
Ilves-Kissat
16:30
VJS Vantaa
HJS
16:30
EBK
SexyPöxyt
16:30
Ilves 2
پنجشنبه، 11 مرداد 1403
P-Iirot
19:30
Ilves 2
جمعه، 12 مرداد 1403
TPV Tampere
19:30
SexyPöxyt
شنبه، 13 مرداد 1403
HJS
16:30
هونکا
یکشنبه، 14 مرداد 1403
Tampere United
14:30
EBK
Ilves-Kissat
19:00
Inter Turku II
شنبه، 20 مرداد 1403
هونکا
15:30
Ilves-Kissat
Ilves 2
15:30
HJS
Inter Turku II
15:30
Tampere United
SexyPöxyt
15:30
P-Iirot
EBK
15:30
VJS Vantaa
نتایج لیگ 2 - گروه B فنلاند
تیم منتخب لیگ 2 - گروه B فنلاند
لیگهای برگزیده
انتخابی یورو
لیگ برتر انگلیس
لالیگا
سری آ
بوندسلیگا
لیگ 1 فرانسه
لیگ قهرمانان
لیگ اروپا
لیگ کنفرانس
تمام لیگها
آذربایجان
آرژانتین
آسیا
آفریقا
آفریقای جنوبی
آلبانی
آلمان
آمریکا
آمریکای جنوبی
آمریکای شمالی و مرکزی
آندورا
آنگولا
اتریش
اتیوپی
اردن
ارمنستان
اروپا
اروگوئه
ازبکستان
اسپانیا
استرالیا
استونی
اسکاتلند
اسلواکی
اسلوونی
افغانستان
اقیانوسیه
اکوادور
الجزایر
السالوادور
امارات
اندونزی
انگلیس
اوکراین
اوگاندا
ایتالیا
ایران
ایرلند
ایرلند شمالی
ایسلند
بحرین
برزیل
بلاروس
بلژیک
بلغارستان
بنگلادش
بوسنی و هرزگوین
بولیوی
بینالمللی
پاراگوئه
پاکستان
پاناما
پرتغال
پرو
تاجیکستان
تانزانیا
تایلند
تایوان
ترکمنستان
ترکیه
تونس
جامائیکا
جبل طارق
جزایر فارو
جمهوری چک
چین
دانمارک
رواندا
روسیه
رومانی
زامبیا
زیمبابوه
ژاپن
ساحل عاج
سان مارینو
سنگاپور
سنگال
سوئد
سوئیس
سوریه
شیلی
صربستان
عراق
عربستان
عمان
غنا
فرانسه
فلسطین
فنلاند
فیلیپین
قبرس
قزاقستان
قطر
کاستاریکا
کامبوج
کامرون
کانادا
کره جنوبی
کرواسی
کلمبیا
کنیا
کوزوو
کویت
گرجستان
گواتمالا
لبنان
لتونی
لهستان
لوکزامبورگ
لیتوانی
لیختناشتاین
مالت
مالزی
مجارستان
مراکش
مصر
مقدونیه
مکزیک
مولداوی
مونتهنگرو
میانمار
نروژ
نیجریه
نیکاراگوئه
نیوزیلند
هلند
هند
هندوراس
هنگ کنگ
ولز
ونزوئلا
ویتنام
یونان
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.