فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 19 خرداد 1403 ساعت ۱۴:۳۰
FC Molodechno
Sino Absadamov
83'
Sino Absadamov
54'
German Kutkovich
45'+1
Vladislav Fedosov
39'
Yuri Kozlov
20'
5
-
0
FT
دنبال کنید
Belshina Bobruisk
ضربات پنالتی
گل های بازی
Sino Absadamov
83'
Sino Absadamov
54'
German Kutkovich
45'+1
Vladislav Fedosov
39'
Yuri Kozlov
20'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 5 - 0
5 - 0
Sino Absadamov
83'
Gleb Guletskiy
Abdulaziz Laval
Fedor Adashkevich
Yuri Kozlov
80'
75'
Nikita Sokolovskiy
Valeri Potorocha
Aleksandr Krotov
Vadim Fastovets
Bogdan Kutsy
Kirill Goncharik
67'
61'
Ilya Sen
Vladyslav Kabachevsky
58'
Nikita Golub
Maksim Samotoi
Daniil Kulikov
Dmitriy Denisenko
Igor Monich
Vladislav Fedosov
56'
4 - 0
Sino Absadamov
54'
Vladislav Fedosov
48'
پایان نیمه اول 3 - 0
3 - 0
German Kutkovich
45'+1
Vadim Fastovets
Abdulaziz Laval
43'
Yuriy Gavrilov
42'
Vladislav Davydov
2 - 0
Vladislav Fedosov
39'
Vladislav Davydov
35'
Valeri Potorocha
1 - 0
Yuri Kozlov
20'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
19 خرداد 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
15
22:23
20
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
15
10:27
15
13
Bff Academy Minsk U17
16
16:31
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
16:28
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
اورشا
8
15:9
15
5
Ostrovets
8
12:8
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
11:19
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
Ostrovets
7
10:15
5
15
FK Baranovichi
8
3:16
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
6:16
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 5 - 0
5 - 0
Sino Absadamov
83'
Gleb Guletskiy
Abdulaziz Laval
Fedor Adashkevich
Yuri Kozlov
80'
75'
Nikita Sokolovskiy
Valeri Potorocha
Aleksandr Krotov
Vadim Fastovets
Bogdan Kutsy
Kirill Goncharik
67'
61'
Ilya Sen
Vladyslav Kabachevsky
58'
Nikita Golub
Maksim Samotoi
Daniil Kulikov
Dmitriy Denisenko
Igor Monich
Vladislav Fedosov
56'
4 - 0
Sino Absadamov
54'
Vladislav Fedosov
48'
پایان نیمه اول 3 - 0
3 - 0
German Kutkovich
45'+1
Vadim Fastovets
Abdulaziz Laval
43'
Yuriy Gavrilov
42'
Vladislav Davydov
2 - 0
Vladislav Fedosov
39'
Vladislav Davydov
35'
Valeri Potorocha
1 - 0
Yuri Kozlov
20'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 10
شروع بازی
19 خرداد 1403 ساعت ۱۴:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.