فوتبــال 11
لیگ 1 - فصل عادی
شنبه، 01 آبان 1400 ساعت ۱۲:۳۰
Trud
تام تامسک
آستمیر گاردوشنکا
47'
Aleksandr Stavpets
2'
2
-
1
FT
دنبال کنید
ولگار آستراخان
Danila Kozlov
67'
ضربات پنالتی
گل های بازی
آستمیر گاردوشنکا
47'
Aleksandr Stavpets
2'
Danila Kozlov
67'
اطلاعات بازی
بازیها
آمار
ترکیب
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
وقت اضافه 4 دقیقه
89'
Aleksandr Butenko
87'
Artem Yusupov
Ilya Kubyshkin
80'
Maksim Dmitriev
آستمیر گاردوشنکا
79'
Pavel Kudryashov
Aleksandr Stavpets
78'
77'
Aleksandr Butenko
Ilya Stefanovich
67'
2 - 1
Danila Kozlov
Vitali Zhironkin
Artem Pogosov
Nikita Korobov
Nikita Kirsanov
60'
58'
Aleksei Pavlishin
Viktor Demjanov
Artem Yusupov
Dmitri Lesnikov
Marat Apshatsev
57'
Marat Apshatsev
50'
2 - 0
آستمیر گاردوشنکا
47'
پایان نیمه اول 1 - 0
آستمیر گاردوشنکا
23'
1 - 0
Aleksandr Stavpets
2'
اطلاعات بازی
تورنمنت
روسیه - لیگ 1
فصل
2021/2022
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 19
شروع بازی
01 آبان 1400 ساعت ۱۲:۳۰
محل برگزاری بازی
روسیه، تامسک
استادیوم
Trud
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
تورپیدو مسکو
38
65:36
75
2
فاکل وورونژ
38
60:33
74
3
اورنبورگ
38
64:37
74
4
خاباروفسک
38
48:38
65
5
ینیسی کراسنویارسک
38
58:55
63
6
Alania Vladikavkaz
38
75:53
60
7
بالتیکا
38
51:30
58
8
اسپارتاک مسکو II
38
48:55
58
9
Akron Togliatti
38
47:40
58
10
نیژنکامسک
38
60:43
58
11
کراسنودار II
38
45:45
53
12
Veles Moscow
38
45:48
48
13
تام تامسک
38
51:60
48
14
PFC Kuban
38
45:48
49
15
Olimp-Dolgoprudniy
38
35:47
41
16
ولگار آستراخان
38
30:43
39
17
Kamaz Naberezhnye Chelny
38
29:45
37
18
روتور ولگوگراد
38
37:53
36
19
Metallurg Lipetsk
38
31:70
33
20
ایوانوفو
38
31:76
23
بازی
گلها
امتیاز
1
فاکل وورونژ
19
29:10
45
2
اورنبورگ
19
32:14
44
3
خاباروفسک
19
31:16
43
4
تورپیدو مسکو
19
36:15
39
5
Akron Togliatti
19
27:17
37
6
ینیسی کراسنویارسک
19
32:22
37
7
Alania Vladikavkaz
19
41:23
37
8
کراسنودار II
19
33:21
34
9
تام تامسک
19
24:23
32
10
نیژنکامسک
19
34:19
31
11
بالتیکا
19
21:12
29
12
Veles Moscow
19
26:28
28
13
اسپارتاک مسکو II
19
24:24
28
14
Olimp-Dolgoprudniy
19
19:24
25
15
Kamaz Naberezhnye Chelny
19
20:21
24
16
PFC Kuban
19
20:31
22
17
ایوانوفو
19
24:39
18
18
ولگار آستراخان
19
14:23
18
19
Metallurg Lipetsk
19
13:29
16
20
روتور ولگوگراد
19
14:30
13
بازی
گلها
امتیاز
1
تورپیدو مسکو
19
29:21
36
2
اسپارتاک مسکو II
19
24:31
30
3
فاکل وورونژ
19
31:23
29
4
بالتیکا
19
30:18
29
5
اورنبورگ
19
32:23
30
6
PFC Kuban
19
25:17
27
7
ینیسی کراسنویارسک
19
26:33
26
8
نیژنکامسک
19
26:24
27
9
روتور ولگوگراد
19
23:23
23
10
Alania Vladikavkaz
19
34:30
23
11
خاباروفسک
19
17:22
22
12
Akron Togliatti
19
20:23
21
13
ولگار آستراخان
19
16:20
21
14
Veles Moscow
19
19:20
20
15
کراسنودار II
19
12:24
19
16
Metallurg Lipetsk
19
18:41
17
17
Olimp-Dolgoprudniy
19
16:23
16
18
تام تامسک
19
27:37
16
19
Kamaz Naberezhnye Chelny
19
9:24
13
20
ایوانوفو
19
7:37
5
بازی های رو در رو
4
13
18
3
3
3
13
21
2
لیگ 1 -
2020/2021
99/12/24
ولگار آستراخان
2
-
1
تام تامسک
a
99/06/29
تام تامسک
1
-
3
ولگار آستراخان
a
لیگ 1 -
2017/2018
96/09/04
ولگار آستراخان
2
-
0
تام تامسک
a
96/05/18
تام تامسک
2
-
1
ولگار آستراخان
h
لیگ 1 -
2015/2016
95/01/08
ولگار آستراخان
1
-
1
تام تامسک
d
94/06/16
تام تامسک
1
-
1
ولگار آستراخان
d
لیگ 1 -
2014/2015
94/02/26
تام تامسک
2
-
2
ولگار آستراخان
d
93/08/03
ولگار آستراخان
1
-
3
تام تامسک
h
لیگ 1 -
2012/2013
92/02/24
تام تامسک
1
-
0
ولگار آستراخان
h
91/07/24
ولگار آستراخان
0
-
1
تام تامسک
h
10 بازی آخر تام تامسک
w
d
d
l
l
w
w
d
l
l
لیگ 1 -
فصل عادی
خاباروفسک
میزبان
25 مهر 1400
12:30
1
-
0
w
Olimp-Dolgoprudniy
میزبان
21 مهر 1400
15:00
1
-
1
d
ایوانوفو
میهمان
17 مهر 1400
16:30
1
-
1
d
Alania Vladikavkaz
میزبان
11 مهر 1400
12:30
1
-
3
l
اسپارتاک مسکو II
میهمان
07 مهر 1400
15:30
3
-
1
l
PFC Kuban
میزبان
03 مهر 1400
12:30
2
-
1
w
ینیسی کراسنویارسک
میهمان
28 شهریور 1400
14:30
2
-
3
w
تورپیدو مسکو
میهمان
24 شهریور 1400
20:30
3
-
3
d
کراسنودار II
میهمان
20 شهریور 1400
19:30
2
-
1
l
Kamaz Naberezhnye Chelny
میهمان
14 شهریور 1400
19:30
2
-
1
l
10 بازی آخر ولگار آستراخان
l
w
l
l
l
l
w
d
l
l
لیگ 1 -
فصل عادی
فاکل وورونژ
میزبان
25 مهر 1400
15:30
0
-
2
l
بالتیکا
میهمان
21 مهر 1400
20:30
0
-
2
w
Metallurg Lipetsk
میزبان
17 مهر 1400
16:30
0
-
2
l
Veles Moscow
میزبان
11 مهر 1400
16:30
0
-
1
l
خاباروفسک
میهمان
07 مهر 1400
12:30
1
-
0
l
Olimp-Dolgoprudniy
میزبان
03 مهر 1400
16:30
0
-
1
l
ایوانوفو
میهمان
28 شهریور 1400
17:30
1
-
2
w
Alania Vladikavkaz
میزبان
24 شهریور 1400
19:30
1
-
1
d
اسپارتاک مسکو II
میهمان
20 شهریور 1400
15:30
1
-
0
l
PFC Kuban
میزبان
14 شهریور 1400
19:30
0
-
2
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.