فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
Lokomotiv Gomel
Ilya Kirko
82'
1
-
1
FT
دنبال کنید
FC Molodechno
Kirill Goncharik
8'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Ilya Kirko
82'
Kirill Goncharik
8'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Ilya Kirko
89'
86'
Stanislav Bylinovich
Nikolay Starostenko
85'
84'
Fedor Adashkevich
Yuri Kozlov
Igor Kuzmenok
Pavel Markov
1 - 1
Ilya Kirko
82'
Cat Artur
Nikolay Starostenko
Evgeni Milevski
78'
69'
Igor Monich
Vladislav Fedosov
Vadim Fastovets
Pavel Tseslyukevich
Ivan Kaloshkin
Aleksandr Krasnov
66'
62'
Aleksandr Krotov
Kirill Goncharik
Evgeniy Milevskiy
52'
پایان نیمه اول 0 - 1
43'
Yuri Kozlov
8'
0 - 1
Kirill Goncharik
Dmitriy German
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 3
شروع بازی
02 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
5
9:3
13
2
Volna Pinsk
5
11:4
12
3
BATE Borisov Reserve
5
11:7
12
4
FK Lida
5
6:3
10
4
Niva Dolbizno
5
9:6
10
6
Maxline Rogachev
5
10:5
8
7
Belshina Bobruisk
5
9:5
7
8
Dinamo Minsk Reserve
5
6:4
7
9
Ostrovets
5
5:7
7
10
FK Bumprom
5
12:7
6
11
اورشا
5
9:10
5
12
Lokomotiv Gomel
5
7:8
5
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
9:14
4
14
FK Slonim 2017
5
6:11
4
15
FK Baranovichi
5
3:9
4
16
Bff Academy Minsk U17
5
3:11
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
5
2:10
1
18
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
-6
بازی
گلها
امتیاز
1
Ostrovets
3
3:1
7
2
Volna Pinsk
2
6:0
6
3
FC Molodechno
2
5:2
6
4
BATE Borisov Reserve
2
5:3
6
5
Belshina Bobruisk
2
3:1
6
6
Dinamo Minsk Reserve
3
4:2
4
7
Lokomotiv Gomel
3
5:5
4
8
FK Lida
3
3:3
4
9
اورشا
2
7:5
3
10
FK Baranovichi
2
2:3
3
11
Energetik-BGU Minsk
3
3:5
3
12
Bff Academy Minsk U17
3
3:7
3
13
Maxline Rogachev
2
1:2
1
14
Niva Dolbizno
2
0:1
1
15
Shakhter Soligorsk Reserve
3
1:5
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
4:12
1
17
FK Bumprom
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
3:9
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
3
9:5
9
2
Maxline Rogachev
3
9:3
7
3
FC Molodechno
3
4:1
7
4
FK Bumprom
3
10:3
6
5
FK Lida
2
3:0
6
6
BATE Borisov Reserve
3
6:4
6
7
Belshina Bobruisk
3
6:4
6
8
Volna Pinsk
3
5:4
6
9
FK Slonim 2017
2
3:2
4
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
2
5:2
3
11
Dinamo Minsk Reserve
2
2:2
3
12
اورشا
3
2:5
2
13
Lokomotiv Gomel
2
2:3
1
14
Energetik-BGU Minsk
2
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
1:6
1
16
Ostrovets
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
2
0:4
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Ilya Kirko
89'
86'
Stanislav Bylinovich
Nikolay Starostenko
85'
84'
Fedor Adashkevich
Yuri Kozlov
Igor Kuzmenok
Pavel Markov
1 - 1
Ilya Kirko
82'
Cat Artur
Nikolay Starostenko
Evgeni Milevski
78'
69'
Igor Monich
Vladislav Fedosov
Vadim Fastovets
Pavel Tseslyukevich
Ivan Kaloshkin
Aleksandr Krasnov
66'
62'
Aleksandr Krotov
Kirill Goncharik
Evgeniy Milevskiy
52'
پایان نیمه اول 0 - 1
43'
Yuri Kozlov
8'
0 - 1
Kirill Goncharik
Dmitriy German
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 3
شروع بازی
02 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.