فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 20 اسفند 1402 ساعت ۱۷:۳۰
Ilirija 1911
Dejan Maksimović
17'
1
-
3
FT
دنبال کنید
Dravinja Kostroj
Žan Ramšak
76'
Mateo Koprivc
56'
Žan Ramšak
29'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Dejan Maksimović
17'
Žan Ramšak
76'
Mateo Koprivc
56'
Žan Ramšak
29'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 3
90'+1
Victor Diage
Luka Privosnik
Tibor Knaus
Žan Napotnik
Luka Nadarević
Matic Fink
87'
83'
Luka Privosnik
80'
Nick Hanik Horvat
Aljaž Vodopivec
Ziga Caks
Mateo Koprivc
Nik Rauter
Miha Špernjak
Ziga Korosec
77'
76'
1 - 3
Žan Ramšak
Filip Lukezic
Jan Bartolj
72'
Kracun
64'
61'
Žan Napotnik
Jan Bartolj
59'
56'
1 - 2
Mateo Koprivc
55'
Andraz Kolar
Matic Kopač
پایان نیمه اول 1 - 1
Dejan Maksimović
45'+2
38'
Lovro Graifoner
29'
1 - 1
Žan Ramšak
1 - 0
Dejan Maksimović
17'
اطلاعات بازی
تورنمنت
اسلوونی - لیگ 2
فصل
2023/2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 20
شروع بازی
20 اسفند 1402 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
Nafta
28
55:27
58
2
ND Primorje
28
45:25
56
3
گریتسا
28
50:25
52
4
Brinje Grosuplje
28
50:30
51
5
Beltinci Klima Tratnjek
28
40:21
50
6
تریگلاو
28
43:29
48
7
Kety Emmi Bistrica
28
41:42
41
8
رودار
28
33:44
36
9
NK Tolmin
28
33:44
32
10
ND Bilje
29
41:51
31
11
Jadran Dekani
28
30:36
30
12
NK Krka
29
35:49
30
13
Dravinja Kostroj
28
27:42
30
14
Ilirija 1911
28
29:42
28
15
تابور سژانا
28
36:58
26
16
NK Fužinar
28
30:53
24
بازی
گلها
امتیاز
1
ND Primorje
14
31:10
38
2
Nafta
14
25:11
30
3
Kety Emmi Bistrica
14
25:18
28
4
Beltinci Klima Tratnjek
14
21:10
27
5
گریتسا
14
27:17
25
6
Brinje Grosuplje
14
19:16
25
7
تریگلاو
14
21:15
23
8
رودار
14
15:14
23
9
NK Tolmin
14
21:22
21
10
Ilirija 1911
14
15:19
18
11
Dravinja Kostroj
14
14:15
16
12
Jadran Dekani
14
16:19
15
13
ND Bilje
14
18:23
15
14
NK Fužinar
14
15:25
15
15
تابور سژانا
14
21:35
14
16
NK Krka
15
18:27
13
بازی
گلها
امتیاز
1
Nafta
14
30:16
28
2
گریتسا
14
23:8
27
3
Brinje Grosuplje
14
31:14
26
4
تریگلاو
14
22:14
25
5
Beltinci Klima Tratnjek
14
19:11
23
6
ND Primorje
14
14:15
18
7
NK Krka
14
17:22
17
8
ND Bilje
15
23:28
16
9
Jadran Dekani
14
14:17
15
10
Dravinja Kostroj
14
13:27
14
11
Kety Emmi Bistrica
14
16:24
13
12
رودار
14
18:30
13
13
تابور سژانا
14
15:23
12
14
NK Tolmin
14
12:22
11
15
Ilirija 1911
14
14:23
10
16
NK Fužinar
14
15:28
9
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 3
90'+1
Victor Diage
Luka Privosnik
Tibor Knaus
Žan Napotnik
Luka Nadarević
Matic Fink
87'
83'
Luka Privosnik
80'
Nick Hanik Horvat
Aljaž Vodopivec
Ziga Caks
Mateo Koprivc
Nik Rauter
Miha Špernjak
Ziga Korosec
77'
76'
1 - 3
Žan Ramšak
Filip Lukezic
Jan Bartolj
72'
Kracun
64'
61'
Žan Napotnik
Jan Bartolj
59'
56'
1 - 2
Mateo Koprivc
55'
Andraz Kolar
Matic Kopač
پایان نیمه اول 1 - 1
Dejan Maksimović
45'+2
38'
Lovro Graifoner
29'
1 - 1
Žan Ramšak
1 - 0
Dejan Maksimović
17'
اطلاعات بازی
تورنمنت
اسلوونی - لیگ 2
فصل
2023/2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 20
شروع بازی
20 اسفند 1402 ساعت ۱۷:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.