فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 15 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۰۰
Energetik-BGU Minsk
0
-
2
FT
دنبال کنید
BATE Borisov Reserve
Zakhar Gitselev
21'
Zakhar Gitselev
3'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Zakhar Gitselev
21'
Zakhar Gitselev
3'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
Matvey Borisevich
90'+3
Danilla Vergeichik
90'+1
Gleb Protasenya
Zakhar Gitselev
82'
Maxim Mardas
Vadim KIselev
73'
Egor Chuevsky
71'
Vladislav Golovachenko
Roman Piletski
Stepan Gomonov
Egor Lukashenko
70'
68'
Vadim Kiselev
Arthur Starovoytov
Glotko Artyom
Danila Chul
Dmitri Dubrov
Arseniy Vainer
Ivan Semin
Matvey Borisevich
Egor Konochuk
46'
Vladislav Orlovsky
platon Kolosovksy
Maxim Telesh
Arseny Blotsky
پایان نیمه اول 0 - 2
Egor Konochuk
42'
40'
Arseny Blotsky
21'
0 - 2
Zakhar Gitselev
3'
0 - 1
Zakhar Gitselev
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 5
شروع بازی
15 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۰۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
25:9
28
2
Niva Dolbizno
11
30:13
24
3
FK Lida
11
15:10
23
4
BATE Borisov Reserve
11
17:14
19
5
Maxline Rogachev
11
19:11
18
6
Volna Pinsk
10
17:13
17
7
Ostrovets
11
13:14
16
8
Belshina Bobruisk
11
21:15
15
9
Dinamo Minsk Reserve
11
13:12
15
10
FK Bumprom
11
21:14
14
11
Shakhter Soligorsk Reserve
11
12:17
11
12
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
11
16:27
11
13
FK Baranovichi
10
7:18
11
14
اورشا
11
12:15
10
15
Lokomotiv Gomel
11
12:15
9
16
FK Slonim 2017
11
12:19
9
17
Bff Academy Minsk U17
11
11:23
9
18
Energetik-BGU Minsk
11
7:21
-5
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
5
15:4
15
2
Ostrovets
6
6:5
11
3
Belshina Bobruisk
5
10:5
10
4
FK Baranovichi
5
6:5
10
5
FK Lida
6
7:9
10
6
BATE Borisov Reserve
5
7:5
9
7
Bff Academy Minsk U17
6
9:11
9
8
Niva Dolbizno
5
13:6
8
9
Maxline Rogachev
5
7:3
8
10
Volna Pinsk
4
7:5
7
11
Dinamo Minsk Reserve
6
8:8
7
12
Lokomotiv Gomel
6
8:8
7
13
اورشا
5
9:7
6
14
FK Bumprom
5
7:6
6
15
Shakhter Soligorsk Reserve
6
4:7
5
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
7:16
5
17
FK Slonim 2017
6
7:14
3
18
Energetik-BGU Minsk
6
4:15
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
6
17:7
16
2
FK Lida
5
8:1
13
3
FC Molodechno
6
10:5
13
4
Maxline Rogachev
6
12:8
10
5
Volna Pinsk
6
10:8
10
6
Belshina Bobruisk
6
11:10
10
7
BATE Borisov Reserve
6
10:9
10
8
FK Bumprom
6
14:8
8
9
Dinamo Minsk Reserve
5
5:4
8
10
FK Slonim 2017
5
5:5
6
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
9:11
6
12
Shakhter Soligorsk Reserve
5
8:10
6
13
Ostrovets
5
7:9
5
14
اورشا
6
3:8
4
15
Lokomotiv Gomel
5
4:7
2
16
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
2
17
FK Baranovichi
5
1:13
1
18
Bff Academy Minsk U17
5
2:12
0
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Energetik-BGU Minsk
w
d
l
l
l
l
l
l
d
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Belshina Bobruisk
میزبان
08 اردیبهشت 1403
18:00
3
-
2
w
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
02 اردیبهشت 1403
15:30
0
-
0
d
FK Bumprom
میزبان
25 فروردین 1403
16:30
0
-
1
l
Ostrovets
میهمان
17 فروردین 1403
17:30
1
-
0
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
گومل
میزبان
19 اسفند 1402
13:30
1
-
3
l
ایسلوچ
میزبان
14 بهمن 1402
11:30
0
-
1
l
تورپیدو سادزینا
میزبان
05 بهمن 1402
12:00
1
-
3
l
لیگ برتر -
سقوط/صعود
ویتبسک
میهمان
18 آذر 1402
15:30
1
-
0
l
ویتبسک
میزبان
15 آذر 1402
14:30
0
-
0
d
لیگ برتر -
فصل عادی
Slavia Mozyr
میزبان
11 آذر 1402
14:30
3
-
1
w
10 بازی آخر BATE Borisov Reserve
w
w
l
w
w
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
08 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
3
w
Ostrovets
میزبان
01 اردیبهشت 1403
13:30
3
-
2
w
FC Molodechno
میهمان
26 فروردین 1403
16:45
3
-
1
l
FK Baranovichi
میزبان
19 فروردین 1403
17:30
2
-
1
w
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
Isloch Reserve
میهمان
08 اسفند 1399
13:45
2
-
3
w
دوستانه باشگاهی -
Club Friendly Games
گومل
میهمان
24 بهمن 1397
14:30
4
-
0
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.