فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 13 خرداد 1403 ساعت ۱۶:۳۰
FK Bumprom
Eduard Simonchik
52'
Artsiom Zhauniarenka
15'
2
-
1
FT
دنبال کنید
FC Molodechno
Kirill Goncharik
69'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Eduard Simonchik
52'
Artsiom Zhauniarenka
15'
Kirill Goncharik
69'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
Vladislav Zernaev
90'+2
76'
Artem Dylevski
69'
2 - 1
Kirill Goncharik
62'
Igor Monich
2 - 0
Eduard Simonchik
Daniil Kovalev
52'
پایان نیمه اول 1 - 0
35'
Sino Absadamov
18'
German Kutkovich
1 - 0
Artsiom Zhauniarenka
Artem Miroevski
15'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 9
شروع بازی
13 خرداد 1403 ساعت ۱۶:۳۰
تعداد تماشاگر
15
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
15
32:9
38
2
Niva Dolbizno
15
38:18
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
FC Bate Borisov II
15
25:19
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
اورشا
15
20:18
22
9
FK Bumprom
15
27:17
21
10
Dinamo Minsk Reserve
15
19:18
20
11
Ostrovets
15
22:23
20
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
15
10:27
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
Bff Academy Minsk U17
15
16:31
12
16
Torpedo Zhodino 2
15
20:40
12
17
FK Slonim 2017
15
16:28
10
18
Energetik-BGU Minsk
15
14:30
10
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
FC Bate Borisov II
7
14:7
15
5
Ostrovets
8
12:8
15
6
Niva Dolbizno
7
15:7
12
7
اورشا
7
14:9
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
11
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
12
FK Lida
8
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
9:20
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
8
11:19
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
11:12
10
10
اورشا
8
6:9
10
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
Energetik-BGU Minsk
7
8:10
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
7
11:20
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FK Baranovichi
8
3:16
5
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
15
12
2
1
32:9
38
2
Niva Dolbizno
15
9
5
1
38:18
32
3
Volna Pinsk
15
9
2
4
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
10
2
3
32:19
27
5
FC Bate Borisov II
15
7
4
4
25:19
25
6
Maxline Rogachev
15
7
3
5
28:17
24
7
FK Lida
15
7
3
5
19:19
24
8
اورشا
15
5
7
3
20:18
22
9
FK Bumprom
15
6
3
6
27:17
21
10
Dinamo Minsk Reserve
15
6
2
7
19:18
20
11
Ostrovets
15
5
5
5
22:23
20
12
Lokomotiv Gomel
15
3
7
5
18:20
16
13
FK Baranovichi
15
4
3
8
10:27
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
3
3
9
18:29
12
15
Bff Academy Minsk U17
15
4
0
11
16:31
12
16
Torpedo Zhodino 2
15
3
3
9
20:40
12
17
FK Slonim 2017
15
2
4
9
16:28
10
18
Energetik-BGU Minsk
15
2
4
9
14:30
10
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
7
7
0
0
19:4
21
2
Belshina Bobruisk
7
5
1
1
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
5
1
1
14:8
16
4
FC Bate Borisov II
7
4
3
0
14:7
15
5
Ostrovets
8
4
3
1
12:8
15
6
Niva Dolbizno
7
3
3
1
15:7
12
7
اورشا
7
3
3
1
14:9
12
8
Maxline Rogachev
7
3
2
2
11:6
11
9
FK Bumprom
7
3
1
3
11:7
10
10
Dinamo Minsk Reserve
8
3
1
4
11:10
10
11
Lokomotiv Gomel
8
2
4
2
11:12
10
12
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
3
1
3
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
3
0
5
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
1
3
4
9:20
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
17
FK Slonim 2017
8
1
1
6
11:19
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
1
1
6
6:20
4
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
8
6
2
0
23:11
20
2
FC Molodechno
8
5
2
1
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
5
1
2
18:13
16
4
FK Lida
7
4
2
1
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
4
1
3
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
FK Bumprom
8
3
2
3
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
3
1
4
11:12
10
10
اورشا
8
2
4
2
6:9
10
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
2
1
4
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
1
3
3
7:8
6
13
Energetik-BGU Minsk
7
1
3
3
8:10
6
14
FK Slonim 2017
7
1
3
3
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
7
2
0
5
11:20
6
16
Ostrovets
7
1
2
4
10:15
5
17
FK Baranovichi
8
1
2
5
3:16
5
18
Bff Academy Minsk U17
7
1
0
6
6:16
3
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.