فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
دوشنبه، 22 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
FC Bate Borisov II
0
-
1
FT
دنبال کنید
FC Molodechno
Bogdan Kutsy
58'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Bogdan Kutsy
58'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
Danila Vergeichik
90'+1
Aleksandr Petrovich
86'
Artur Kats
81'
Artem Zimin
Yuri Kozlov
Igor Monich
Dmitriy German
Gleb Protasenya
75'
Aleksandr Petrovich
Zakhar Gitselev
Vladislav Orlovskyi
Roman Piletsky
73'
Ales Sakhonchik
Egor Rusakov
Gleb Protasenya
Maksim Telesh
71'
Maksim Mardas
Aleksandr Shvedchikov
66'
65'
Stanislav Bylinovich
Vladislav Fedosov
63'
Sino Absadamov
59'
Kirill Goncharik
Bogdan Kutsy
Artem Vlasov
Vadim Fastovets
58'
0 - 1
Bogdan Kutsy
German Kutkovich
Aleksandr Shvedchikov
54'
Egor Chuevskiy
50'
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 19
شروع بازی
22 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
22
46:16
53
2
Niva Dolbizno
22
52:21
48
3
Belshina Bobruisk
22
54:23
46
4
Volna Pinsk
22
44:28
42
5
Maxline Rogachev
21
39:18
39
6
Dinamo Minsk Reserve
23
35:28
36
7
Ostrovets
23
32:34
36
8
FK Bumprom
22
35:26
31
9
FK Lida
22
24:26
30
10
اورشا
22
25:28
30
11
Shakhter Soligorsk Reserve
22
25:37
22
12
Lokomotiv Gomel
22
27:35
20
13
Bff Academy Minsk U17
22
22:38
18
14
FK Baranovichi
23
13:41
17
15
FK Slonim 2017
23
18:49
12
16
FC Bate Borisov II
9
7:9
11
17
Energetik-BGU Minsk
22
22:42
8
18
Torpedo Zhodino 2
8
7:17
6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
12
29:8
32
2
Belshina Bobruisk
12
30:7
31
3
Volna Pinsk
11
26:12
25
4
Maxline Rogachev
11
21:6
23
5
Niva Dolbizno
11
24:9
22
6
Ostrovets
11
16:12
21
7
FK Bumprom
11
19:10
20
8
Dinamo Minsk Reserve
12
18:14
17
9
اورشا
11
16:13
16
10
Lokomotiv Gomel
11
19:17
14
11
FK Lida
11
11:15
13
12
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
13
FK Baranovichi
11
7:18
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:20
8
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
FK Slonim 2017
12
12:24
6
17
FC Bate Borisov II
4
2:2
5
18
Torpedo Zhodino 2
4
4:13
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
10
24:16
20
4
Dinamo Minsk Reserve
11
17:14
19
5
Volna Pinsk
11
18:16
17
6
FK Lida
11
13:11
17
7
Maxline Rogachev
10
18:12
16
8
Ostrovets
12
16:22
15
9
Shakhter Soligorsk Reserve
12
13:17
14
10
اورشا
11
9:15
14
11
FK Bumprom
11
16:16
11
12
Energetik-BGU Minsk
12
14:20
11
13
Bff Academy Minsk U17
11
12:20
8
14
FK Baranovichi
12
6:23
7
15
Torpedo Zhodino 2
4
3:4
6
16
FC Bate Borisov II
5
5:7
6
17
Lokomotiv Gomel
11
8:18
6
18
FK Slonim 2017
11
6:25
6
بازی های رو در رو
0
1
3
0
0
1
3
2
0
لیگ 2 -
2024
03/01/26
FC Molodechno
3
-
1
FC Bate Borisov II
a
10 بازی آخر FC Bate Borisov II
w
l
w
l
w
l
w
l
d
d
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Baranovichi
میهمان
15 مرداد 1403
18:30
0
-
1
w
Maxline Rogachev
میهمان
11 مرداد 1403
18:00
1
-
0
l
Niva Dolbizno
میزبان
05 مرداد 1403
18:30
1
-
0
w
Volna Pinsk
میهمان
30 تیر 1403
18:30
2
-
1
l
Torpedo Zhodino 2
میزبان
17 تیر 1403
14:30
6
-
2
w
Belshina Bobruisk
میهمان
10 تیر 1403
18:30
1
-
0
l
FK Bumprom
میزبان
03 تیر 1403
18:30
1
-
0
w
Bff Academy Minsk U17
میهمان
25 خرداد 1403
13:30
3
-
1
l
FK Slonim 2017
میزبان
19 خرداد 1403
15:30
0
-
0
d
اورشا
میهمان
12 خرداد 1403
14:30
1
-
1
d
10 بازی آخر FC Molodechno
w
d
d
w
w
d
w
l
w
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Shakhter Soligorsk Reserve
میزبان
14 مرداد 1403
14:00
2
-
0
w
Ostrovets
میزبان
10 مرداد 1403
18:30
1
-
1
d
Energetik-BGU Minsk
میزبان
06 مرداد 1403
14:30
3
-
3
d
FK Baranovichi
میهمان
31 تیر 1403
15:30
0
-
3
w
Maxline Rogachev
میزبان
17 تیر 1403
17:30
1
-
0
w
Niva Dolbizno
میهمان
09 تیر 1403
15:30
0
-
0
d
Volna Pinsk
میزبان
03 تیر 1403
19:30
3
-
0
w
جام حذفی -
جام حذفی
تورپیدو سادزینا
میزبان
29 خرداد 1403
19:30
0
-
2
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Torpedo Zhodino 2
میهمان
25 خرداد 1403
19:30
0
-
2
w
Belshina Bobruisk
میزبان
19 خرداد 1403
14:30
5
-
0
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.