فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۳:۳۰
FC Molodechno
Abdulaziz Laval
79'
Vladislav Fedosov
16'
2
-
1
FT
دنبال کنید
Dinamo Minsk Reserve
Maxim Budko
27'
(پنالتی)
ضربات پنالتی
گل های بازی
Abdulaziz Laval
79'
Vladislav Fedosov
16'
Maxim Budko
27'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
Nikoporenok Yegor
German Dmitri
Kutsiy Bogdan
Fedosov Vladislav
90'+1
Roman Stepanov
89'
Krotov Aleksandr
Tsesliukevich Pavel
Kutkovich German
Kats Artur
85'
2 - 1
Abdulaziz Laval
79'
63'
Samuylik Artem
Kalinovsky Matvey
Monich Igor
Goncharik Kirill
59'
46'
Alexandrov Mikhail
Mikhairin Matvey
پایان نیمه اول 1 - 1
27'
1 - 1
Maxim Budko
1 - 0
Vladislav Fedosov
Sergey Usenya
16'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 4
شروع بازی
09 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۳:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
11:3
16
2
BATE Borisov Reserve
5
11:7
12
3
Volna Pinsk
6
11:8
12
4
Niva Dolbizno
6
12:9
11
5
Belshina Bobruisk
6
13:5
10
6
Dinamo Minsk Reserve
6
8:5
10
7
FK Lida
5
6:3
10
8
Maxline Rogachev
5
10:5
8
9
FK Bumprom
6
15:10
7
10
Ostrovets
5
5:7
7
11
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
11:14
7
12
Lokomotiv Gomel
5
7:8
5
13
اورشا
6
9:12
5
14
FK Slonim 2017
5
6:11
4
15
FK Baranovichi
5
3:9
4
16
Bff Academy Minsk U17
5
3:11
3
17
Shakhter Soligorsk Reserve
6
3:12
1
18
Energetik-BGU Minsk
6
3:8
-6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
3
7:2
9
2
Ostrovets
3
3:1
7
3
Volna Pinsk
3
6:4
6
4
BATE Borisov Reserve
2
5:3
6
5
Belshina Bobruisk
2
3:1
6
6
Dinamo Minsk Reserve
3
4:2
4
7
Lokomotiv Gomel
3
5:5
4
8
FK Lida
3
3:3
4
9
اورشا
2
7:5
3
10
FK Baranovichi
2
2:3
3
11
Bff Academy Minsk U17
3
3:7
3
12
Energetik-BGU Minsk
4
3:7
3
13
Niva Dolbizno
3
3:4
2
14
Maxline Rogachev
2
1:2
1
15
Shakhter Soligorsk Reserve
4
2:7
1
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
4:12
1
17
FK Bumprom
2
2:4
0
18
FK Slonim 2017
3
3:9
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Belshina Bobruisk
4
10:4
9
2
Niva Dolbizno
3
9:5
9
3
FK Bumprom
4
13:6
7
4
Maxline Rogachev
3
9:3
7
5
FC Molodechno
3
4:1
7
6
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
3
7:2
6
7
FK Lida
2
3:0
6
8
BATE Borisov Reserve
3
6:4
6
9
Volna Pinsk
3
5:4
6
10
Dinamo Minsk Reserve
3
4:3
6
11
FK Slonim 2017
2
3:2
4
12
اورشا
4
2:7
2
13
Lokomotiv Gomel
2
2:3
1
14
Energetik-BGU Minsk
2
0:1
1
15
FK Baranovichi
3
1:6
1
16
Ostrovets
2
2:6
0
17
Shakhter Soligorsk Reserve
2
1:5
0
18
Bff Academy Minsk U17
2
0:4
0
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر FC Molodechno
d
w
w
l
l
l
l
l
l
d
لیگ 2 -
فصل عادی
Lokomotiv Gomel
میهمان
02 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
1
d
BATE Borisov Reserve
میزبان
26 فروردین 1403
16:45
3
-
1
w
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
19 فروردین 1403
15:30
0
-
2
w
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
ایسلوچ
میهمان
30 دی 1402
15:20
1
-
0
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Arsenal Dzerzhinsk
میهمان
04 آذر 1402
14:30
6
-
0
l
FK Lida
میزبان
28 آبان 1402
14:30
2
-
3
l
نیپر موگیلف
میهمان
20 آبان 1402
16:30
3
-
0
l
Niva Dolbizno
میزبان
14 آبان 1402
14:30
1
-
2
l
Zhodino-Uzhnoe
میهمان
06 آبان 1402
13:30
5
-
1
l
ویتبسک
میزبان
30 مهر 1402
14:30
0
-
0
d
10 بازی آخر Dinamo Minsk Reserve
d
w
l
w
w
w
l
l
l
w
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Baranovichi
میزبان
01 اردیبهشت 1403
19:30
0
-
0
d
Maxline Rogachev
میهمان
26 فروردین 1403
14:30
0
-
1
w
Niva Dolbizno
میزبان
18 فروردین 1403
17:30
1
-
2
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
Ostrovets
میزبان
11 فروردین 1403
12:30
1
-
0
w
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
FC Minsk Reserve
میهمان
04 اسفند 1400
14:30
1
-
2
w
مینسک
میهمان
15 بهمن 1400
14:30
1
-
2
w
Rukh Brest FC
میهمان
13 بهمن 1400
14:30
2
-
0
l
تورپیدو سادزینا
میهمان
11 بهمن 1400
12:00
3
-
1
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
FK Arsenal Dzerzhinsk
میهمان
16 بهمن 1399
12:00
4
-
2
l
Belshina Bobruisk
میهمان
14 بهمن 1399
14:30
0
-
2
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.