فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
چهارشنبه، 10 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Bff Academy Minsk U17
18:30
دنبال کنید
Energetik-BGU Minsk
ضربات پنالتی
گل های بازی
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 17
شروع بازی
10 مرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
16
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
Ostrovets
9
12:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
FK Baranovichi
9
3:16
6
15
Ostrovets
7
10:15
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Bff Academy Minsk U17
l
w
l
l
w
l
l
l
w
l
لیگ 2 -
فصل عادی
اورشا
میزبان
29 تیر 1403
18:30
1
-
2
l
FK Lida
میهمان
15 تیر 1403
18:30
1
-
2
w
Dinamo Minsk Reserve
میزبان
08 تیر 1403
18:00
0
-
2
l
Lokomotiv Gomel
میهمان
02 تیر 1403
16:30
3
-
2
l
FC Bate Borisov II
میزبان
25 خرداد 1403
13:30
3
-
1
w
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
19 خرداد 1403
18:30
2
-
0
l
Ostrovets
میزبان
12 خرداد 1403
16:30
1
-
3
l
FC Molodechno
میهمان
04 خرداد 1403
17:30
3
-
2
l
FK Baranovichi
میزبان
29 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
0
w
Maxline Rogachev
میهمان
23 اردیبهشت 1403
16:30
3
-
0
l
10 بازی آخر Energetik-BGU Minsk
d
w
l
d
d
l
l
l
l
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FC Molodechno
میهمان
06 مرداد 1403
14:30
3
-
3
d
FK Slonim 2017
میهمان
29 تیر 1403
18:30
2
-
3
w
جام حذفی -
جام حذفی
اسلوتسک
میزبان
23 تیر 1403
16:30
0
-
5
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FK Baranovichi
میزبان
16 تیر 1403
16:30
0
-
0
d
اورشا
میهمان
09 تیر 1403
17:30
2
-
2
d
Maxline Rogachev
میزبان
02 تیر 1403
16:30
2
-
5
l
FK Lida
میهمان
26 خرداد 1403
18:30
1
-
0
l
Niva Dolbizno
میزبان
20 خرداد 1403
16:30
0
-
4
l
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
14 خرداد 1403
20:30
3
-
2
l
Volna Pinsk
میزبان
05 خرداد 1403
18:30
1
-
4
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.