فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 20 اسفند 1402 ساعت ۱۷:۰۰
زسکا 1948 II
0
-
2
FT
دنبال کنید
مونتانا
Vladislav Tsekov
86'
Emil Yanchev
53'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Tsekov
86'
Emil Yanchev
53'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
86'
0 - 2
Vladislav Tsekov
82'
Stefan Kamenov
Emil Yanchev
Anton Tungarov
Franck-Landry Elle Essouma
76'
Vladislav Tsekov
Philip Ejike
Kristian Taskov
Steven Kirilov
Atanas Kilov
Radoslav Iliev
75'
Mihail Tsonev
Ivaylo Markov
Nikola Nedkov
Martin Atanasov
61'
53'
0 - 1
Emil Yanchev
پایان نیمه اول 0 - 0
41'
Aleksandar Asparuhov
Iliya Rusinov
Viktor Vasilev
Diehardy Kouassi
26'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلغارستان - لیگ 2
فصل
2023/2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 24
شروع بازی
20 اسفند 1402 ساعت ۱۷:۰۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
اسپارتاک وارنا
32
53:27
64
2
سپتموری
31
41:24
59
3
Marek Dupnitsa
31
32:24
54
4
مونتانا
31
43:28
53
5
Dobrudzha Dobrich
31
42:28
50
6
Yantra Gabrovo
31
35:32
45
7
Litex Lovech
32
28:31
45
8
Strumska Slava
31
30:28
44
9
زسکا 1948 II
32
33:34
44
10
Ludogorets Razgrad B
31
37:32
43
11
Spartak Pleven
32
28:29
43
12
دوناو روسه
31
27:33
42
13
Belasitsa Petrich
31
34:31
37
14
Chernomorets 1919 Burgas
32
30:37
37
15
Sportist Svoge
31
31:40
36
16
Chernomorets Balchik
32
33:46
33
17
PFC Maritsa Plovdiv
32
28:52
28
18
FK Bdin Vidin
32
14:43
20
بازی
گلها
امتیاز
1
اسپارتاک وارنا
16
33:8
41
2
Dobrudzha Dobrich
16
27:8
35
3
Marek Dupnitsa
15
20:7
33
4
Strumska Slava
16
21:11
32
5
مونتانا
16
26:14
31
6
Ludogorets Razgrad B
16
25:14
31
7
سپتموری
15
18:11
27
8
Yantra Gabrovo
15
24:19
27
9
Belasitsa Petrich
15
20:9
25
10
Litex Lovech
16
14:8
25
11
PFC Maritsa Plovdiv
16
22:19
25
12
Sportist Svoge
16
18:15
25
13
Spartak Pleven
16
17:13
24
14
Chernomorets 1919 Burgas
16
17:15
23
15
زسکا 1948 II
16
17:19
23
16
Chernomorets Balchik
16
22:19
21
17
دوناو روسه
15
15:14
21
18
FK Bdin Vidin
16
7:13
14
بازی
گلها
امتیاز
1
سپتموری
16
23:13
32
2
اسپارتاک وارنا
16
20:19
23
3
مونتانا
15
17:14
22
4
زسکا 1948 II
16
16:15
21
5
Marek Dupnitsa
16
12:17
21
6
دوناو روسه
16
12:19
21
7
Litex Lovech
16
14:23
20
8
Spartak Pleven
16
11:16
19
9
Yantra Gabrovo
16
11:13
18
10
Dobrudzha Dobrich
15
15:20
15
11
Chernomorets 1919 Burgas
16
13:22
14
12
Ludogorets Razgrad B
15
12:18
12
13
Belasitsa Petrich
16
14:22
12
14
Strumska Slava
15
9:17
12
15
Chernomorets Balchik
16
11:27
12
16
Sportist Svoge
15
13:25
11
17
FK Bdin Vidin
16
7:30
6
18
PFC Maritsa Plovdiv
16
6:33
3
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
86'
0 - 2
Vladislav Tsekov
82'
Stefan Kamenov
Emil Yanchev
Anton Tungarov
Franck-Landry Elle Essouma
76'
Vladislav Tsekov
Philip Ejike
Kristian Taskov
Steven Kirilov
Atanas Kilov
Radoslav Iliev
75'
Mihail Tsonev
Ivaylo Markov
Nikola Nedkov
Martin Atanasov
61'
53'
0 - 1
Emil Yanchev
پایان نیمه اول 0 - 0
41'
Aleksandar Asparuhov
Iliya Rusinov
Viktor Vasilev
Diehardy Kouassi
26'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلغارستان - لیگ 2
فصل
2023/2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 24
شروع بازی
20 اسفند 1402 ساعت ۱۷:۰۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.