فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 08 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
Niva Dolbizno
0
-
0
FT
دنبال کنید
FK Slonim 2017
ضربات پنالتی
گل های بازی
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 0
89'
Vadim Freytak
Chizh Dmitri
Mulkevich Dmitri
88'
82'
Lisyuk Pavel
Adamchik Taysir
73'
Anisimov Timofey
Lebedev Ilya
Fisiuk Aleksandr
Kuratnik Artem
57'
Nikolai Leshkevich
51'
46'
Freytak Vadim
Pashkevich Maxim
پایان نیمه اول 0 - 0
Kozel Roman
Dybin Vladislav
40'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 4
شروع بازی
08 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
11:3
16
2
FK Lida
6
8:3
13
3
BATE Borisov Reserve
6
12:8
13
4
Volna Pinsk
6
11:8
12
5
Maxline Rogachev
6
13:5
11
6
Niva Dolbizno
6
12:9
11
7
Belshina Bobruisk
6
13:5
10
8
Dinamo Minsk Reserve
6
8:5
10
9
FK Bumprom
6
15:10
7
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
11:14
7
11
Ostrovets
6
5:9
7
12
Lokomotiv Gomel
6
8:9
6
13
اورشا
6
9:12
5
14
FK Slonim 2017
6
6:11
5
15
FK Baranovichi
6
3:9
5
16
Bff Academy Minsk U17
6
3:14
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
6
3:12
1
18
Energetik-BGU Minsk
6
3:8
-6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
3
7:2
9
2
BATE Borisov Reserve
3
6:4
7
3
Ostrovets
4
3:3
7
4
Volna Pinsk
3
6:4
6
5
Belshina Bobruisk
2
3:1
6
6
Maxline Rogachev
3
4:2
4
7
Dinamo Minsk Reserve
3
4:2
4
8
Lokomotiv Gomel
3
5:5
4
9
FK Lida
3
3:3
4
10
FK Baranovichi
3
2:3
4
11
اورشا
2
7:5
3
12
Bff Academy Minsk U17
3
3:7
3
13
Energetik-BGU Minsk
4
3:7
3
14
Niva Dolbizno
3
3:4
2
15
Shakhter Soligorsk Reserve
4
2:7
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
4:12
1
17
FK Bumprom
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
3:9
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Belshina Bobruisk
4
10:4
9
2
FK Lida
3
5:0
9
3
Niva Dolbizno
3
9:5
9
4
FK Bumprom
4
13:6
7
5
Maxline Rogachev
3
9:3
7
6
FC Molodechno
3
4:1
7
7
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
7:2
6
8
BATE Borisov Reserve
3
6:4
6
9
Volna Pinsk
3
5:4
6
10
Dinamo Minsk Reserve
3
4:3
6
11
FK Slonim 2017
3
3:2
5
12
Lokomotiv Gomel
3
3:4
2
13
اورشا
4
2:7
2
14
Energetik-BGU Minsk
2
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
1:6
1
16
Ostrovets
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
3
0:7
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 0
89'
Vadim Freytak
Chizh Dmitri
Mulkevich Dmitri
88'
82'
Lisyuk Pavel
Adamchik Taysir
73'
Anisimov Timofey
Lebedev Ilya
Fisiuk Aleksandr
Kuratnik Artem
57'
Nikolai Leshkevich
51'
46'
Freytak Vadim
Pashkevich Maxim
پایان نیمه اول 0 - 0
Kozel Roman
Dybin Vladislav
40'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 4
شروع بازی
08 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.