فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 13 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
FK Slonim 2017
Yegor Petrov
60'
1
-
2
FT
دنبال کنید
Shakhter Soligorsk Reserve
Ilya Sviridenko
79'
Vjacheslav Prigodich
29'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Yegor Petrov
60'
Ilya Sviridenko
79'
Vjacheslav Prigodich
29'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 2
84'
Artem Smaltser
83'
Dmitry Selivanov
Mark Bulanov
Danila Stain
Dmitry Nekrashevich
81'
79'
1 - 2
Ilya Sviridenko
71'
Nikita Korshun
63'
Arseniy Chakur
Maxim Zyl
Yuri Basalyga
Alexey Kurovsky
1 - 1
Yegor Petrov
60'
Artem Tolkin
Zakhar Kondratovich
Yegor Petrov
Timofey Anisimov
Oleg Tyulkov
Vadim Freytak
57'
46'
Alexey Garost
Nikita Shaula
پایان نیمه اول 0 - 1
29'
0 - 1
Vjacheslav Prigodich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 9
شروع بازی
13 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
11
25:9
28
2
Niva Dolbizno
11
30:13
24
3
FK Lida
11
15:10
23
4
BATE Borisov Reserve
11
17:14
19
5
Maxline Rogachev
11
19:11
18
6
Volna Pinsk
10
17:13
17
7
Ostrovets
11
13:14
16
8
Belshina Bobruisk
11
21:15
15
9
FK Bumprom
11
21:14
14
10
Dinamo Minsk Reserve
10
13:12
14
11
Shakhter Soligorsk Reserve
11
12:17
11
12
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
11
16:27
11
13
FK Baranovichi
10
7:18
11
14
اورشا
10
12:15
9
15
Lokomotiv Gomel
11
12:15
9
16
FK Slonim 2017
11
12:19
9
17
Bff Academy Minsk U17
11
11:23
9
18
Energetik-BGU Minsk
11
7:21
-5
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
5
15:4
15
2
Ostrovets
6
6:5
11
3
Belshina Bobruisk
5
10:5
10
4
FK Baranovichi
5
6:5
10
5
FK Lida
6
7:9
10
6
BATE Borisov Reserve
5
7:5
9
7
Bff Academy Minsk U17
6
9:11
9
8
Niva Dolbizno
5
13:6
8
9
Maxline Rogachev
5
7:3
8
10
Volna Pinsk
4
7:5
7
11
Dinamo Minsk Reserve
6
8:8
7
12
Lokomotiv Gomel
6
8:8
7
13
FK Bumprom
5
7:6
6
14
اورشا
4
9:7
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
6
4:7
5
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
7:16
5
17
FK Slonim 2017
6
7:14
3
18
Energetik-BGU Minsk
6
4:15
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
6
17:7
16
2
FK Lida
5
8:1
13
3
FC Molodechno
6
10:5
13
4
Maxline Rogachev
6
12:8
10
5
Volna Pinsk
6
10:8
10
6
Belshina Bobruisk
6
11:10
10
7
BATE Borisov Reserve
6
10:9
10
8
FK Bumprom
6
14:8
8
9
Dinamo Minsk Reserve
4
5:4
7
10
FK Slonim 2017
5
5:5
6
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
9:11
6
12
Shakhter Soligorsk Reserve
5
8:10
6
13
Ostrovets
5
7:9
5
14
اورشا
6
3:8
4
15
Lokomotiv Gomel
5
4:7
2
16
Energetik-BGU Minsk
5
3:6
2
17
FK Baranovichi
5
1:13
1
18
Bff Academy Minsk U17
5
2:12
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
11
9
1
1
25:9
28
2
Niva Dolbizno
11
7
3
1
30:13
24
3
FK Lida
11
7
2
2
15:10
23
4
BATE Borisov Reserve
11
5
4
2
17:14
19
5
Maxline Rogachev
11
5
3
3
19:11
18
6
Volna Pinsk
10
5
2
3
17:13
17
7
Ostrovets
11
4
4
3
13:14
16
8
Belshina Bobruisk
11
6
2
3
21:15
15
9
FK Bumprom
11
4
2
5
21:14
14
10
Dinamo Minsk Reserve
10
4
2
4
13:12
14
11
Shakhter Soligorsk Reserve
11
3
2
6
12:17
11
12
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
11
3
2
6
16:27
11
13
FK Baranovichi
10
3
2
5
7:18
11
14
اورشا
10
1
6
3
12:15
9
15
Lokomotiv Gomel
11
1
6
4
12:15
9
16
FK Slonim 2017
11
2
3
6
12:19
9
17
Bff Academy Minsk U17
11
3
0
8
11:23
9
18
Energetik-BGU Minsk
11
1
2
8
7:21
-5
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
5
5
0
0
15:4
15
2
Ostrovets
6
3
2
1
6:5
11
3
Belshina Bobruisk
5
3
1
1
10:5
10
4
FK Baranovichi
5
3
1
1
6:5
10
5
FK Lida
6
3
1
2
7:9
10
6
BATE Borisov Reserve
5
2
3
0
7:5
9
7
Bff Academy Minsk U17
6
3
0
3
9:11
9
8
Niva Dolbizno
5
2
2
1
13:6
8
9
Maxline Rogachev
5
2
2
1
7:3
8
10
Volna Pinsk
4
2
1
1
7:5
7
11
Dinamo Minsk Reserve
6
2
1
3
8:8
7
12
Lokomotiv Gomel
6
1
4
1
8:8
7
13
FK Bumprom
5
2
0
3
7:6
6
14
اورشا
4
1
2
1
9:7
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
6
1
2
3
4:7
5
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
1
2
3
7:16
5
17
FK Slonim 2017
6
1
0
5
7:14
3
18
Energetik-BGU Minsk
6
1
0
5
4:15
3
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
6
5
1
0
17:7
16
2
FK Lida
5
4
1
0
8:1
13
3
FC Molodechno
6
4
1
1
10:5
13
4
Maxline Rogachev
6
3
1
2
12:8
10
5
Volna Pinsk
6
3
1
2
10:8
10
6
Belshina Bobruisk
6
3
1
2
11:10
10
7
BATE Borisov Reserve
6
3
1
2
10:9
10
8
FK Bumprom
6
2
2
2
14:8
8
9
Dinamo Minsk Reserve
4
2
1
1
5:4
7
10
FK Slonim 2017
5
1
3
1
5:5
6
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
5
2
0
3
9:11
6
12
Shakhter Soligorsk Reserve
5
2
0
3
8:10
6
13
Ostrovets
5
1
2
2
7:9
5
14
اورشا
6
0
4
2
3:8
4
15
Lokomotiv Gomel
5
0
2
3
4:7
2
16
Energetik-BGU Minsk
5
0
2
3
3:6
2
17
FK Baranovichi
5
0
1
4
1:13
1
18
Bff Academy Minsk U17
5
0
0
5
2:12
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.