فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 22 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
Volna Pinsk
0
-
4
FT
دنبال کنید
Belshina Bobruisk
Yuriy Gavrilov
56'
Vadim Balbukh
49'
Vladyslav Kabachevsky
46'
Dmitriy Denisenko
24'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Yuriy Gavrilov
56'
Vadim Balbukh
49'
Vladyslav Kabachevsky
46'
Dmitriy Denisenko
24'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 4
80'
Nikita Sokolovskiy
Vladislav Davydov
Kirill Malykh
Vladyslav Kabachevsky
Vladislav Chebotar
Evgeniy Kozel
Egor Bozhko
Anton Shepelev
71'
68'
Maksim Katsynel
Dmitriy Denisenko
Dato Chertkoev
Dmitriy Denisenko
Anton Shepelev
63'
Evgeniy Kozel
61'
Maksim Samotoi
Vadim Balbukh
Alexandr Bulychev
Kirill Kovalevich
56'
0 - 4
Yuriy Gavrilov
Roman Terletskiy
Dmitry Shulyak
49'
0 - 3
Vadim Balbukh
Valeri Potorocha
46'
0 - 3
Vladyslav Kabachevsky
پایان نیمه اول 0 - 2
Daniil Prokopchuk
33'
Azam Radzhabov
31'
24'
0 - 1
Dmitriy Denisenko
Vadim Balbukh
16'
Igor Tymonyuk
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 6
شروع بازی
22 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
17:7
22
2
BATE Borisov Reserve
8
15:10
17
3
Maxline Rogachev
7
14:5
14
4
Niva Dolbizno
7
15:10
14
5
FK Lida
8
10:9
14
6
Volna Pinsk
7
12:9
13
7
Dinamo Minsk Reserve
8
10:8
11
8
Ostrovets
8
9:12
11
9
Belshina Bobruisk
7
14:8
10
10
Lokomotiv Gomel
8
10:11
8
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
12:15
8
12
FK Baranovichi
8
5:12
8
13
FK Bumprom
8
16:13
7
14
اورشا
8
10:13
7
15
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:13
5
17
FK Slonim 2017
8
10:17
5
18
Energetik-BGU Minsk
7
4:9
-5
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
4
10:4
12
2
Ostrovets
5
6:5
10
3
BATE Borisov Reserve
4
7:5
8
4
FK Baranovichi
4
4:4
7
5
Volna Pinsk
3
6:4
6
6
Lokomotiv Gomel
5
7:7
6
7
Belshina Bobruisk
3
4:4
6
8
Bff Academy Minsk U17
4
5:7
6
9
اورشا
3
8:6
4
10
Maxline Rogachev
3
4:2
4
11
Dinamo Minsk Reserve
4
5:4
4
12
FK Lida
4
4:8
4
13
Energetik-BGU Minsk
4
3:7
3
14
Niva Dolbizno
3
3:4
2
15
Shakhter Soligorsk Reserve
5
2:7
2
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
4
5:13
2
17
FK Bumprom
3
2:5
0
18
FK Slonim 2017
4
5:12
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
4
12:6
12
2
Maxline Rogachev
4
10:3
10
3
FK Lida
4
6:1
10
4
FC Molodechno
4
7:3
10
5
Belshina Bobruisk
4
10:4
9
6
BATE Borisov Reserve
4
8:5
9
7
FK Bumprom
5
14:8
7
8
Volna Pinsk
4
6:5
7
9
Dinamo Minsk Reserve
4
5:4
7
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
7:2
6
11
FK Slonim 2017
4
5:5
5
12
Shakhter Soligorsk Reserve
3
6:6
3
13
اورشا
5
2:7
3
14
Lokomotiv Gomel
3
3:4
2
15
Energetik-BGU Minsk
3
1:2
2
16
Ostrovets
3
3:7
1
17
FK Baranovichi
4
1:8
1
18
Bff Academy Minsk U17
4
2:10
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 4
80'
Nikita Sokolovskiy
Vladislav Davydov
Kirill Malykh
Vladyslav Kabachevsky
Vladislav Chebotar
Evgeniy Kozel
Egor Bozhko
Anton Shepelev
71'
68'
Maksim Katsynel
Dmitriy Denisenko
Dato Chertkoev
Dmitriy Denisenko
Anton Shepelev
63'
Evgeniy Kozel
61'
Maksim Samotoi
Vadim Balbukh
Alexandr Bulychev
Kirill Kovalevich
56'
0 - 4
Yuriy Gavrilov
Roman Terletskiy
Dmitry Shulyak
49'
0 - 3
Vadim Balbukh
Valeri Potorocha
46'
0 - 3
Vladyslav Kabachevsky
پایان نیمه اول 0 - 2
Daniil Prokopchuk
33'
Azam Radzhabov
31'
24'
0 - 1
Dmitriy Denisenko
Vadim Balbukh
16'
Igor Tymonyuk
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 6
شروع بازی
22 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.