فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 26 فروردین 1403 ساعت ۱۷:۳۰
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
Kirill Nebyshinets
71'
Aleksey Korostelev
30'
2
-
3
FT
دنبال کنید
FK Slonim 2017
Alexander Puzach
78'
Alexander Puzach
63'
Maksim Pashkevich
38'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Kirill Nebyshinets
71'
Aleksey Korostelev
30'
Alexander Puzach
78'
Alexander Puzach
63'
Maksim Pashkevich
38'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 3
78'
2 - 3
Alexander Puzach
2 - 2
Kirill Nebyshinets
71'
63'
1 - 2
Alexander Puzach
پایان نیمه اول 1 - 1
38'
1 - 1
Maksim Pashkevich
1 - 0
Aleksey Korostelev
30'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 2
شروع بازی
26 فروردین 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
11:3
16
2
FK Lida
6
8:3
13
3
BATE Borisov Reserve
6
12:8
13
4
Volna Pinsk
6
11:8
12
5
Maxline Rogachev
6
13:5
11
6
Niva Dolbizno
6
12:9
11
7
Belshina Bobruisk
6
13:5
10
8
Dinamo Minsk Reserve
6
8:5
10
9
FK Bumprom
6
15:10
7
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
11:14
7
11
Ostrovets
6
5:9
7
12
Lokomotiv Gomel
6
8:9
6
13
اورشا
6
9:12
5
14
FK Slonim 2017
6
6:11
5
15
FK Baranovichi
6
3:9
5
16
Bff Academy Minsk U17
6
3:14
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
6
3:12
1
18
Energetik-BGU Minsk
6
3:8
-6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
3
7:2
9
2
BATE Borisov Reserve
3
6:4
7
3
Ostrovets
4
3:3
7
4
Volna Pinsk
3
6:4
6
5
Belshina Bobruisk
2
3:1
6
6
Maxline Rogachev
3
4:2
4
7
Dinamo Minsk Reserve
3
4:2
4
8
Lokomotiv Gomel
3
5:5
4
9
FK Lida
3
3:3
4
10
FK Baranovichi
3
2:3
4
11
اورشا
2
7:5
3
12
Bff Academy Minsk U17
3
3:7
3
13
Energetik-BGU Minsk
4
3:7
3
14
Niva Dolbizno
3
3:4
2
15
Shakhter Soligorsk Reserve
4
2:7
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
4:12
1
17
FK Bumprom
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
3:9
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Belshina Bobruisk
4
10:4
9
2
FK Lida
3
5:0
9
3
Niva Dolbizno
3
9:5
9
4
FK Bumprom
4
13:6
7
5
Maxline Rogachev
3
9:3
7
6
FC Molodechno
3
4:1
7
7
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
7:2
6
8
BATE Borisov Reserve
3
6:4
6
9
Volna Pinsk
3
5:4
6
10
Dinamo Minsk Reserve
3
4:3
6
11
FK Slonim 2017
3
3:2
5
12
Lokomotiv Gomel
3
3:4
2
13
اورشا
4
2:7
2
14
Energetik-BGU Minsk
2
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
1:6
1
16
Ostrovets
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
3
0:7
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 3
78'
2 - 3
Alexander Puzach
2 - 2
Kirill Nebyshinets
71'
63'
1 - 2
Alexander Puzach
پایان نیمه اول 1 - 1
38'
1 - 1
Maksim Pashkevich
1 - 0
Aleksey Korostelev
30'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 2
شروع بازی
26 فروردین 1403 ساعت ۱۷:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.