فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۴:۳۰
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
Ivan Sivakov
75'
1
-
8
FT
دنبال کنید
FK Bumprom
Artyom Zhvirblya
87'
Danila Vorobyev
85'
(گل بخودی)
Danila Vorobyev
54'
Dmitri Khalimonchikov
38'
Maxim Sanets
34'
Maxim Sanets
15'
Maxim Sanets
10'
Maxim Sanets
1'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Ivan Sivakov
75'
Artyom Zhvirblya
87'
Danila Vorobyev
85'
Danila Vorobyev
54'
Dmitri Khalimonchikov
38'
Maxim Sanets
34'
Maxim Sanets
15'
Maxim Sanets
10'
Maxim Sanets
1'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 8
87'
1 - 8
Artyom Zhvirblya
85'
1 - 7
Danila Vorobyev
Eduard Korostelev
81'
78'
Artyom Zhvirblya
1 - 6
Ivan Sivakov
75'
Denis Nikolaev
Artem Sidorik
74'
Ivan Sivakov
Grigori Martyanov
69'
Eduard Simonchik
Maksim Sanets
68'
Vladislav Drapeza
65'
Vladislav Drapeza
Dmitri Khalimonchikov
Deni Makaev
Maksim Vospukov
55'
Artsiom Zhauniarenka
Danila Vorobyev
54'
0 - 6
Danila Vorobyev
Vladimir Manaev
Matvey Sokolovskiy
Mikhail Ladutko
Egor Egorov
Kirill Nebyshinets
Arseniy Galushko
46'
Sergey Slepov
Kirill Elagin
پایان نیمه اول 0 - 5
38'
0 - 5
Dmitri Khalimonchikov
Artyom Zhvirblya
34'
0 - 4
Maxim Sanets
15'
0 - 3
Maxim Sanets
Dmitri Khalimonchikov
10'
0 - 2
Maxim Sanets
1'
0 - 1
Maxim Sanets
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 4
شروع بازی
09 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
4
8:3
10
2
FK Lida
4
6:2
10
3
Volna Pinsk
4
9:3
9
4
BATE Borisov Reserve
4
9:7
9
5
Niva Dolbizno
4
7:5
7
6
Ostrovets
4
5:4
7
7
FK Bumprom
4
11:5
6
8
Maxline Rogachev
4
6:4
5
9
Belshina Bobruisk
4
7:4
4
10
Dinamo Minsk Reserve
4
3:4
4
11
FK Slonim 2017
4
5:7
4
12
FK Baranovichi
4
3:5
4
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
4
8:12
4
14
Bff Academy Minsk U17
4
2:9
3
15
Lokomotiv Gomel
4
3:7
2
16
اورشا
4
5:10
2
17
Shakhter Soligorsk Reserve
4
1:6
1
18
Energetik-BGU Minsk
4
3:4
-6
بازی
گلها
امتیاز
1
Ostrovets
3
3:1
7
2
Volna Pinsk
2
6:0
6
3
FC Molodechno
2
5:2
6
4
BATE Borisov Reserve
2
5:3
6
5
FK Lida
2
3:2
4
6
Belshina Bobruisk
1
1:0
3
7
Energetik-BGU Minsk
2
3:3
3
8
FK Baranovichi
2
2:3
3
9
Bff Academy Minsk U17
2
2:5
3
10
Maxline Rogachev
2
1:2
1
11
Dinamo Minsk Reserve
2
1:2
1
12
Niva Dolbizno
2
0:1
1
13
Lokomotiv Gomel
2
1:4
1
14
Shakhter Soligorsk Reserve
3
1:5
1
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
4:12
1
16
FK Bumprom
1
1:2
0
17
اورشا
1
3:5
0
18
FK Slonim 2017
2
2:5
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FK Bumprom
3
10:3
6
2
Niva Dolbizno
2
7:4
6
3
FK Lida
2
3:0
6
4
Belshina Bobruisk
3
6:4
6
5
Maxline Rogachev
2
5:2
4
6
FC Molodechno
2
3:1
4
7
FK Slonim 2017
2
3:2
4
8
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
1
4:0
3
9
BATE Borisov Reserve
2
4:4
3
10
Volna Pinsk
2
3:3
3
11
Dinamo Minsk Reserve
2
2:2
3
12
اورشا
3
2:5
2
13
Lokomotiv Gomel
2
2:3
1
14
FK Baranovichi
2
1:2
1
15
Energetik-BGU Minsk
2
0:1
1
16
Ostrovets
1
2:3
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
1
0:1
0
18
Bff Academy Minsk U17
2
0:4
0
مقایسه آماری پیش از بازی
5
10
15
20
10
5
10
15
20
بازی آخر دو تیم در
لیگ 2
تمام تورنمنتها
تمام تورنمنتها
لیگ 2
تمام تورنمنتها
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
4
تعداد بازی
10
2
برد
4
1
باخت
4
9
گل زده
25
4
گل خورده
12
2
کلین شیت
2
0
مالکیت ٪
0
0
نمره بازیکنان
0
0
پاس/بازی
0
0
دقت پاس ٪
0
0
شوت/بازی
0
0
شوت در مقابل
0
FK Bumprom
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.