فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 19 خرداد 1403 ساعت ۱۶:۳۰
Dinamo Minsk Reserve
0
-
2
FT
دنبال کنید
FK Lida
Vladimir Tonkevich
85'
Evgeni Karpovich
54'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vladimir Tonkevich
85'
Evgeni Karpovich
54'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 2
85'
0 - 2
Vladimir Tonkevich
Danil Kutsepalov
80'
Semen Zayets
Ruslan Askerov
Isachenko Egor
Ladle Kirill
79'
76'
Aleksandr Burnos
Mark Alelyunas
Aleksey Zhechko
Vladislav Krolik
74'
Artem Samuylik
Kirill Adamovich
57'
54'
0 - 1
Evgeni Karpovich
پایان نیمه اول 0 - 0
38'
Vladimir Tonkevich
Denis Litvin
33'
Kirill Kovsh
27'
Dmitri Nizhnik
24'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
19 خرداد 1403 ساعت ۱۶:۳۰
تعداد تماشاگر
10
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
17
38:15
40
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
Ostrovets
16
23:23
23
10
FK Bumprom
16
27:18
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:28
15
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
17
20:36
2
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Ostrovets
9
13:8
18
3
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
4
Volna Pinsk
7
14:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
9
9:23
5
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
9
16:8
18
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
Ostrovets
7
10:15
5
15
FK Baranovichi
9
3:17
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر Dinamo Minsk Reserve
w
d
l
w
w
l
d
w
l
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Energetik-BGU Minsk
میزبان
14 خرداد 1403
20:30
3
-
2
w
Lokomotiv Gomel
میهمان
04 خرداد 1403
18:30
1
-
1
d
FC Bate Borisov II
میزبان
29 اردیبهشت 1403
15:30
1
-
2
l
Shakhter Soligorsk Reserve
میهمان
21 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
2
w
Ostrovets
میزبان
14 اردیبهشت 1403
19:30
3
-
0
w
FC Molodechno
میهمان
09 اردیبهشت 1403
13:30
2
-
1
l
FK Baranovichi
میزبان
01 اردیبهشت 1403
19:30
0
-
0
d
Maxline Rogachev
میهمان
26 فروردین 1403
14:30
0
-
1
w
Niva Dolbizno
میزبان
18 فروردین 1403
17:30
1
-
2
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
Ostrovets
میزبان
11 فروردین 1403
12:30
1
-
0
w
10 بازی آخر FK Lida
w
d
l
w
l
w
d
w
w
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Lokomotiv Gomel
میزبان
13 خرداد 1403
14:30
2
-
1
w
FC Bate Borisov II
میهمان
04 خرداد 1403
16:30
1
-
1
d
Shakhter Soligorsk Reserve
میزبان
29 اردیبهشت 1403
16:30
1
-
5
l
Ostrovets
میهمان
22 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
2
w
FC Molodechno
میزبان
14 اردیبهشت 1403
17:30
0
-
1
l
FK Baranovichi
میهمان
08 اردیبهشت 1403
16:30
0
-
2
w
Maxline Rogachev
میزبان
02 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
2
d
Niva Dolbizno
میهمان
25 فروردین 1403
17:30
0
-
1
w
Volna Pinsk
میزبان
19 فروردین 1403
14:30
1
-
0
w
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
اسلوتسک
میهمان
02 اسفند 1402
13:30
2
-
1
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.