فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 19 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
BATE Borisov Reserve
0
-
0
FT
دنبال کنید
FK Slonim 2017
ضربات پنالتی
گل های بازی
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 0
88'
Oleg Tyulkov
Vadim Freytak
79'
Timofey Anisimov
Zakhar Kondratovich
Gleb Protasenya
Egor Rusakov
74'
66'
Aleksey Orlovich
Aleksandar Chizh
Aleksandr Petrovich
Ivan Charnykh
Vladislav Golovachenko
Vladislav Orlovskyi
Plato Kolosovskiy
Ilya Baranov
61'
Nikita Neskoromnyi
Artemy Sinkevich
46'
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
19 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
25:9
28
2
Niva Dolbizno
11
30:13
24
3
FK Lida
11
15:10
23
4
BATE Borisov Reserve
11
17:14
19
5
Maxline Rogachev
11
19:11
18
6
Volna Pinsk
10
17:13
17
7
Ostrovets
11
13:14
16
8
Belshina Bobruisk
11
21:15
15
9
FK Bumprom
11
21:14
14
10
Dinamo Minsk Reserve
11
13:13
14
11
اورشا
11
13:15
12
12
Shakhter Soligorsk Reserve
11
12:17
11
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
11
16:27
11
14
FK Baranovichi
10
7:18
11
15
Lokomotiv Gomel
11
12:15
9
16
FK Slonim 2017
11
12:19
9
17
Bff Academy Minsk U17
11
11:23
9
18
Energetik-BGU Minsk
11
7:21
-5
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
5
15:4
15
2
Ostrovets
6
6:5
11
3
Belshina Bobruisk
5
10:5
10
4
FK Baranovichi
5
6:5
10
5
FK Lida
6
7:9
10
6
BATE Borisov Reserve
5
7:5
9
7
Bff Academy Minsk U17
6
9:11
9
8
Niva Dolbizno
5
13:6
8
9
Maxline Rogachev
5
7:3
8
10
اورشا
5
10:7
8
11
Volna Pinsk
4
7:5
7
12
Dinamo Minsk Reserve
6
8:8
7
13
Lokomotiv Gomel
6
8:8
7
14
FK Bumprom
5
7:6
6
15
Shakhter Soligorsk Reserve
6
4:7
5
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
7:16
5
17
FK Slonim 2017
6
7:14
3
18
Energetik-BGU Minsk
6
4:15
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
6
17:7
16
2
FK Lida
5
8:1
13
3
FC Molodechno
6
10:5
13
4
Maxline Rogachev
6
12:8
10
5
Volna Pinsk
6
10:8
10
6
Belshina Bobruisk
6
11:10
10
7
BATE Borisov Reserve
6
10:9
10
8
FK Bumprom
6
14:8
8
9
Dinamo Minsk Reserve
5
5:5
7
10
FK Slonim 2017
5
5:5
6
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
9:11
6
12
Shakhter Soligorsk Reserve
5
8:10
6
13
Ostrovets
5
7:9
5
14
اورشا
6
3:8
4
15
Lokomotiv Gomel
5
4:7
2
16
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
2
17
FK Baranovichi
5
1:13
1
18
Bff Academy Minsk U17
5
2:12
0
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر BATE Borisov Reserve
d
d
w
d
w
w
w
l
w
w
لیگ 2 -
فصل عادی
اورشا
میهمان
12 خرداد 1403
14:30
1
-
1
d
FK Lida
میزبان
04 خرداد 1403
16:30
1
-
1
d
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
29 اردیبهشت 1403
15:30
1
-
2
w
Lokomotiv Gomel
میزبان
23 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
1
d
Energetik-BGU Minsk
میهمان
15 اردیبهشت 1403
15:00
0
-
2
w
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
08 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
3
w
Ostrovets
میزبان
01 اردیبهشت 1403
13:30
3
-
2
w
FC Molodechno
میهمان
26 فروردین 1403
16:45
3
-
1
l
FK Baranovichi
میزبان
19 فروردین 1403
17:30
2
-
1
w
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
Isloch Reserve
میهمان
08 اسفند 1399
13:45
2
-
3
w
10 بازی آخر FK Slonim 2017
l
l
l
d
l
d
l
w
l
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Shakhter Soligorsk Reserve
میزبان
13 خرداد 1403
15:30
1
-
2
l
Ostrovets
میهمان
05 خرداد 1403
13:30
3
-
2
l
FC Molodechno
میزبان
29 اردیبهشت 1403
14:30
2
-
3
l
FK Baranovichi
میهمان
23 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
0
d
Maxline Rogachev
میزبان
15 اردیبهشت 1403
13:30
1
-
4
l
Niva Dolbizno
میهمان
08 اردیبهشت 1403
15:30
0
-
0
d
Volna Pinsk
میزبان
01 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
3
l
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
میهمان
26 فروردین 1403
17:30
2
-
3
w
Belshina Bobruisk
میزبان
18 فروردین 1403
16:30
0
-
2
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Baranovichi
میزبان
28 آبان 1402
15:00
0
-
3
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.