فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 21 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Energetik-BGU Minsk
0
-
2
FT
دنبال کنید
Torpedo Zhodino 2
Vladislav Skavpnev
57'
Mikhail Ladutko
45'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Skavpnev
57'
Mikhail Ladutko
45'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
Egor Lukashenko
Arthur Starovoytov
82'
79'
Denis Nikolaev
Vladislav Skavpnev
Ivan Semin
Magomedemin Rabadanov
77'
74'
Matvey Sokolovsky
Nikita Solonovich
Ilya Kazakov
73'
Matvey Sokolovsky
Arseni Halushka
62'
Ivan Sivkov
Kirill Nebyshinets
Egor Egorov
Artem Sidorik
59'
Artem Sidorik
57'
0 - 0
Vladislav Skavpnev
Sergey Volkov
Matvey Borisevich
46'
پایان نیمه اول 0 - 1
45'
0 - 0
Mikhail Ladutko
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 6
شروع بازی
21 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
22
46:16
53
2
Niva Dolbizno
22
52:21
48
3
Belshina Bobruisk
22
54:23
46
4
Volna Pinsk
22
44:28
42
5
Maxline Rogachev
21
39:18
39
6
Dinamo Minsk Reserve
23
35:28
36
7
Ostrovets
23
32:34
36
8
FK Bumprom
22
35:26
31
9
FK Lida
22
24:26
30
10
اورشا
22
25:28
30
11
Shakhter Soligorsk Reserve
22
25:37
22
12
Lokomotiv Gomel
22
27:35
20
13
Bff Academy Minsk U17
22
22:38
18
14
FK Baranovichi
23
13:41
17
15
FK Slonim 2017
23
18:49
12
16
FC Bate Borisov II
9
7:9
11
17
Energetik-BGU Minsk
22
22:42
8
18
Torpedo Zhodino 2
8
7:17
6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
12
29:8
32
2
Belshina Bobruisk
12
30:7
31
3
Volna Pinsk
11
26:12
25
4
Maxline Rogachev
11
21:6
23
5
Niva Dolbizno
11
24:9
22
6
Ostrovets
11
16:12
21
7
FK Bumprom
11
19:10
20
8
Dinamo Minsk Reserve
12
18:14
17
9
اورشا
11
16:13
16
10
Lokomotiv Gomel
11
19:17
14
11
FK Lida
11
11:15
13
12
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
13
FK Baranovichi
11
7:18
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:20
8
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
FK Slonim 2017
12
12:24
6
17
FC Bate Borisov II
4
2:2
5
18
Torpedo Zhodino 2
4
4:13
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
10
24:16
20
4
Dinamo Minsk Reserve
11
17:14
19
5
Volna Pinsk
11
18:16
17
6
FK Lida
11
13:11
17
7
Maxline Rogachev
10
18:12
16
8
Ostrovets
12
16:22
15
9
Shakhter Soligorsk Reserve
12
13:17
14
10
اورشا
11
9:15
14
11
FK Bumprom
11
16:16
11
12
Energetik-BGU Minsk
12
14:20
11
13
Bff Academy Minsk U17
11
12:20
8
14
FK Baranovichi
12
6:23
7
15
Torpedo Zhodino 2
4
3:4
6
16
FC Bate Borisov II
5
5:7
6
17
Lokomotiv Gomel
11
8:18
6
18
FK Slonim 2017
11
6:25
6
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Energetik-BGU Minsk
l
w
d
l
l
l
l
l
l
d
لیگ 2 -
فصل عادی
FC Bate Borisov II
میزبان
15 اردیبهشت 1403
15:00
0
-
2
l
Belshina Bobruisk
میزبان
08 اردیبهشت 1403
18:00
3
-
2
w
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
02 اردیبهشت 1403
15:30
0
-
0
d
FK Bumprom
میزبان
25 فروردین 1403
16:30
0
-
1
l
Ostrovets
میهمان
17 فروردین 1403
17:30
1
-
0
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
گومل
میزبان
19 اسفند 1402
13:30
1
-
3
l
ایسلوچ
میزبان
14 بهمن 1402
11:30
0
-
1
l
تورپیدو سادزینا
میزبان
05 بهمن 1402
12:00
1
-
3
l
لیگ برتر -
سقوط/صعود
ویتبسک
میهمان
18 آذر 1402
15:30
1
-
0
l
ویتبسک
میزبان
15 آذر 1402
14:30
0
-
0
d
10 بازی آخر Torpedo Zhodino 2
l
l
w
l
d
لیگ 2 -
فصل عادی
Belshina Bobruisk
میهمان
15 اردیبهشت 1403
15:30
2
-
1
l
FK Bumprom
میزبان
09 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
8
l
Bff Academy Minsk U17
میهمان
31 فروردین 1403
19:45
0
-
4
w
FK Slonim 2017
میزبان
26 فروردین 1403
17:30
2
-
3
l
اورشا
میزبان
18 فروردین 1403
14:30
1
-
1
d
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.