فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 21 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Energetik-BGU Minsk
0
-
2
FT
دنبال کنید
Torpedo Zhodino 2
Vladislav Skavpnev
57'
Mikhail Ladutko
45'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Skavpnev
57'
Mikhail Ladutko
45'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
Egor Lukashenko
Arthur Starovoytov
82'
79'
Denis Nikolaev
Vladislav Skavpnev
Ivan Semin
Magomedemin Rabadanov
77'
74'
Matvey Sokolovsky
Nikita Solonovich
Ilya Kazakov
73'
Matvey Sokolovsky
Arseni Halushka
62'
Ivan Sivkov
Kirill Nebyshinets
Egor Egorov
Artem Sidorik
59'
Artem Sidorik
57'
0 - 0
Vladislav Skavpnev
Sergey Volkov
Matvey Borisevich
46'
پایان نیمه اول 0 - 1
45'
0 - 0
Mikhail Ladutko
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 6
شروع بازی
21 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
15
22:23
20
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
15
10:27
15
13
Bff Academy Minsk U17
16
16:31
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
16:28
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
اورشا
8
15:9
15
5
Ostrovets
8
12:8
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
11:19
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
Ostrovets
7
10:15
5
15
FK Baranovichi
8
3:16
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
6:16
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
16
12
3
1
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
9
5
2
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
9
2
4
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
10
2
3
32:19
27
5
اورشا
16
6
7
3
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
7
3
5
28:17
24
7
FK Lida
15
7
3
5
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
7
2
7
22:18
23
9
FK Bumprom
16
6
3
7
27:18
21
10
Ostrovets
15
5
5
5
22:23
20
11
Lokomotiv Gomel
15
3
7
5
18:20
16
12
FK Baranovichi
15
4
3
8
10:27
15
13
Bff Academy Minsk U17
16
4
1
11
16:31
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
3
3
9
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
2
5
9
16:28
11
16
FC Bate Borisov II
2
1
0
1
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
2
5
9
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
0
0
2
1:6
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
8
7
1
0
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
5
1
1
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
5
1
1
14:8
16
4
اورشا
8
4
3
1
15:9
15
5
Ostrovets
8
4
3
1
12:8
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
4
1
4
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
3
3
1
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
3
2
2
11:6
11
9
FK Bumprom
7
3
1
3
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
2
4
2
11:12
10
11
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
3
1
3
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
3
0
5
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
1
2
6
11:19
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
1
1
6
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1
0
0
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
0
0
1
1:3
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
9
6
2
1
23:12
20
2
FC Molodechno
8
5
2
1
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
5
1
2
18:13
16
4
FK Lida
7
4
2
1
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
4
1
3
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
FK Bumprom
9
3
2
4
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
8:8
10
9
اورشا
8
2
4
2
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
1
4
3
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
2
1
4
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
1
3
3
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
1
3
3
5:9
6
14
Ostrovets
7
1
2
4
10:15
5
15
FK Baranovichi
8
1
2
5
3:16
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
1
1
6
6:16
4
17
FC Bate Borisov II
1
0
0
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0
0
1
0:3
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.