فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 26 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
FK Lida
Kirill Kovalyuk
23'
1
-
0
FT
دنبال کنید
Energetik-BGU Minsk
ضربات پنالتی
گل های بازی
Kirill Kovalyuk
23'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 0
81'
Egor lukashenko
Egor Kononchuk
71'
Sergey Volkov
Aleksey Zhivushko
Aleksandr Burnos
Mark Alelyunas
Ruslan Askerov
63'
54'
Sergey Volkov
Matvey Borisevich
52'
Amirbek Bakaev
46'
Artur Starovoytov
Danila Chul
پایان نیمه اول 1 - 0
Dmitri Gradoboev
44'
42'
Arseniy Vainer
1 - 0
Kirill Kovalyuk
23'
17'
Nikita Bobchenok
Miroslav Tamkovich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 11
شروع بازی
26 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
FK Lida
13
17:13
24
4
Volna Pinsk
13
22:18
23
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
13
16:23
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
FK Slonim 2017
13
14:23
10
17
Bff Academy Minsk U17
13
13:28
9
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
7
7:10
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
7
7:12
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
7
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
8
Volna Pinsk
7
10:11
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
6
4:15
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 0
81'
Egor lukashenko
Egor Kononchuk
71'
Sergey Volkov
Aleksey Zhivushko
Aleksandr Burnos
Mark Alelyunas
Ruslan Askerov
63'
54'
Sergey Volkov
Matvey Borisevich
52'
Amirbek Bakaev
46'
Artur Starovoytov
Danila Chul
پایان نیمه اول 1 - 0
Dmitri Gradoboev
44'
42'
Arseniy Vainer
1 - 0
Kirill Kovalyuk
23'
17'
Nikita Bobchenok
Miroslav Tamkovich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 11
شروع بازی
26 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.