فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 14 مرداد 1403 ساعت ۱۶:۰۰
Energetik-BGU Minsk
0
-
1
FT
دنبال کنید
Ostrovets
Vladislav Yatskevich
16'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Yatskevich
16'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
86'
Arseniy Zhukovskiy
Maksim Lotysh
Vitaly Grigarkevich
Zakhar Kondratovich
Magomed Tagaev
Denis Ssorin
Alexander Zhlobich
Arseniy Vainer
84'
75'
Zakhar Kondratovich
71'
Vladislav Belashevich
Alexander Bakinovsky
Artem Sakovich
Vladislav Ganchuk
67'
Egor Semenov
Denis Khvostovich
Artur Starovoytov
Maksim Pashkevich
59'
46'
Andrey Kolomatskiy
Vladislav Yatskevich
پایان نیمه اول 0 - 1
16'
0 - 1
Vladislav Yatskevich
Nikita Kachur
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 18
شروع بازی
14 مرداد 1403 ساعت ۱۶:۰۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
22
46:16
53
2
Niva Dolbizno
22
52:21
48
3
Belshina Bobruisk
22
54:23
46
4
Volna Pinsk
22
44:28
42
5
Maxline Rogachev
21
39:18
39
6
Dinamo Minsk Reserve
23
35:28
36
7
Ostrovets
23
32:34
36
8
FK Bumprom
22
35:26
31
9
FK Lida
22
24:26
30
10
اورشا
22
25:28
30
11
Shakhter Soligorsk Reserve
22
25:37
22
12
Lokomotiv Gomel
22
27:35
20
13
Bff Academy Minsk U17
22
22:38
18
14
FK Baranovichi
23
13:41
17
15
FK Slonim 2017
23
18:49
12
16
FC Bate Borisov II
9
7:9
11
17
Energetik-BGU Minsk
22
22:42
8
18
Torpedo Zhodino 2
8
7:17
6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
12
29:8
32
2
Belshina Bobruisk
12
30:7
31
3
Volna Pinsk
11
26:12
25
4
Maxline Rogachev
11
21:6
23
5
Niva Dolbizno
11
24:9
22
6
Ostrovets
11
16:12
21
7
FK Bumprom
11
19:10
20
8
Dinamo Minsk Reserve
12
18:14
17
9
اورشا
11
16:13
16
10
Lokomotiv Gomel
11
19:17
14
11
FK Lida
11
11:15
13
12
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
13
FK Baranovichi
11
7:18
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:20
8
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
FK Slonim 2017
12
12:24
6
17
FC Bate Borisov II
4
2:2
5
18
Torpedo Zhodino 2
4
4:13
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
10
24:16
20
4
Dinamo Minsk Reserve
11
17:14
19
5
Volna Pinsk
11
18:16
17
6
FK Lida
11
13:11
17
7
Maxline Rogachev
10
18:12
16
8
Ostrovets
12
16:22
15
9
Shakhter Soligorsk Reserve
12
13:17
14
10
اورشا
11
9:15
14
11
FK Bumprom
11
16:16
11
12
Energetik-BGU Minsk
12
14:20
11
13
Bff Academy Minsk U17
11
12:20
8
14
FK Baranovichi
12
6:23
7
15
Torpedo Zhodino 2
4
3:4
6
16
FC Bate Borisov II
5
5:7
6
17
Lokomotiv Gomel
11
8:18
6
18
FK Slonim 2017
11
6:25
6
بازی های رو در رو
0
0
1
0
0
1
1
1
0
لیگ 2 -
2024
03/01/17
Ostrovets
1
-
0
Energetik-BGU Minsk
a
10 بازی آخر Energetik-BGU Minsk
w
d
w
l
d
d
l
l
l
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Bff Academy Minsk U17
میهمان
10 مرداد 1403
18:30
0
-
1
w
FC Molodechno
میهمان
06 مرداد 1403
14:30
3
-
3
d
FK Slonim 2017
میهمان
29 تیر 1403
18:30
2
-
3
w
جام حذفی -
جام حذفی
اسلوتسک
میزبان
23 تیر 1403
16:30
0
-
5
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Baranovichi
میزبان
16 تیر 1403
16:30
0
-
0
d
اورشا
میهمان
09 تیر 1403
17:30
2
-
2
d
Maxline Rogachev
میزبان
02 تیر 1403
16:30
2
-
5
l
FK Lida
میهمان
26 خرداد 1403
18:30
1
-
0
l
Niva Dolbizno
میزبان
20 خرداد 1403
16:30
0
-
4
l
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
14 خرداد 1403
20:30
3
-
2
l
10 بازی آخر Ostrovets
d
w
l
d
l
w
d
d
w
w
لیگ 2 -
فصل عادی
FC Molodechno
میهمان
10 مرداد 1403
18:30
1
-
1
d
FK Baranovichi
میزبان
06 مرداد 1403
18:30
1
-
0
w
Maxline Rogachev
میهمان
31 تیر 1403
16:00
3
-
1
l
Niva Dolbizno
میزبان
17 تیر 1403
16:30
3
-
3
d
Volna Pinsk
میهمان
10 تیر 1403
17:30
3
-
2
l
Torpedo Zhodino 2
میزبان
02 تیر 1403
17:30
3
-
0
w
Belshina Bobruisk
میهمان
26 خرداد 1403
17:30
1
-
1
d
FK Bumprom
میزبان
20 خرداد 1403
17:30
0
-
0
d
Bff Academy Minsk U17
میهمان
12 خرداد 1403
16:30
1
-
3
w
FK Slonim 2017
میزبان
05 خرداد 1403
13:30
3
-
2
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.