فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 02 تیر 1403 ساعت ۱۷:۳۰
Ostrovets
Maksim Lotysh
83'
(پنالتی)
Maksim Lotysh
72'
Vladislav Yatskevich
34'
3
-
0
FT
دنبال کنید
Torpedo Zhodino 2
ضربات پنالتی
گل های بازی
Maksim Lotysh
83'
Maksim Lotysh
72'
Vladislav Yatskevich
34'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 3 - 0
Maksim Avgustinovich
Nikita Kachur
Ivan Furmanov
Denis Khvostovich
87'
86'
Egor Furs
Artem Sidorik
3 - 0
Maksim Lotysh
83'
2 - 0
Maksim Lotysh
72'
Andrey Kolomatskiy
Vladislav Yatskevich
70'
68'
Ivan Sivkov
Grigori Martianov
Kirill Parmonov
Artem Drozdovich
Vitaly Grigarkevich
Alexander Bakinovsky
Yuri Volovik
64'
55'
Egor Egorov
Denis Nikolaev
Matvey Skolovskiy
Vladislav Melko
46'
Vladislav Skavpnev
Arseny Galushko
پایان نیمه اول 1 - 0
43'
Mikhail Ladutko
1 - 0
Vladislav Yatskevich
34'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 12
شروع بازی
02 تیر 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
15
32:9
38
2
Niva Dolbizno
15
38:18
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
FC Bate Borisov II
15
25:19
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
اورشا
15
20:18
22
9
FK Bumprom
15
27:17
21
10
Dinamo Minsk Reserve
15
19:18
20
11
Ostrovets
15
22:23
20
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
15
10:27
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
Bff Academy Minsk U17
15
16:31
12
16
Torpedo Zhodino 2
15
20:40
12
17
FK Slonim 2017
15
16:28
10
18
Energetik-BGU Minsk
15
14:30
10
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
FC Bate Borisov II
7
14:7
15
5
Ostrovets
8
12:8
15
6
Niva Dolbizno
7
15:7
12
7
اورشا
7
14:9
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
11
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
12
FK Lida
8
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
9:20
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
8
11:19
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
11:12
10
10
اورشا
8
6:9
10
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
Energetik-BGU Minsk
7
8:10
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
7
11:20
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FK Baranovichi
8
3:16
5
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Ostrovets
d
d
w
w
d
l
l
d
l
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Belshina Bobruisk
میهمان
26 خرداد 1403
17:30
1
-
1
d
FK Bumprom
میزبان
20 خرداد 1403
17:30
0
-
0
d
Bff Academy Minsk U17
میهمان
12 خرداد 1403
16:30
1
-
3
w
FK Slonim 2017
میزبان
05 خرداد 1403
13:30
3
-
2
w
اورشا
میهمان
28 اردیبهشت 1403
18:30
1
-
1
d
FK Lida
میزبان
22 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
2
l
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
14 اردیبهشت 1403
19:30
3
-
0
l
Lokomotiv Gomel
میزبان
09 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
1
d
FC Bate Borisov II
میهمان
01 اردیبهشت 1403
13:30
3
-
2
l
Shakhter Soligorsk Reserve
میزبان
25 فروردین 1403
16:30
1
-
0
w
10 بازی آخر Torpedo Zhodino 2
l
l
w
l
d
w
l
l
w
l
لیگ 2 -
فصل عادی
FC Molodechno
میزبان
25 خرداد 1403
19:30
0
-
2
l
FK Baranovichi
میهمان
20 خرداد 1403
14:30
2
-
1
l
Maxline Rogachev
میزبان
14 خرداد 1403
16:30
2
-
1
w
Niva Dolbizno
میهمان
06 خرداد 1403
13:30
7
-
1
l
Volna Pinsk
میزبان
30 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
1
d
Energetik-BGU Minsk
میهمان
21 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
2
w
Belshina Bobruisk
میهمان
15 اردیبهشت 1403
15:30
2
-
1
l
FK Bumprom
میزبان
09 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
8
l
Bff Academy Minsk U17
میهمان
31 فروردین 1403
19:45
0
-
4
w
FK Slonim 2017
میزبان
26 فروردین 1403
17:30
2
-
3
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.