فوتبــال 11
لیگ 1 - فصل عادی
چهارشنبه، 21 مهر 1400 ساعت ۱۸:۳۰
Neftekhimik Stadium
نیژنکامسک
Aleksandr Yushin
86'
Aleksandr Yushin
68'
Merabi Uridia
59'
Aleksandr Yushin
48'
David Khubaev
41'
5
-
0
FT
دنبال کنید
اسپارتاک مسکو II
ضربات پنالتی
گل های بازی
Aleksandr Yushin
86'
Aleksandr Yushin
68'
Merabi Uridia
59'
Aleksandr Yushin
48'
David Khubaev
41'
اطلاعات بازی
بازیها
آمار
ترکیب
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 5 - 0
وقت اضافه 2 دقیقه
5 - 0
Aleksandr Yushin
86'
83'
Ilya Golyatov
Vladimir Moskvichev
80'
Arian Mršulja
Maksim Shiryaev
77'
Marat Sitdikov
Pavel Kotov
Vagiz Galiulin
Danila Emeljanov
71'
Aslan Mutaliev
Konstantin Shiltsov
Ilya Golyatov
Stepan Melnikov
4 - 0
Aleksandr Yushin
68'
3 - 0
Merabi Uridia
59'
2 - 0
Aleksandr Yushin
48'
Lev Potapov
Maksim Shorkin
46'
پایان نیمه اول 1 - 0
وقت اضافه 2 دقیقه
1 - 0
David Khubaev
41'
Filipp Dvoretskov
Denis Talalay
40'
Denis Talalay
37'
28'
Artem Poplevchenkov
Nikoloz Kutateladze
27'
Timur Akmurzin
21'
Nikolay Genchu
Daniil Denisov
اطلاعات بازی
تورنمنت
روسیه - لیگ 1
فصل
2021/2022
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 17
شروع بازی
21 مهر 1400 ساعت ۱۸:۳۰
محل برگزاری بازی
روسیه، Nizhnekamsk
استادیوم
Neftekhimik Stadium
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
تورپیدو مسکو
38
65:36
75
2
فاکل وورونژ
38
60:33
74
3
اورنبورگ
38
64:37
74
4
خاباروفسک
38
48:38
65
5
ینیسی کراسنویارسک
38
58:55
63
6
Alania Vladikavkaz
38
75:53
60
7
بالتیکا
38
51:30
58
8
اسپارتاک مسکو II
38
48:55
58
9
Akron Togliatti
38
47:40
58
10
نیژنکامسک
38
60:43
58
11
کراسنودار II
38
45:45
53
12
Veles Moscow
38
45:48
48
13
تام تامسک
38
51:60
48
14
PFC Kuban
38
45:48
49
15
Olimp-Dolgoprudniy
38
35:47
41
16
ولگار آستراخان
38
30:43
39
17
Kamaz Naberezhnye Chelny
38
29:45
37
18
روتور ولگوگراد
38
37:53
36
19
Metallurg Lipetsk
38
31:70
33
20
ایوانوفو
38
31:76
23
بازی
گلها
امتیاز
1
فاکل وورونژ
19
29:10
45
2
اورنبورگ
19
32:14
44
3
خاباروفسک
19
31:16
43
4
تورپیدو مسکو
19
36:15
39
5
Akron Togliatti
19
27:17
37
6
ینیسی کراسنویارسک
19
32:22
37
7
Alania Vladikavkaz
19
41:23
37
8
کراسنودار II
19
33:21
34
9
تام تامسک
19
24:23
32
10
نیژنکامسک
19
34:19
31
11
بالتیکا
19
21:12
29
12
Veles Moscow
19
26:28
28
13
اسپارتاک مسکو II
19
24:24
28
14
Olimp-Dolgoprudniy
19
19:24
25
15
Kamaz Naberezhnye Chelny
19
20:21
24
16
PFC Kuban
19
20:31
22
17
ایوانوفو
19
24:39
18
18
ولگار آستراخان
19
14:23
18
19
Metallurg Lipetsk
19
13:29
16
20
روتور ولگوگراد
19
14:30
13
بازی
گلها
امتیاز
1
تورپیدو مسکو
19
29:21
36
2
اسپارتاک مسکو II
19
24:31
30
3
فاکل وورونژ
19
31:23
29
4
بالتیکا
19
30:18
29
5
اورنبورگ
19
32:23
30
6
PFC Kuban
19
25:17
27
7
ینیسی کراسنویارسک
19
26:33
26
8
نیژنکامسک
19
26:24
27
9
روتور ولگوگراد
19
23:23
23
10
Alania Vladikavkaz
19
34:30
23
11
خاباروفسک
19
17:22
22
12
Akron Togliatti
19
20:23
21
13
ولگار آستراخان
19
16:20
21
14
Veles Moscow
19
19:20
20
15
کراسنودار II
19
12:24
19
16
Metallurg Lipetsk
19
18:41
17
17
Olimp-Dolgoprudniy
19
16:23
16
18
تام تامسک
19
27:37
16
19
Kamaz Naberezhnye Chelny
19
9:24
13
20
ایوانوفو
19
7:37
5
بازی های رو در رو
3
7
15
1
1
2
3
11
0
دوستانه باشگاهی -
2021
00/04/12
نیژنکامسک
3
-
1
اسپارتاک مسکو II
h
لیگ 1 -
2020/2021
99/12/20
اسپارتاک مسکو II
0
-
1
نیژنکامسک
h
99/06/23
نیژنکامسک
0
-
1
اسپارتاک مسکو II
a
لیگ 1 -
2019/2020
98/06/30
اسپارتاک مسکو II
0
-
3
نیژنکامسک
h
لیگ 1 -
2016/2017
96/02/03
نیژنکامسک
0
-
1
اسپارتاک مسکو II
a
95/07/11
اسپارتاک مسکو II
0
-
0
نیژنکامسک
d
10 بازی آخر نیژنکامسک
w
l
d
w
w
l
w
w
l
l
لیگ 1 -
فصل عادی
PFC Kuban
میهمان
17 مهر 1400
17:30
0
-
2
w
ینیسی کراسنویارسک
میزبان
11 مهر 1400
18:30
2
-
3
l
تورپیدو مسکو
میهمان
07 مهر 1400
19:30
1
-
1
d
کراسنودار II
میزبان
03 مهر 1400
18:30
4
-
1
w
Kamaz Naberezhnye Chelny
میهمان
28 شهریور 1400
18:30
0
-
1
w
روتور ولگوگراد
میزبان
24 شهریور 1400
19:30
1
-
3
l
Veles Moscow
میهمان
20 شهریور 1400
15:30
1
-
2
w
Akron Togliatti
میهمان
14 شهریور 1400
19:30
1
-
3
w
اورنبورگ
میهمان
07 شهریور 1400
18:30
1
-
0
l
تام تامسک
میزبان
30 مرداد 1400
17:30
0
-
1
l
10 بازی آخر اسپارتاک مسکو II
l
l
w
l
l
w
w
w
l
w
لیگ 1 -
فصل عادی
Akron Togliatti
میزبان
17 مهر 1400
15:30
0
-
1
l
اورنبورگ
میهمان
11 مهر 1400
15:30
2
-
1
l
تام تامسک
میزبان
07 مهر 1400
15:30
3
-
1
w
فاکل وورونژ
میهمان
03 مهر 1400
18:30
3
-
0
l
بالتیکا
میزبان
28 شهریور 1400
16:30
1
-
2
l
Metallurg Lipetsk
میهمان
24 شهریور 1400
19:30
0
-
2
w
ولگار آستراخان
میزبان
20 شهریور 1400
15:30
1
-
0
w
خاباروفسک
میهمان
14 شهریور 1400
09:30
0
-
1
w
Olimp-Dolgoprudniy
میزبان
06 شهریور 1400
18:30
0
-
2
l
ایوانوفو
میهمان
29 مرداد 1400
17:30
1
-
2
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.