فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 26 خرداد 1403 ساعت ۱۷:۳۰
Belshina Bobruisk
Igor Tymonyuk
3'
1
-
1
FT
دنبال کنید
Ostrovets
Denis Khvostovich
67'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Igor Tymonyuk
3'
Denis Khvostovich
67'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Vladyslav Kabachevsky
90'+1
86'
Amirreza Ashrafi
Maksim Avgustinovich
83'
Maksim Avgustinovich
79'
Ivan Furmanov
Artem Drozdovich
78'
Denis Khvostovich
67'
1 - 1
Denis Khvostovich
Alexander Bakinovsky
66'
Maksim Avgustinovich
Maksim Lotysh
Vitaly Grigarkevich
Andrey Kolomatskiy
Maksim Samotoi
Nikita Golub
57'
55'
Yuri Volovik
Nikita Golub
52'
پایان نیمه اول 1 - 0
Igor Tymonyuk
34'
Ilya Sen
Nikita Sokolovskiy
25'
1 - 0
Igor Tymonyuk
Valeri Potorocha
3'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 11
شروع بازی
26 خرداد 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
16
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
Ostrovets
9
12:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
FK Baranovichi
9
3:16
6
15
Ostrovets
7
10:15
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
16
12
3
1
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
9
5
2
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
9
2
4
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
10
2
3
32:19
27
5
اورشا
16
6
7
3
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
7
3
5
28:17
24
7
FK Lida
15
7
3
5
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
7
2
7
22:18
23
9
FK Bumprom
16
6
3
7
27:18
21
10
Ostrovets
16
5
6
5
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
3
7
5
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
4
4
8
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
4
1
11
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
3
3
9
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
2
5
9
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
1
0
1
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
2
5
9
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
0
0
2
1:6
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
8
7
1
0
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
5
1
1
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
5
1
1
14:8
16
4
Ostrovets
9
4
4
1
12:8
16
5
اورشا
8
4
3
1
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
4
1
4
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
3
3
1
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
3
2
2
11:6
11
9
FK Bumprom
7
3
1
3
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
2
4
2
11:12
10
11
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
3
1
3
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
3
0
5
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
1
2
6
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
1
1
6
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1
0
0
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
0
0
1
1:3
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
9
6
2
1
23:12
20
2
FC Molodechno
8
5
2
1
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
5
1
2
18:13
16
4
FK Lida
7
4
2
1
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
4
1
3
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
FK Bumprom
9
3
2
4
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
8:8
10
9
اورشا
8
2
4
2
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
1
4
3
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
2
1
4
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
1
3
3
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
1
3
3
5:9
6
14
FK Baranovichi
9
1
3
5
3:16
6
15
Ostrovets
7
1
2
4
10:15
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
1
1
6
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
0
0
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0
0
1
0:3
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.