فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 04 خرداد 1403 ساعت ۱۶:۳۰
FC Bate Borisov II
1
-
1
FT
دنبال کنید
FK Lida
Gleb Protasenya
84'
Danil Kutsepalov
26'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Gleb Protasenya
84'
Danil Kutsepalov
26'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
90'+1
Semen Zayets
85'
Mark Alelyunas
Aleksandr Burnos
84'
0 - 1
Gleb Protasenya
78'
Denis Khodyko
Kirill Kovalyuk
66'
Yan Shumskiy
Yagor Osipau
58'
Gleb Protasenya
Arseniy Blotskiy
46'
Maksim Telesh
Plato Kolosovskiy
Vladislav Golovachenko
Aleksandr Shvedchikov
Artemy Sinkevich
Nikita Neskoromnyi
پایان نیمه اول 0 - 1
32'
Aleksandr Burnos
30'
Andrey Shkondin
26'
0 - 1
Danil Kutsepalov
Aleksandr Burnos
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
04 خرداد 1403 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
22
46:16
53
2
Niva Dolbizno
22
52:21
48
3
Belshina Bobruisk
22
54:23
46
4
Volna Pinsk
22
44:28
42
5
Maxline Rogachev
21
39:18
39
6
Dinamo Minsk Reserve
23
35:28
36
7
Ostrovets
23
32:34
36
8
FK Bumprom
22
35:26
31
9
FK Lida
22
24:26
30
10
اورشا
22
25:28
30
11
Shakhter Soligorsk Reserve
22
25:37
22
12
Lokomotiv Gomel
22
27:35
20
13
Bff Academy Minsk U17
22
22:38
18
14
FK Baranovichi
23
13:41
17
15
FK Slonim 2017
23
18:49
12
16
FC Bate Borisov II
9
7:9
11
17
Energetik-BGU Minsk
22
22:42
8
18
Torpedo Zhodino 2
8
7:17
6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
12
29:8
32
2
Belshina Bobruisk
12
30:7
31
3
Volna Pinsk
11
26:12
25
4
Maxline Rogachev
11
21:6
23
5
Niva Dolbizno
11
24:9
22
6
Ostrovets
11
16:12
21
7
FK Bumprom
11
19:10
20
8
Dinamo Minsk Reserve
12
18:14
17
9
اورشا
11
16:13
16
10
Lokomotiv Gomel
11
19:17
14
11
FK Lida
11
11:15
13
12
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
13
FK Baranovichi
11
7:18
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:20
8
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
FK Slonim 2017
12
12:24
6
17
FC Bate Borisov II
4
2:2
5
18
Torpedo Zhodino 2
4
4:13
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
10
24:16
20
4
Dinamo Minsk Reserve
11
17:14
19
5
Volna Pinsk
11
18:16
17
6
FK Lida
11
13:11
17
7
Maxline Rogachev
10
18:12
16
8
Ostrovets
12
16:22
15
9
Shakhter Soligorsk Reserve
12
13:17
14
10
اورشا
11
9:15
14
11
FK Bumprom
11
16:16
11
12
Energetik-BGU Minsk
12
14:20
11
13
Bff Academy Minsk U17
11
12:20
8
14
FK Baranovichi
12
6:23
7
15
Torpedo Zhodino 2
4
3:4
6
16
FC Bate Borisov II
5
5:7
6
17
Lokomotiv Gomel
11
8:18
6
18
FK Slonim 2017
11
6:25
6
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
22
16
5
1
46:16
53
2
Niva Dolbizno
22
14
6
2
52:21
48
3
Belshina Bobruisk
22
16
3
3
54:23
46
4
Volna Pinsk
22
13
3
6
44:28
42
5
Maxline Rogachev
21
12
3
6
39:18
39
6
Dinamo Minsk Reserve
23
11
3
9
35:28
36
7
Ostrovets
23
10
6
7
32:34
36
8
FK Bumprom
22
9
4
9
35:26
31
9
FK Lida
22
9
3
10
24:26
30
10
اورشا
22
7
9
6
25:28
30
11
Shakhter Soligorsk Reserve
22
6
4
12
25:37
22
12
Lokomotiv Gomel
22
4
8
10
27:35
20
13
Bff Academy Minsk U17
22
5
3
14
22:38
18
14
FK Baranovichi
23
4
5
14
13:41
17
15
FK Slonim 2017
23
2
6
15
18:49
12
16
FC Bate Borisov II
9
3
2
4
7:9
11
17
Energetik-BGU Minsk
22
4
6
12
22:42
8
18
Torpedo Zhodino 2
8
2
0
6
7:17
6
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
12
10
2
0
29:8
32
2
Belshina Bobruisk
12
10
1
1
30:7
31
3
Volna Pinsk
11
8
1
2
26:12
25
4
Maxline Rogachev
11
7
2
2
21:6
23
5
Niva Dolbizno
11
6
4
1
24:9
22
6
Ostrovets
11
6
3
2
16:12
21
7
FK Bumprom
11
6
2
3
19:10
20
8
Dinamo Minsk Reserve
12
5
2
5
18:14
17
9
اورشا
11
4
4
3
16:13
16
10
Lokomotiv Gomel
11
3
5
3
19:17
14
11
FK Lida
11
4
1
6
11:15
13
12
Bff Academy Minsk U17
11
3
1
7
10:18
10
13
FK Baranovichi
11
3
1
7
7:18
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
2
2
6
12:20
8
15
Energetik-BGU Minsk
10
2
1
7
8:22
7
16
FK Slonim 2017
12
1
3
8
12:24
6
17
FC Bate Borisov II
4
1
2
1
2:2
5
18
Torpedo Zhodino 2
4
0
0
4
4:13
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
11
8
2
1
28:12
26
2
FC Molodechno
10
6
3
1
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
10
6
2
2
24:16
20
4
Dinamo Minsk Reserve
11
6
1
4
17:14
19
5
Volna Pinsk
11
5
2
4
18:16
17
6
FK Lida
11
5
2
4
13:11
17
7
Maxline Rogachev
10
5
1
4
18:12
16
8
Ostrovets
12
4
3
5
16:22
15
9
Shakhter Soligorsk Reserve
12
4
2
6
13:17
14
10
اورشا
11
3
5
3
9:15
14
11
FK Bumprom
11
3
2
6
16:16
11
12
Energetik-BGU Minsk
12
2
5
5
14:20
11
13
Bff Academy Minsk U17
11
2
2
7
12:20
8
14
FK Baranovichi
12
1
4
7
6:23
7
15
Torpedo Zhodino 2
4
2
0
2
3:4
6
16
FC Bate Borisov II
5
2
0
3
5:7
6
17
Lokomotiv Gomel
11
1
3
7
8:18
6
18
FK Slonim 2017
11
1
3
7
6:25
6
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.