فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
دوشنبه، 14 اسفند 1402 ساعت ۱۷:۰۰
Strumska Slava
0
-
0
FT
دنبال کنید
زسکا 1948 II
ضربات پنالتی
گل های بازی
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 0
90'+2
Kaloyan Radostinov Strinski
87'
Simeon Dimitrov
Arnel Kadric
82'
Yordan Todorov
Lazar Stoychev
80'
Martin Kostov
79'
74'
Diedri Cowassie
Marto Nikolov Boychev
66'
Kaloyan Radostinov Strinski
Martin Atanasov
Boris Dimitrov
Ivaylo Mariov Markov
Arnel Kadric
Antonio Laskov
63'
60'
Martin Atanasov
58'
Ivaylo Mariov Markov
Denislav Mitsakov
Evgeni Iliev
Martin Stoilov
Ahmed Ademov
46'
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلغارستان - لیگ 2
فصل
2023/2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 23
شروع بازی
14 اسفند 1402 ساعت ۱۷:۰۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
اسپارتاک وارنا
32
54:27
66
2
سپتموری
32
41:26
59
3
مونتانا
32
44:29
54
4
Marek Dupnitsa
31
32:24
54
5
Dobrudzha Dobrich
31
42:28
50
6
Strumska Slava
32
32:28
47
7
Yantra Gabrovo
32
36:33
46
8
Spartak Pleven
32
29:29
45
9
زسکا 1948 II
32
34:35
44
10
Litex Lovech
32
28:32
44
11
Ludogorets Razgrad B
32
37:34
43
12
دوناو روسه
32
28:34
43
13
Belasitsa Petrich
32
36:31
40
14
Chernomorets 1919 Burgas
32
31:38
37
15
Sportist Svoge
32
32:41
37
16
Chernomorets Balchik
32
34:46
33
17
PFC Maritsa Plovdiv
32
28:53
28
18
FK Bdin Vidin
32
14:44
19
بازی
گلها
امتیاز
1
اسپارتاک وارنا
16
34:8
43
2
Dobrudzha Dobrich
16
27:8
35
3
Marek Dupnitsa
15
20:7
33
4
Strumska Slava
16
21:11
32
5
مونتانا
16
26:14
31
6
Ludogorets Razgrad B
16
25:14
31
7
Belasitsa Petrich
16
22:9
28
8
Yantra Gabrovo
16
25:20
28
9
سپتموری
16
18:13
27
10
Litex Lovech
16
14:8
25
11
Sportist Svoge
16
18:15
25
12
PFC Maritsa Plovdiv
16
22:20
25
13
Spartak Pleven
16
17:13
24
14
Chernomorets 1919 Burgas
16
18:16
23
15
زسکا 1948 II
16
17:19
23
16
دوناو روسه
16
16:15
22
17
Chernomorets Balchik
16
22:19
21
18
FK Bdin Vidin
16
7:14
13
بازی
گلها
امتیاز
1
سپتموری
16
23:13
32
2
مونتانا
16
18:15
23
3
اسپارتاک وارنا
16
20:19
23
4
زسکا 1948 II
16
17:16
21
5
Spartak Pleven
16
12:16
21
6
Marek Dupnitsa
16
12:17
21
7
دوناو روسه
16
12:19
21
8
Litex Lovech
16
14:24
19
9
Yantra Gabrovo
16
11:13
18
10
Dobrudzha Dobrich
15
15:20
15
11
Strumska Slava
16
11:17
15
12
Chernomorets 1919 Burgas
16
13:22
14
13
Belasitsa Petrich
16
14:22
12
14
Ludogorets Razgrad B
16
12:20
12
15
Sportist Svoge
16
14:26
12
16
Chernomorets Balchik
16
12:27
12
17
FK Bdin Vidin
16
7:30
6
18
PFC Maritsa Plovdiv
16
6:33
3
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
اسپارتاک وارنا
32
21
3
8
54:27
66
2
سپتموری
32
17
8
7
41:26
59
3
مونتانا
32
15
9
8
44:29
54
4
Marek Dupnitsa
31
14
12
5
32:24
54
5
Dobrudzha Dobrich
31
14
8
9
42:28
50
6
Strumska Slava
32
13
8
11
32:28
47
7
Yantra Gabrovo
32
12
10
10
36:33
46
8
Spartak Pleven
32
13
6
13
29:29
45
9
زسکا 1948 II
32
11
11
10
34:35
44
10
Litex Lovech
32
12
8
12
28:32
44
11
Ludogorets Razgrad B
32
11
10
11
37:34
43
12
دوناو روسه
32
11
10
11
28:34
43
13
Belasitsa Petrich
32
11
7
14
36:31
40
14
Chernomorets 1919 Burgas
32
9
10
13
31:38
37
15
Sportist Svoge
32
9
10
13
32:41
37
16
Chernomorets Balchik
32
9
6
17
34:46
33
17
PFC Maritsa Plovdiv
32
9
1
22
28:53
28
18
FK Bdin Vidin
32
4
7
21
14:44
19
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
اسپارتاک وارنا
16
14
1
1
34:8
43
2
Dobrudzha Dobrich
16
11
2
3
27:8
35
3
Marek Dupnitsa
15
9
6
0
20:7
33
4
Strumska Slava
16
9
5
2
21:11
32
5
مونتانا
16
9
4
3
26:14
31
6
Ludogorets Razgrad B
16
9
4
3
25:14
31
7
Belasitsa Petrich
16
8
4
4
22:9
28
8
Yantra Gabrovo
16
8
4
4
25:20
28
9
سپتموری
16
8
3
5
18:13
27
10
Litex Lovech
16
6
7
3
14:8
25
11
Sportist Svoge
16
7
4
5
18:15
25
12
PFC Maritsa Plovdiv
16
8
1
7
22:20
25
13
Spartak Pleven
16
7
3
6
17:13
24
14
Chernomorets 1919 Burgas
16
6
5
5
18:16
23
15
زسکا 1948 II
16
6
5
5
17:19
23
16
دوناو روسه
16
5
7
4
16:15
22
17
Chernomorets Balchik
16
6
3
7
22:19
21
18
FK Bdin Vidin
16
3
4
9
7:14
13
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
سپتموری
16
9
5
2
23:13
32
2
مونتانا
16
6
5
5
18:15
23
3
اسپارتاک وارنا
16
7
2
7
20:19
23
4
زسکا 1948 II
16
5
6
5
17:16
21
5
Spartak Pleven
16
6
3
7
12:16
21
6
Marek Dupnitsa
16
5
6
5
12:17
21
7
دوناو روسه
16
6
3
7
12:19
21
8
Litex Lovech
16
6
1
9
14:24
19
9
Yantra Gabrovo
16
4
6
6
11:13
18
10
Dobrudzha Dobrich
15
3
6
6
15:20
15
11
Strumska Slava
16
4
3
9
11:17
15
12
Chernomorets 1919 Burgas
16
3
5
8
13:22
14
13
Belasitsa Petrich
16
3
3
10
14:22
12
14
Ludogorets Razgrad B
16
2
6
8
12:20
12
15
Sportist Svoge
16
2
6
8
14:26
12
16
Chernomorets Balchik
16
3
3
10
12:27
12
17
FK Bdin Vidin
16
1
3
12
7:30
6
18
PFC Maritsa Plovdiv
16
1
0
15
6:33
3
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.