فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 13 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
FK Slonim 2017
Yegor Petrov
60'
1
-
2
FT
دنبال کنید
Shakhter Soligorsk Reserve
Ilya Sviridenko
79'
Vjacheslav Prigodich
29'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Yegor Petrov
60'
Ilya Sviridenko
79'
Vjacheslav Prigodich
29'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 2
84'
Artem Smaltser
83'
Dmitry Selivanov
Mark Bulanov
Danila Stain
Dmitry Nekrashevich
81'
79'
1 - 2
Ilya Sviridenko
71'
Nikita Korshun
63'
Arseniy Chakur
Maxim Zyl
Yuri Basalyga
Alexey Kurovsky
1 - 1
Yegor Petrov
60'
Artem Tolkin
Zakhar Kondratovich
Yegor Petrov
Timofey Anisimov
Oleg Tyulkov
Vadim Freytak
57'
46'
Alexey Garost
Nikita Shaula
پایان نیمه اول 0 - 1
29'
0 - 1
Vjacheslav Prigodich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 9
شروع بازی
13 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
17
38:15
40
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
Ostrovets
16
23:23
23
10
FK Bumprom
16
27:18
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:28
15
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
17
20:36
2
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Ostrovets
9
13:8
18
3
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
4
Volna Pinsk
7
14:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
9
9:23
5
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
9
16:8
18
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
Ostrovets
7
10:15
5
15
FK Baranovichi
9
3:17
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
مقایسه آماری پیش از بازی
5
10
15
20
10
5
10
15
20
بازی آخر دو تیم در
لیگ 2
تمام تورنمنتها
تمام تورنمنتها
لیگ 2
تمام تورنمنتها
FK Slonim 2017
10
تعداد بازی
8
1
برد
1
7
باخت
5
10
گل زده
8
21
گل خورده
13
2
کلین شیت
2
0
مالکیت ٪
0
0
نمره بازیکنان
0
0
پاس/بازی
0
0
دقت پاس ٪
0
0
شوت/بازی
0
0
شوت در مقابل
0
Shakhter Soligorsk Reserve
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.