فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۷:۳۰
زسکا 1948 II
0
-
1
FT
دنبال کنید
Marek Dupnitsa
Nikolay Ganchev
85'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Nikolay Ganchev
85'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
Diehardy Kouassi
Veljko Djurdjevic
Valentin Yoskov
Simeon Dimitrov
Rafail Parlikov
Boris Dimitrov
88'
Boris Dimitrov
87'
85'
Lubomir Kostov
Hristian Dzhadzharov
0 - 1
Nikolay Ganchev
Veljko Djurdjevic
76'
Konstantin Kostadinov
Kaloyan Strinsky
Victor Vassilev
Simeon Dimitrov
62'
61'
Nikolay Ganchev
Martin Atanasov
Radoslav Iliev
57'
پایان نیمه اول 0 - 0
Jonathan Pereira
44'
42'
Dimitar Iliev
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلغارستان - لیگ 2
فصل
2023/2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 29
شروع بازی
03 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
اسپارتاک وارنا
33
58:28
69
2
سپتموری
33
43:26
62
3
Marek Dupnitsa
33
36:26
60
4
مونتانا
33
44:31
54
5
Dobrudzha Dobrich
33
43:32
50
6
Strumska Slava
33
34:28
50
7
زسکا 1948 II
33
37:36
47
8
Yantra Gabrovo
33
37:35
46
9
Spartak Pleven
33
29:30
45
10
Litex Lovech
33
30:34
45
11
Belasitsa Petrich
33
37:31
43
12
Ludogorets Razgrad B
33
38:38
43
13
دوناو روسه
33
28:36
43
14
Sportist Svoge
33
33:41
40
15
Chernomorets 1919 Burgas
33
31:39
37
16
Chernomorets Balchik
33
36:46
36
17
PFC Maritsa Plovdiv
33
30:55
29
18
FK Bdin Vidin
33
15:47
19
بازی
گلها
امتیاز
1
اسپارتاک وارنا
16
34:8
43
2
Marek Dupnitsa
16
22:8
36
3
Dobrudzha Dobrich
16
27:8
35
4
Strumska Slava
17
23:11
35
5
مونتانا
17
26:16
31
6
Ludogorets Razgrad B
17
26:18
31
7
Belasitsa Petrich
16
22:9
28
8
Yantra Gabrovo
17
26:22
28
9
Sportist Svoge
17
19:15
28
10
سپتموری
16
18:13
27
11
Litex Lovech
17
16:10
26
12
زسکا 1948 II
17
20:20
26
13
PFC Maritsa Plovdiv
16
22:20
25
14
Chernomorets Balchik
17
24:19
24
15
Spartak Pleven
17
17:14
24
16
Chernomorets 1919 Burgas
16
18:16
23
17
دوناو روسه
16
16:15
22
18
FK Bdin Vidin
16
7:14
13
بازی
گلها
امتیاز
1
سپتموری
17
25:13
35
2
اسپارتاک وارنا
17
24:20
26
3
Marek Dupnitsa
17
14:18
24
4
مونتانا
16
18:15
23
5
زسکا 1948 II
16
17:16
21
6
Spartak Pleven
16
12:16
21
7
دوناو روسه
17
12:21
21
8
Litex Lovech
16
14:24
19
9
Yantra Gabrovo
16
11:13
18
10
Strumska Slava
16
11:17
15
11
Belasitsa Petrich
17
15:22
15
12
Dobrudzha Dobrich
17
16:24
15
13
Chernomorets 1919 Burgas
17
13:23
14
14
Ludogorets Razgrad B
16
12:20
12
15
Sportist Svoge
16
14:26
12
16
Chernomorets Balchik
16
12:27
12
17
FK Bdin Vidin
17
8:33
6
18
PFC Maritsa Plovdiv
17
8:35
4
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
اسپارتاک وارنا
33
22
3
8
58:28
69
2
سپتموری
33
18
8
7
43:26
62
3
Marek Dupnitsa
33
16
12
5
36:26
60
4
مونتانا
33
15
9
9
44:31
54
5
Dobrudzha Dobrich
33
14
8
11
43:32
50
6
Strumska Slava
33
14
8
11
34:28
50
7
زسکا 1948 II
33
12
11
10
37:36
47
8
Yantra Gabrovo
33
12
10
11
37:35
46
9
Spartak Pleven
33
13
6
14
29:30
45
10
Litex Lovech
33
12
9
12
30:34
45
11
Belasitsa Petrich
33
12
7
14
37:31
43
12
Ludogorets Razgrad B
33
11
10
12
38:38
43
13
دوناو روسه
33
11
10
12
28:36
43
14
Sportist Svoge
33
10
10
13
33:41
40
15
Chernomorets 1919 Burgas
33
9
10
14
31:39
37
16
Chernomorets Balchik
33
10
6
17
36:46
36
17
PFC Maritsa Plovdiv
33
9
2
22
30:55
29
18
FK Bdin Vidin
33
4
7
22
15:47
19
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
اسپارتاک وارنا
16
14
1
1
34:8
43
2
Marek Dupnitsa
16
10
6
0
22:8
36
3
Dobrudzha Dobrich
16
11
2
3
27:8
35
4
Strumska Slava
17
10
5
2
23:11
35
5
مونتانا
17
9
4
4
26:16
31
6
Ludogorets Razgrad B
17
9
4
4
26:18
31
7
Belasitsa Petrich
16
8
4
4
22:9
28
8
Yantra Gabrovo
17
8
4
5
26:22
28
9
Sportist Svoge
17
8
4
5
19:15
28
10
سپتموری
16
8
3
5
18:13
27
11
Litex Lovech
17
6
8
3
16:10
26
12
زسکا 1948 II
17
7
5
5
20:20
26
13
PFC Maritsa Plovdiv
16
8
1
7
22:20
25
14
Chernomorets Balchik
17
7
3
7
24:19
24
15
Spartak Pleven
17
7
3
7
17:14
24
16
Chernomorets 1919 Burgas
16
6
5
5
18:16
23
17
دوناو روسه
16
5
7
4
16:15
22
18
FK Bdin Vidin
16
3
4
9
7:14
13
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
سپتموری
17
10
5
2
25:13
35
2
اسپارتاک وارنا
17
8
2
7
24:20
26
3
Marek Dupnitsa
17
6
6
5
14:18
24
4
مونتانا
16
6
5
5
18:15
23
5
زسکا 1948 II
16
5
6
5
17:16
21
6
Spartak Pleven
16
6
3
7
12:16
21
7
دوناو روسه
17
6
3
8
12:21
21
8
Litex Lovech
16
6
1
9
14:24
19
9
Yantra Gabrovo
16
4
6
6
11:13
18
10
Strumska Slava
16
4
3
9
11:17
15
11
Belasitsa Petrich
17
4
3
10
15:22
15
12
Dobrudzha Dobrich
17
3
6
8
16:24
15
13
Chernomorets 1919 Burgas
17
3
5
9
13:23
14
14
Ludogorets Razgrad B
16
2
6
8
12:20
12
15
Sportist Svoge
16
2
6
8
14:26
12
16
Chernomorets Balchik
16
3
3
10
12:27
12
17
FK Bdin Vidin
17
1
3
13
8:33
6
18
PFC Maritsa Plovdiv
17
1
1
15
8:35
4
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.