فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 25 خرداد 1403 ساعت ۱۹:۳۰
Torpedo Zhodino 2
0
-
2
FT
دنبال کنید
FC Molodechno
Vladimir Manaev
27'
(گل بخودی)
Artur Kats
17'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladimir Manaev
27'
Artur Kats
17'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
88'
Bogdan Kutsy
69'
Vladislav Fedosov
61'
Bogdan Kutsy
Kirill Goncharik
Yegor Nikiporenok
Vadim Fastovets
58'
Kirill Nebyshinets
Ivan Sivkov
52'
Roman Zheleznyi
46'
Eduard Korostelev
Grigori Martyanov
Egor Egorov
Denis Nikolaev
پایان نیمه اول 0 - 2
27'
0 - 2
Vladimir Manaev
17'
0 - 1
Artur Kats
Yuriy Kozlov
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 11
شروع بازی
25 خرداد 1403 ساعت ۱۹:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
15
32:9
38
2
Niva Dolbizno
15
38:18
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
FC Bate Borisov II
15
25:19
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
اورشا
15
20:18
22
9
FK Bumprom
15
27:17
21
10
Dinamo Minsk Reserve
15
19:18
20
11
Ostrovets
15
22:23
20
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
15
10:27
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
Bff Academy Minsk U17
15
16:31
12
16
Torpedo Zhodino 2
15
20:40
12
17
FK Slonim 2017
15
16:28
10
18
Energetik-BGU Minsk
15
14:30
10
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
FC Bate Borisov II
7
14:7
15
5
Ostrovets
8
12:8
15
6
Niva Dolbizno
7
15:7
12
7
اورشا
7
14:9
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
11
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
12
FK Lida
8
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
9:20
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
8
11:19
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
11:12
10
10
اورشا
8
6:9
10
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
Energetik-BGU Minsk
7
8:10
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
7
11:20
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FK Baranovichi
8
3:16
5
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
88'
Bogdan Kutsy
69'
Vladislav Fedosov
61'
Bogdan Kutsy
Kirill Goncharik
Yegor Nikiporenok
Vadim Fastovets
58'
Kirill Nebyshinets
Ivan Sivkov
52'
Roman Zheleznyi
46'
Eduard Korostelev
Grigori Martyanov
Egor Egorov
Denis Nikolaev
پایان نیمه اول 0 - 2
27'
0 - 2
Vladimir Manaev
17'
0 - 1
Artur Kats
Yuriy Kozlov
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 11
شروع بازی
25 خرداد 1403 ساعت ۱۹:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.