فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 25 خرداد 1403 ساعت ۱۹:۳۰
Torpedo Zhodino 2
0
-
2
FT
دنبال کنید
FC Molodechno
Vladimir Manaev
27'
(گل بخودی)
Artur Kats
17'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladimir Manaev
27'
Artur Kats
17'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
88'
Bogdan Kutsy
69'
Vladislav Fedosov
61'
Bogdan Kutsy
Kirill Goncharik
Yegor Nikiporenok
Vadim Fastovets
58'
Kirill Nebyshinets
Ivan Sivkov
52'
Roman Zheleznyi
46'
Eduard Korostelev
Grigori Martyanov
Egor Egorov
Denis Nikolaev
پایان نیمه اول 0 - 2
27'
0 - 2
Vladimir Manaev
17'
0 - 1
Artur Kats
Yuriy Kozlov
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 11
شروع بازی
25 خرداد 1403 ساعت ۱۹:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
22
46:16
53
2
Niva Dolbizno
22
52:21
48
3
Belshina Bobruisk
22
54:23
46
4
Volna Pinsk
22
44:28
42
5
Maxline Rogachev
21
39:18
39
6
Dinamo Minsk Reserve
23
35:28
36
7
Ostrovets
23
32:34
36
8
FK Bumprom
22
35:26
31
9
FK Lida
22
24:26
30
10
اورشا
22
25:28
30
11
Shakhter Soligorsk Reserve
22
25:37
22
12
Lokomotiv Gomel
22
27:35
20
13
Bff Academy Minsk U17
22
22:38
18
14
FK Baranovichi
23
13:41
17
15
FK Slonim 2017
23
18:49
12
16
FC Bate Borisov II
9
7:9
11
17
Energetik-BGU Minsk
22
22:42
8
18
Torpedo Zhodino 2
8
7:17
6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
12
29:8
32
2
Belshina Bobruisk
12
30:7
31
3
Volna Pinsk
11
26:12
25
4
Maxline Rogachev
11
21:6
23
5
Niva Dolbizno
11
24:9
22
6
Ostrovets
11
16:12
21
7
FK Bumprom
11
19:10
20
8
Dinamo Minsk Reserve
12
18:14
17
9
اورشا
11
16:13
16
10
Lokomotiv Gomel
11
19:17
14
11
FK Lida
11
11:15
13
12
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
13
FK Baranovichi
11
7:18
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:20
8
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
FK Slonim 2017
12
12:24
6
17
FC Bate Borisov II
4
2:2
5
18
Torpedo Zhodino 2
4
4:13
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
10
24:16
20
4
Dinamo Minsk Reserve
11
17:14
19
5
Volna Pinsk
11
18:16
17
6
FK Lida
11
13:11
17
7
Maxline Rogachev
10
18:12
16
8
Ostrovets
12
16:22
15
9
Shakhter Soligorsk Reserve
12
13:17
14
10
اورشا
11
9:15
14
11
FK Bumprom
11
16:16
11
12
Energetik-BGU Minsk
12
14:20
11
13
Bff Academy Minsk U17
11
12:20
8
14
FK Baranovichi
12
6:23
7
15
Torpedo Zhodino 2
4
3:4
6
16
FC Bate Borisov II
5
5:7
6
17
Lokomotiv Gomel
11
8:18
6
18
FK Slonim 2017
11
6:25
6
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Torpedo Zhodino 2
l
w
l
d
w
l
l
w
l
d
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Baranovichi
میهمان
20 خرداد 1403
14:30
2
-
1
l
Maxline Rogachev
میزبان
14 خرداد 1403
16:30
2
-
1
w
Niva Dolbizno
میهمان
06 خرداد 1403
13:30
7
-
1
l
Volna Pinsk
میزبان
30 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
1
d
Energetik-BGU Minsk
میهمان
21 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
2
w
Belshina Bobruisk
میهمان
15 اردیبهشت 1403
15:30
2
-
1
l
FK Bumprom
میزبان
09 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
8
l
Bff Academy Minsk U17
میهمان
31 فروردین 1403
19:45
0
-
4
w
FK Slonim 2017
میزبان
26 فروردین 1403
17:30
2
-
3
l
اورشا
میزبان
18 فروردین 1403
14:30
1
-
1
d
10 بازی آخر FC Molodechno
w
l
w
w
w
w
w
d
w
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Belshina Bobruisk
میزبان
19 خرداد 1403
14:30
5
-
0
w
FK Bumprom
میهمان
13 خرداد 1403
16:30
2
-
1
l
Bff Academy Minsk U17
میزبان
04 خرداد 1403
17:30
3
-
2
w
FK Slonim 2017
میهمان
29 اردیبهشت 1403
14:30
2
-
3
w
اورشا
میزبان
21 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
0
w
FK Lida
میهمان
14 اردیبهشت 1403
17:30
0
-
1
w
Dinamo Minsk Reserve
میزبان
09 اردیبهشت 1403
13:30
2
-
1
w
Lokomotiv Gomel
میهمان
02 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
1
d
FC Bate Borisov II
میزبان
26 فروردین 1403
16:45
3
-
1
w
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
19 فروردین 1403
15:30
0
-
2
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.