فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 26 فروردین 1403 ساعت ۱۶:۴۵
FC Molodechno
Kirill Goncharik
59'
Igor Monich
7'
Igor Monich
5'
3
-
1
FT
دنبال کنید
BATE Borisov Reserve
Zakhar Hitseleu
90'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Kirill Goncharik
59'
Igor Monich
7'
Igor Monich
5'
Zakhar Hitseleu
90'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 1
90'
3 - 1
Zakhar Hitseleu
Vadim Fastovets
83'
Bogdan Kutsy
Pavel Tseslyukevich
78'
75'
Matvey Svidinsky
69'
Maxim Telesh
Ilya Baranov
Plato Kolosovsky
Danila Zhulpa
Maxim Mardas
Nikolay Mirskiy
German Kutkovich
Sergei Usenia
Vadim Fastovets
Dmitriy German
66'
Aleksandr Krotov
Kirill Goncharik
Vladislav Fedosov
Igor Monich
3 - 0
Kirill Goncharik
59'
Sino Absadamov
56'
46'
Ales Sakhonchyk
Arseny Blotsky
پایان نیمه اول 2 - 0
45'
Danila Zhulpa
25'
Vladislav Orlovsky
2 - 0
Igor Monich
7'
1 - 0
Igor Monich
5'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 2
شروع بازی
26 فروردین 1403 ساعت ۱۶:۴۵
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
11:3
16
2
FK Lida
6
8:3
13
3
BATE Borisov Reserve
6
12:8
13
4
Volna Pinsk
6
11:8
12
5
Maxline Rogachev
6
13:5
11
6
Niva Dolbizno
6
12:9
11
7
Belshina Bobruisk
6
13:5
10
8
Dinamo Minsk Reserve
6
8:5
10
9
FK Bumprom
6
15:10
7
10
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
11:14
7
11
Ostrovets
6
5:9
7
12
Lokomotiv Gomel
6
8:9
6
13
اورشا
6
9:12
5
14
FK Slonim 2017
6
6:11
5
15
FK Baranovichi
6
3:9
5
16
Bff Academy Minsk U17
6
3:14
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
6
3:12
1
18
Energetik-BGU Minsk
6
3:8
-6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
3
7:2
9
2
BATE Borisov Reserve
3
6:4
7
3
Ostrovets
4
3:3
7
4
Volna Pinsk
3
6:4
6
5
Belshina Bobruisk
2
3:1
6
6
Maxline Rogachev
3
4:2
4
7
Dinamo Minsk Reserve
3
4:2
4
8
Lokomotiv Gomel
3
5:5
4
9
FK Lida
3
3:3
4
10
FK Baranovichi
3
2:3
4
11
اورشا
2
7:5
3
12
Bff Academy Minsk U17
3
3:7
3
13
Energetik-BGU Minsk
4
3:7
3
14
Niva Dolbizno
3
3:4
2
15
Shakhter Soligorsk Reserve
4
2:7
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
4:12
1
17
FK Bumprom
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
3:9
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Belshina Bobruisk
4
10:4
9
2
FK Lida
3
5:0
9
3
Niva Dolbizno
3
9:5
9
4
FK Bumprom
4
13:6
7
5
Maxline Rogachev
3
9:3
7
6
FC Molodechno
3
4:1
7
7
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
7:2
6
8
BATE Borisov Reserve
3
6:4
6
9
Volna Pinsk
3
5:4
6
10
Dinamo Minsk Reserve
3
4:3
6
11
FK Slonim 2017
3
3:2
5
12
Lokomotiv Gomel
3
3:4
2
13
اورشا
4
2:7
2
14
Energetik-BGU Minsk
2
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
1:6
1
16
Ostrovets
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
3
0:7
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 1
90'
3 - 1
Zakhar Hitseleu
Vadim Fastovets
83'
Bogdan Kutsy
Pavel Tseslyukevich
78'
75'
Matvey Svidinsky
69'
Maxim Telesh
Ilya Baranov
Plato Kolosovsky
Danila Zhulpa
Maxim Mardas
Nikolay Mirskiy
German Kutkovich
Sergei Usenia
Vadim Fastovets
Dmitriy German
66'
Aleksandr Krotov
Kirill Goncharik
Vladislav Fedosov
Igor Monich
3 - 0
Kirill Goncharik
59'
Sino Absadamov
56'
46'
Ales Sakhonchyk
Arseny Blotsky
پایان نیمه اول 2 - 0
45'
Danila Zhulpa
25'
Vladislav Orlovsky
2 - 0
Igor Monich
7'
1 - 0
Igor Monich
5'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 2
شروع بازی
26 فروردین 1403 ساعت ۱۶:۴۵
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.