فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 19 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
BATE Borisov Reserve
0
-
0
FT
دنبال کنید
FK Slonim 2017
ضربات پنالتی
گل های بازی
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 0
88'
Oleg Tyulkov
Vadim Freytak
79'
Timofey Anisimov
Zakhar Kondratovich
Gleb Protasenya
Egor Rusakov
74'
66'
Aleksey Orlovich
Aleksandar Chizh
Aleksandr Petrovich
Ivan Charnykh
Vladislav Golovachenko
Vladislav Orlovskyi
Plato Kolosovskiy
Ilya Baranov
61'
Nikita Neskoromnyi
Artemy Sinkevich
46'
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
19 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
25:9
28
2
Niva Dolbizno
11
29:13
24
3
FK Lida
11
15:10
23
4
BATE Borisov Reserve
11
17:14
19
5
Maxline Rogachev
11
19:10
18
6
Volna Pinsk
10
17:13
17
7
Ostrovets
11
13:14
16
8
Belshina Bobruisk
11
21:15
15
9
FK Bumprom
11
21:14
14
10
Dinamo Minsk Reserve
10
13:12
14
11
Shakhter Soligorsk Reserve
11
12:17
11
12
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
11
16:27
11
13
FK Baranovichi
10
7:18
11
14
اورشا
10
12:15
9
15
Lokomotiv Gomel
11
12:15
9
16
FK Slonim 2017
11
12:19
9
17
Bff Academy Minsk U17
11
11:23
9
18
Energetik-BGU Minsk
11
7:21
-5
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
5
15:4
15
2
Ostrovets
6
6:5
11
3
Belshina Bobruisk
5
10:5
10
4
FK Baranovichi
5
6:5
10
5
FK Lida
6
7:9
10
6
BATE Borisov Reserve
5
7:5
9
7
Bff Academy Minsk U17
6
9:11
9
8
Niva Dolbizno
5
12:6
8
9
Maxline Rogachev
5
7:3
8
10
Volna Pinsk
4
7:5
7
11
Dinamo Minsk Reserve
6
8:8
7
12
Lokomotiv Gomel
6
8:8
7
13
FK Bumprom
5
7:6
6
14
اورشا
4
9:7
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
6
4:7
5
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
7:16
5
17
FK Slonim 2017
6
7:14
3
18
Energetik-BGU Minsk
6
4:15
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
6
17:7
16
2
FK Lida
5
8:1
13
3
FC Molodechno
6
10:5
13
4
Maxline Rogachev
6
12:7
10
5
Volna Pinsk
6
10:8
10
6
Belshina Bobruisk
6
11:10
10
7
BATE Borisov Reserve
6
10:9
10
8
FK Bumprom
6
14:8
8
9
Dinamo Minsk Reserve
4
5:4
7
10
FK Slonim 2017
5
5:5
6
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
9:11
6
12
Shakhter Soligorsk Reserve
5
8:10
6
13
Ostrovets
5
7:9
5
14
اورشا
6
3:8
4
15
Lokomotiv Gomel
5
4:7
2
16
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
2
17
FK Baranovichi
5
1:13
1
18
Bff Academy Minsk U17
5
2:12
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 0
88'
Oleg Tyulkov
Vadim Freytak
79'
Timofey Anisimov
Zakhar Kondratovich
Gleb Protasenya
Egor Rusakov
74'
66'
Aleksey Orlovich
Aleksandar Chizh
Aleksandr Petrovich
Ivan Charnykh
Vladislav Golovachenko
Vladislav Orlovskyi
Plato Kolosovskiy
Ilya Baranov
61'
Nikita Neskoromnyi
Artemy Sinkevich
46'
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
19 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.