فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
دوشنبه، 20 آذر 1402 ساعت ۱۵:۳۰
زسکا 1948 II
Martin Atanasov
83'
Cristiyan Boychev
56'
Rosen Bozhinov
16'
3
-
0
FT
دنبال کنید
دوناو روسه
ضربات پنالتی
گل های بازی
Martin Atanasov
83'
Cristiyan Boychev
56'
Rosen Bozhinov
16'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 0
3 - 0
Martin Atanasov
83'
Stelian Plamenov Dobrev
Cristian Boychev
Anton Bakalov
Alexandar Somov
79'
Cristian Boychev
65'
2 - 0
Cristiyan Boychev
56'
54'
Kalin Georgiev
48'
Kalin Georgiev
Mariyan Tonev
47'
پایان نیمه اول 1 - 0
25'
Ivan Kolev
Alexandar Somov
19'
1 - 0
Rosen Bozhinov
16'
15'
Dimitar Todorov
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلغارستان - لیگ 2
فصل
2023/2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 20
شروع بازی
20 آذر 1402 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
اسپارتاک وارنا
32
54:27
66
2
سپتموری
32
41:26
59
3
مونتانا
32
44:29
54
4
Marek Dupnitsa
31
32:24
54
5
Dobrudzha Dobrich
31
42:28
50
6
Strumska Slava
32
32:28
47
7
Yantra Gabrovo
32
36:33
46
8
Spartak Pleven
32
29:29
45
9
زسکا 1948 II
32
34:35
44
10
Litex Lovech
32
28:32
44
11
Ludogorets Razgrad B
32
37:34
43
12
دوناو روسه
32
28:34
43
13
Belasitsa Petrich
32
36:31
40
14
Chernomorets 1919 Burgas
32
31:38
37
15
Sportist Svoge
32
32:41
37
16
Chernomorets Balchik
32
34:46
33
17
PFC Maritsa Plovdiv
32
28:53
28
18
FK Bdin Vidin
32
14:44
19
بازی
گلها
امتیاز
1
اسپارتاک وارنا
16
34:8
43
2
Dobrudzha Dobrich
16
27:8
35
3
Marek Dupnitsa
15
20:7
33
4
Strumska Slava
16
21:11
32
5
مونتانا
16
26:14
31
6
Ludogorets Razgrad B
16
25:14
31
7
Belasitsa Petrich
16
22:9
28
8
Yantra Gabrovo
16
25:20
28
9
سپتموری
16
18:13
27
10
Litex Lovech
16
14:8
25
11
Sportist Svoge
16
18:15
25
12
PFC Maritsa Plovdiv
16
22:20
25
13
Spartak Pleven
16
17:13
24
14
Chernomorets 1919 Burgas
16
18:16
23
15
زسکا 1948 II
16
17:19
23
16
دوناو روسه
16
16:15
22
17
Chernomorets Balchik
16
22:19
21
18
FK Bdin Vidin
16
7:14
13
بازی
گلها
امتیاز
1
سپتموری
16
23:13
32
2
مونتانا
16
18:15
23
3
اسپارتاک وارنا
16
20:19
23
4
زسکا 1948 II
16
17:16
21
5
Spartak Pleven
16
12:16
21
6
Marek Dupnitsa
16
12:17
21
7
دوناو روسه
16
12:19
21
8
Litex Lovech
16
14:24
19
9
Yantra Gabrovo
16
11:13
18
10
Dobrudzha Dobrich
15
15:20
15
11
Strumska Slava
16
11:17
15
12
Chernomorets 1919 Burgas
16
13:22
14
13
Belasitsa Petrich
16
14:22
12
14
Ludogorets Razgrad B
16
12:20
12
15
Sportist Svoge
16
14:26
12
16
Chernomorets Balchik
16
12:27
12
17
FK Bdin Vidin
16
7:30
6
18
PFC Maritsa Plovdiv
16
6:33
3
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
اسپارتاک وارنا
32
21
3
8
54:27
66
2
سپتموری
32
17
8
7
41:26
59
3
مونتانا
32
15
9
8
44:29
54
4
Marek Dupnitsa
31
14
12
5
32:24
54
5
Dobrudzha Dobrich
31
14
8
9
42:28
50
6
Strumska Slava
32
13
8
11
32:28
47
7
Yantra Gabrovo
32
12
10
10
36:33
46
8
Spartak Pleven
32
13
6
13
29:29
45
9
زسکا 1948 II
32
11
11
10
34:35
44
10
Litex Lovech
32
12
8
12
28:32
44
11
Ludogorets Razgrad B
32
11
10
11
37:34
43
12
دوناو روسه
32
11
10
11
28:34
43
13
Belasitsa Petrich
32
11
7
14
36:31
40
14
Chernomorets 1919 Burgas
32
9
10
13
31:38
37
15
Sportist Svoge
32
9
10
13
32:41
37
16
Chernomorets Balchik
32
9
6
17
34:46
33
17
PFC Maritsa Plovdiv
32
9
1
22
28:53
28
18
FK Bdin Vidin
32
4
7
21
14:44
19
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
اسپارتاک وارنا
16
14
1
1
34:8
43
2
Dobrudzha Dobrich
16
11
2
3
27:8
35
3
Marek Dupnitsa
15
9
6
0
20:7
33
4
Strumska Slava
16
9
5
2
21:11
32
5
مونتانا
16
9
4
3
26:14
31
6
Ludogorets Razgrad B
16
9
4
3
25:14
31
7
Belasitsa Petrich
16
8
4
4
22:9
28
8
Yantra Gabrovo
16
8
4
4
25:20
28
9
سپتموری
16
8
3
5
18:13
27
10
Litex Lovech
16
6
7
3
14:8
25
11
Sportist Svoge
16
7
4
5
18:15
25
12
PFC Maritsa Plovdiv
16
8
1
7
22:20
25
13
Spartak Pleven
16
7
3
6
17:13
24
14
Chernomorets 1919 Burgas
16
6
5
5
18:16
23
15
زسکا 1948 II
16
6
5
5
17:19
23
16
دوناو روسه
16
5
7
4
16:15
22
17
Chernomorets Balchik
16
6
3
7
22:19
21
18
FK Bdin Vidin
16
3
4
9
7:14
13
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
سپتموری
16
9
5
2
23:13
32
2
مونتانا
16
6
5
5
18:15
23
3
اسپارتاک وارنا
16
7
2
7
20:19
23
4
زسکا 1948 II
16
5
6
5
17:16
21
5
Spartak Pleven
16
6
3
7
12:16
21
6
Marek Dupnitsa
16
5
6
5
12:17
21
7
دوناو روسه
16
6
3
7
12:19
21
8
Litex Lovech
16
6
1
9
14:24
19
9
Yantra Gabrovo
16
4
6
6
11:13
18
10
Dobrudzha Dobrich
15
3
6
6
15:20
15
11
Strumska Slava
16
4
3
9
11:17
15
12
Chernomorets 1919 Burgas
16
3
5
8
13:22
14
13
Belasitsa Petrich
16
3
3
10
14:22
12
14
Ludogorets Razgrad B
16
2
6
8
12:20
12
15
Sportist Svoge
16
2
6
8
14:26
12
16
Chernomorets Balchik
16
3
3
10
12:27
12
17
FK Bdin Vidin
16
1
3
12
7:30
6
18
PFC Maritsa Plovdiv
16
1
0
15
6:33
3
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.