فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 17 تیر 1403 ساعت ۱۵:۳۰
اورشا
Egor Malatkov
79'
Gleb Zheleznikov
33'
2
-
0
FT
دنبال کنید
FK Slonim 2017
ضربات پنالتی
گل های بازی
Egor Malatkov
79'
Gleb Zheleznikov
33'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 0
Nikita Tyunis
Pavel Sushkov
Kantemir Soblirov
Egor Malatkov
89'
Vitalii Shalychev
Stanislav Irshev
82'
81'
Ilya Lebedev
Dmitry Nekrashevich
Vadim Freytak
Artem Tolkin
2 - 0
Egor Malatkov
Gleb Zheleznikov
79'
72'
Zakhar Kondratovich
Aleksey Chernodarov
71'
46'
Artur Chuyko
Yegor Petrov
Pavel Lisyuk
Aleksandar Chizh
پایان نیمه اول 1 - 0
1 - 0
Gleb Zheleznikov
Egor Malatkov
33'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 14
شروع بازی
17 تیر 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
16
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
Ostrovets
9
12:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
FK Baranovichi
9
3:16
6
15
Ostrovets
7
10:15
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
مقایسه آماری پیش از بازی
5
10
15
20
10
5
10
15
20
بازی آخر دو تیم در
لیگ 2
تمام تورنمنتها
تمام تورنمنتها
لیگ 2
تمام تورنمنتها
اورشا
10
تعداد بازی
10
3
برد
1
1
باخت
5
12
گل زده
9
8
گل خورده
16
4
کلین شیت
4
0
مالکیت ٪
0
0
نمره بازیکنان
0
0
پاس/بازی
0
0
دقت پاس ٪
0
0
شوت/بازی
0
0
شوت در مقابل
0
FK Slonim 2017
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.