فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
دوشنبه، 15 آبان 1402 ساعت ۱۶:۳۰
Kety Emmi Bistrica
Ziga Pesjak
90'
Ante Kulis
78'
Chidera Nwoga
47'
Lan Vidmar
45'+1
Ante Kulis
26'
5
-
1
FT
دنبال کنید
رودار
Adriano Bloudek
9'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Ziga Pesjak
90'
Ante Kulis
78'
Chidera Nwoga
47'
Lan Vidmar
45'+1
Ante Kulis
26'
Adriano Bloudek
9'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 5 - 1
5 - 1
Ziga Pesjak
90'
Maj Lorbek
Tomi Gobec
83'
4 - 1
Ante Kulis
78'
Nejc Bracko
76'
Urh Gaber Majcenovič
Duje Pesic
Nurulah Harbas
Sandro Zukić
Eric Preljević
Zan Florjanc
Luka Pršo
Chidera Nwoga
72'
66'
Matija Munić
Karlo Plantak
Matevz Kriznik
Enej Kapun
64'
3 - 1
Chidera Nwoga
47'
پایان نیمه اول 2 - 1
2 - 1
Lan Vidmar
45'+1
33'
Miro Bakula
Bratislav Djukic
1 - 1
Ante Kulis
26'
9'
0 - 1
Adriano Bloudek
اطلاعات بازی
تورنمنت
اسلوونی - لیگ 2
فصل
2023/2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 16
شروع بازی
15 آبان 1402 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
ND Primorje
29
49:25
59
2
Nafta
29
55:29
58
3
Beltinci Klima Tratnjek
29
43:22
53
4
گریتسا
29
51:28
52
5
Brinje Grosuplje
29
51:34
51
6
تریگلاو
29
43:33
48
7
Kety Emmi Bistrica
29
45:43
44
8
رودار
29
33:44
37
9
Jadran Dekani
29
32:36
33
10
NK Tolmin
29
34:45
33
11
ND Bilje
29
41:51
31
12
Dravinja Kostroj
29
27:42
31
13
NK Krka
29
35:49
30
14
Ilirija 1911
29
30:43
29
15
تابور سژانا
29
38:59
29
16
NK Fužinar
29
31:55
24
بازی
گلها
امتیاز
1
ND Primorje
15
35:10
41
2
Kety Emmi Bistrica
15
29:19
31
3
Nafta
14
25:11
30
4
Beltinci Klima Tratnjek
14
21:10
27
5
گریتسا
15
28:20
25
6
Brinje Grosuplje
14
19:16
25
7
تریگلاو
14
21:15
23
8
رودار
14
15:14
23
9
NK Tolmin
14
21:22
21
10
Ilirija 1911
15
16:20
19
11
Jadran Dekani
15
18:19
18
12
Dravinja Kostroj
15
14:15
17
13
ND Bilje
14
18:23
15
14
NK Fužinar
15
16:27
15
15
تابور سژانا
14
21:35
14
16
NK Krka
15
18:27
13
بازی
گلها
امتیاز
1
Nafta
15
30:18
28
2
گریتسا
14
23:8
27
3
Brinje Grosuplje
15
32:18
26
4
Beltinci Klima Tratnjek
15
22:12
26
5
تریگلاو
15
22:18
25
6
ND Primorje
14
14:15
18
7
NK Krka
14
17:22
17
8
ND Bilje
15
23:28
16
9
Jadran Dekani
14
14:17
15
10
تابور سژانا
15
17:24
15
11
رودار
15
18:30
14
12
Dravinja Kostroj
14
13:27
14
13
Kety Emmi Bistrica
14
16:24
13
14
NK Tolmin
15
13:23
12
15
Ilirija 1911
14
14:23
10
16
NK Fužinar
14
15:28
9
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 5 - 1
5 - 1
Ziga Pesjak
90'
Maj Lorbek
Tomi Gobec
83'
4 - 1
Ante Kulis
78'
Nejc Bracko
76'
Urh Gaber Majcenovič
Duje Pesic
Nurulah Harbas
Sandro Zukić
Eric Preljević
Zan Florjanc
Luka Pršo
Chidera Nwoga
72'
66'
Matija Munić
Karlo Plantak
Matevz Kriznik
Enej Kapun
64'
3 - 1
Chidera Nwoga
47'
پایان نیمه اول 2 - 1
2 - 1
Lan Vidmar
45'+1
33'
Miro Bakula
Bratislav Djukic
1 - 1
Ante Kulis
26'
9'
0 - 1
Adriano Bloudek
اطلاعات بازی
تورنمنت
اسلوونی - لیگ 2
فصل
2023/2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 16
شروع بازی
15 آبان 1402 ساعت ۱۶:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.