فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 20 خرداد 1403 ساعت ۱۷:۳۰
Ostrovets
0
-
0
FT
دنبال کنید
FK Bumprom
ضربات پنالتی
گل های بازی
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 0
Arseniy Zhukovskiy
90'+3
Vitali Urbanovich
Nikita Kachur
87'
86'
Maksim Vospukov
Daniil Kovalev
79'
Vladislav Drapeza
Dmitri Khalimonchikov
Arseniy Zhukovskiy
Andrey Kolomatskiy
Maksim Avgustinovich
Denis Khvostovich
Ivan Furmanov
Maksim Lotysh
78'
65'
Sergey Kruzhilin
Artsiom Zhauniarenka
Maxim Sanets
Dmitri Denisenko
Egor Semenov
Artem Drozdovich
62'
47'
Dmitry Velisevich
Eduard Simonchik
پایان نیمه اول 0 - 0
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
20 خرداد 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
15
32:9
38
2
Niva Dolbizno
15
38:18
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
FC Bate Borisov II
15
25:19
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
اورشا
15
20:18
22
9
FK Bumprom
15
27:17
21
10
Dinamo Minsk Reserve
15
19:18
20
11
Ostrovets
15
22:23
20
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
15
10:27
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
Bff Academy Minsk U17
15
16:31
12
16
Torpedo Zhodino 2
15
20:40
12
17
FK Slonim 2017
15
16:28
10
18
Energetik-BGU Minsk
15
14:30
10
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
FC Bate Borisov II
7
14:7
15
5
Ostrovets
8
12:8
15
6
Niva Dolbizno
7
15:7
12
7
اورشا
7
14:9
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
11
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
12
FK Lida
8
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
9:20
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
8
11:19
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
11:12
10
10
اورشا
8
6:9
10
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
Energetik-BGU Minsk
7
8:10
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
7
11:20
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FK Baranovichi
8
3:16
5
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
مقایسه آماری پیش از بازی
5
10
15
20
10
5
10
15
20
بازی آخر دو تیم در
لیگ 2
تمام تورنمنتها
تمام تورنمنتها
لیگ 2
تمام تورنمنتها
Ostrovets
10
تعداد بازی
10
4
برد
3
4
باخت
5
12
گل زده
19
14
گل خورده
15
2
کلین شیت
1
0
مالکیت ٪
0
0
نمره بازیکنان
0
0
پاس/بازی
0
0
دقت پاس ٪
0
0
شوت/بازی
0
0
شوت در مقابل
0
FK Bumprom
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.