فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 30 تیر 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Volna Pinsk
Vladislav Chebotar
20'
Kirill Polkhovskiy
2'
2
-
1
FT
دنبال کنید
FC Bate Borisov II
Ivan Chernykh
71'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladislav Chebotar
20'
Kirill Polkhovskiy
2'
Ivan Chernykh
71'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 0
Vladislav Syrisko
86'
83'
Danila Vergeichik
Egor Bozhko
Kirill Kovalevich
74'
71'
2 - 1
Ivan Chernykh
Maksim Mardas
Evgeniy Kozel
Danil Tkachik
68'
Aleksey Stroychuk
Alexandr Bulychev
Azam Radzhabov
Vladislav Chebotar
57'
51'
Maksim Mardas
Vladislav Golovachenko
پایان نیمه اول 2 - 0
44'
Andrey Shkondin
Kirill Polkhovskiy
36'
2 - 0
Vladislav Chebotar
20'
1 - 0
Kirill Polkhovskiy
2'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 15
شروع بازی
30 تیر 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
16
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
Ostrovets
9
12:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
FK Baranovichi
9
3:16
6
15
Ostrovets
7
10:15
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
16
12
3
1
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
9
5
2
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
9
2
4
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
10
2
3
32:19
27
5
اورشا
16
6
7
3
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
7
3
5
28:17
24
7
FK Lida
15
7
3
5
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
7
2
7
22:18
23
9
FK Bumprom
16
6
3
7
27:18
21
10
Ostrovets
16
5
6
5
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
3
7
5
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
4
4
8
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
4
1
11
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
3
3
9
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
2
5
9
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
1
0
1
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
2
5
9
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
0
0
2
1:6
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
8
7
1
0
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
5
1
1
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
5
1
1
14:8
16
4
Ostrovets
9
4
4
1
12:8
16
5
اورشا
8
4
3
1
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
4
1
4
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
3
3
1
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
3
2
2
11:6
11
9
FK Bumprom
7
3
1
3
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
2
4
2
11:12
10
11
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
3
1
3
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
3
0
5
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
1
2
6
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
1
1
6
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1
0
0
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
0
0
1
1:3
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
9
6
2
1
23:12
20
2
FC Molodechno
8
5
2
1
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
5
1
2
18:13
16
4
FK Lida
7
4
2
1
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
4
1
3
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
FK Bumprom
9
3
2
4
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
8:8
10
9
اورشا
8
2
4
2
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
1
4
3
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
2
1
4
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
1
3
3
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
1
3
3
5:9
6
14
FK Baranovichi
9
1
3
5
3:16
6
15
Ostrovets
7
1
2
4
10:15
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
1
1
6
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
0
0
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0
0
1
0:3
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.