فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 10 تیر 1403 ساعت ۱۷:۳۰
Maxline Rogachev
Artem Zimin
42'
1
-
2
FT
دنبال کنید
FK Baranovichi
Dmitry Galuza
34'
Dmitry Galuza
5'
(پنالتی)
ضربات پنالتی
گل های بازی
Artem Zimin
42'
Dmitry Galuza
34'
Dmitry Galuza
5'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 2
90'
Egor Mikhei
Daniil Kipra
Pavel Klenye
69'
Aleksandr Savitskiy
Marat Lukyanov
60'
Vladislav Myzgin
Linar Mukhametshin
Ivan Anatolievich Bartsev
Dmitry Galuza
49'
Dmitry Bolbat
Alfred Mazurich
Vladislav Zuk
46'
Tikhon Plaksa
Maxim Tkatsevich
پایان نیمه اول 1 - 2
1 - 2
Artem Zimin
Pavel Klenye
42'
34'
0 - 2
Dmitry Galuza
Marat Lukyanov
5'
0 - 1
Dmitry Galuza
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 13
شروع بازی
10 تیر 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
FK Lida
14
18:15
24
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
17
FK Slonim 2017
13
14:23
10
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
8
8:12
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
8
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
بازی های رو در رو
4
13
7
1
0
0
4
11
0
لیگ 2 -
2023
02/09/04
FK Baranovichi
2
-
3
Maxline Rogachev
h
02/05/13
Maxline Rogachev
5
-
0
FK Baranovichi
h
لیگ 2 -
2022
01/06/12
Maxline Rogachev
4
-
2
FK Baranovichi
h
01/02/11
FK Baranovichi
0
-
1
Maxline Rogachev
h
10 بازی آخر Maxline Rogachev
w
l
w
l
d
w
w
w
d
d
لیگ 2 -
فصل عادی
Energetik-BGU Minsk
میهمان
02 تیر 1403
16:30
2
-
5
w
Niva Dolbizno
میهمان
27 خرداد 1403
15:30
3
-
1
l
Volna Pinsk
میزبان
19 خرداد 1403
17:00
2
-
0
w
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
میهمان
14 خرداد 1403
16:30
2
-
1
l
Belshina Bobruisk
میزبان
06 خرداد 1403
15:30
1
-
1
d
FK Bumprom
میهمان
30 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
1
w
Bff Academy Minsk U17
میزبان
23 اردیبهشت 1403
16:30
3
-
0
w
FK Slonim 2017
میهمان
15 اردیبهشت 1403
13:30
1
-
4
w
اورشا
میزبان
09 اردیبهشت 1403
17:20
1
-
1
d
FK Lida
میهمان
02 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
2
d
10 بازی آخر FK Baranovichi
l
l
w
l
w
l
d
l
l
d
لیگ 2 -
فصل عادی
Niva Dolbizno
میزبان
03 تیر 1403
16:30
1
-
3
l
Volna Pinsk
میهمان
27 خرداد 1403
19:30
2
-
0
l
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
میزبان
20 خرداد 1403
14:30
2
-
1
w
Belshina Bobruisk
میهمان
13 خرداد 1403
18:30
5
-
0
l
FK Bumprom
میزبان
05 خرداد 1403
15:30
2
-
1
w
Bff Academy Minsk U17
میهمان
29 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
0
l
FK Slonim 2017
میزبان
23 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
0
d
اورشا
میهمان
14 اردیبهشت 1403
18:30
4
-
0
l
FK Lida
میزبان
08 اردیبهشت 1403
16:30
0
-
2
l
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
01 اردیبهشت 1403
19:30
0
-
0
d
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.