فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 28 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Strumska Slava
Borislav Nikolov
14'
1
-
1
FT
دنبال کنید
Marek Dupnitsa
Nikolay Ganchev
83'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Borislav Nikolov
14'
Nikolay Ganchev
83'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Arnel Kadric
Martin Ivanov
89'
Borislav Nikolov
88'
Ivan Arsov
87'
Iliya Dimitrov
83'
1 - 1
Nikolay Ganchev
Cvetomir Vacev
Todor Durev
80'
Denislav Mitsakov
73'
60'
Hristiyan Dzhadzharov
Milen Ivanov
59'
Aleksandar Bashliev
Evgeni Iliev
Arnel Kadric
58'
46'
Valeri Yordanov
Iliya Dimitrov
پایان نیمه اول 1 - 0
1 - 0
Borislav Nikolov
14'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلغارستان - لیگ 2
فصل
2024/2025
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 5
شروع بازی
28 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
پیرین
8
13:4
20
2
مونتانا
8
10:2
18
3
Ludogorets II
7
12:3
17
4
Dobrudzha Dobrich
8
16:5
14
5
Yantra Gabrovo
8
14:9
14
6
Belasitsa Petrich
7
10:4
13
7
Minyor Pernik
8
7:6
13
8
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
8
10:8
12
9
Marek Dupnitsa
8
10:6
11
10
ایتار
8
12:12
11
11
دوناو روسه
8
11:11
11
12
Spartak Pleven
8
5:7
10
13
Fratria Varna
8
4:8
8
14
PFC CSKA II Sofia
7
6:8
7
15
Lovech
7
3:6
7
16
زسکا 1948 II
8
8:13
7
17
Strumska Slava
8
6:16
6
18
OFC Nesebar
8
6:17
6
19
بوتو پلوودیو II
8
4:15
6
20
Sportist Svoge
8
3:10
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Belasitsa Petrich
4
9:1
12
2
Dobrudzha Dobrich
4
12:1
10
3
Ludogorets II
4
9:2
10
4
مونتانا
4
4:0
10
5
Minyor Pernik
4
5:2
9
6
پیرین
4
8:3
8
7
دوناو روسه
4
4:1
8
8
Marek Dupnitsa
3
6:1
7
9
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
4
5:4
6
10
OFC Nesebar
4
5:7
6
11
ایتار
3
8:4
5
12
Spartak Pleven
5
4:7
5
13
Strumska Slava
3
4:3
4
14
Yantra Gabrovo
4
5:7
4
15
زسکا 1948 II
4
5:8
4
16
Fratria Varna
5
3:6
4
17
بوتو پلوودیو II
3
1:3
3
18
Lovech
3
0:2
1
19
PFC CSKA II Sofia
4
1:4
1
20
Sportist Svoge
5
0:6
1
بازی
گلها
امتیاز
1
پیرین
4
5:1
12
2
Yantra Gabrovo
4
9:2
10
3
مونتانا
4
6:2
8
4
Ludogorets II
3
3:1
7
5
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
4
5:4
6
6
PFC CSKA II Sofia
3
5:4
6
7
Lovech
4
3:4
6
8
ایتار
5
4:8
6
9
Spartak Pleven
3
1:0
5
10
Dobrudzha Dobrich
4
4:4
4
11
Marek Dupnitsa
5
4:5
4
12
Fratria Varna
3
1:2
4
13
Minyor Pernik
4
2:4
4
14
Sportist Svoge
3
3:4
3
15
زسکا 1948 II
4
3:5
3
16
دوناو روسه
4
7:10
3
17
بوتو پلوودیو II
5
3:12
3
18
Strumska Slava
5
2:13
2
19
Belasitsa Petrich
3
1:3
1
20
OFC Nesebar
4
1:10
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
پیرین
8
6
2
0
13:4
20
2
مونتانا
8
5
3
0
10:2
18
3
Ludogorets II
7
5
2
0
12:3
17
4
Dobrudzha Dobrich
8
3
5
0
16:5
14
5
Yantra Gabrovo
8
4
2
2
14:9
14
6
Belasitsa Petrich
7
4
1
2
10:4
13
7
Minyor Pernik
8
4
1
3
7:6
13
8
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
8
4
0
4
10:8
12
9
Marek Dupnitsa
8
2
5
1
10:6
11
10
ایتار
8
3
2
3
12:12
11
11
دوناو روسه
8
3
2
3
11:11
11
12
Spartak Pleven
8
2
4
2
5:7
10
13
Fratria Varna
8
2
2
4
4:8
8
14
PFC CSKA II Sofia
7
2
1
4
6:8
7
15
Lovech
7
2
1
4
3:6
7
16
زسکا 1948 II
8
2
1
5
8:13
7
17
Strumska Slava
8
1
3
4
6:16
6
18
OFC Nesebar
8
2
0
6
6:17
6
19
بوتو پلوودیو II
8
2
0
6
4:15
6
20
Sportist Svoge
8
1
1
6
3:10
4
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Belasitsa Petrich
4
4
0
0
9:1
12
2
Dobrudzha Dobrich
4
3
1
0
12:1
10
3
Ludogorets II
4
3
1
0
9:2
10
4
مونتانا
4
3
1
0
4:0
10
5
Minyor Pernik
4
3
0
1
5:2
9
6
پیرین
4
2
2
0
8:3
8
7
دوناو روسه
4
2
2
0
4:1
8
8
Marek Dupnitsa
3
2
1
0
6:1
7
9
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
4
2
0
2
5:4
6
10
OFC Nesebar
4
2
0
2
5:7
6
11
ایتار
3
1
2
0
8:4
5
12
Spartak Pleven
5
1
2
2
4:7
5
13
Strumska Slava
3
1
1
1
4:3
4
14
Yantra Gabrovo
4
1
1
2
5:7
4
15
زسکا 1948 II
4
1
1
2
5:8
4
16
Fratria Varna
5
1
1
3
3:6
4
17
بوتو پلوودیو II
3
1
0
2
1:3
3
18
Lovech
3
0
1
2
0:2
1
19
PFC CSKA II Sofia
4
0
1
3
1:4
1
20
Sportist Svoge
5
0
1
4
0:6
1
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
پیرین
4
4
0
0
5:1
12
2
Yantra Gabrovo
4
3
1
0
9:2
10
3
مونتانا
4
2
2
0
6:2
8
4
Ludogorets II
3
2
1
0
3:1
7
5
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
4
2
0
2
5:4
6
6
PFC CSKA II Sofia
3
2
0
1
5:4
6
7
Lovech
4
2
0
2
3:4
6
8
ایتار
5
2
0
3
4:8
6
9
Spartak Pleven
3
1
2
0
1:0
5
10
Dobrudzha Dobrich
4
0
4
0
4:4
4
11
Marek Dupnitsa
5
0
4
1
4:5
4
12
Fratria Varna
3
1
1
1
1:2
4
13
Minyor Pernik
4
1
1
2
2:4
4
14
Sportist Svoge
3
1
0
2
3:4
3
15
زسکا 1948 II
4
1
0
3
3:5
3
16
دوناو روسه
4
1
0
3
7:10
3
17
بوتو پلوودیو II
5
1
0
4
3:12
3
18
Strumska Slava
5
0
2
3
2:13
2
19
Belasitsa Petrich
3
0
1
2
1:3
1
20
OFC Nesebar
4
0
0
4
1:10
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.