فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 06 خرداد 1403 ساعت ۱۳:۳۰
Niva Dolbizno
Pavel Pampukha
63'
Pavel Pampukha
52'
Pavel Pampukha
46'
Dmitri Mulkevich
43'
Aleksey Tkhagalegov
21'
Artem Kuratnik
17'
Pavel Pampukha
2'
7
-
1
FT
دنبال کنید
Torpedo Zhodino 2
Mikhail Ladutko
73'
(پنالتی)
ضربات پنالتی
گل های بازی
Pavel Pampukha
63'
Pavel Pampukha
52'
Pavel Pampukha
46'
Dmitri Mulkevich
43'
Aleksey Tkhagalegov
21'
Artem Kuratnik
17'
Pavel Pampukha
2'
Mikhail Ladutko
73'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 7 - 1
80'
Konstantin Bogdanovich
Kirill Nebyshinets
Konstantin Konchalenko
Arseniy Galushko
73'
7 - 0
Mikhail Ladutko
Egor Yushchenko
Pavel Pampukha
68'
7 - 0
Pavel Pampukha
63'
Maksim Druchik
Dmitry Lesnyak
Dmitriy Chizh
Artem Kuratnik
60'
57'
Matvey Pritsker
56'
Egor Egorovo
Roman Zheleznyi
Ivan Sivkov
Vladislav Skavpnev
Artem Sidorik
Denis Nikolaev
Vladislav Dybin
55'
6 - 0
Pavel Pampukha
52'
51'
Mikhail Ladutko
Vladimir Dobrolovich
Roman Kozel
Vladislav Dybin
Dmitri Mulkevich
5 - 0
Pavel Pampukha
Vladislav Dybin
46'
پایان نیمه اول 4 - 0
44'
Denis Nikolaev
4 - 0
Dmitri Mulkevich
43'
3 - 0
Aleksey Tkhagalegov
Dmitri Mulkevich
21'
2 - 0
Artem Kuratnik
Nikolai Leshkevich
17'
1 - 0
Pavel Pampukha
Roman Kozel
2'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
06 خرداد 1403 ساعت ۱۳:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
22
46:16
53
2
Niva Dolbizno
22
52:21
48
3
Belshina Bobruisk
22
54:23
46
4
Volna Pinsk
22
44:28
42
5
Maxline Rogachev
21
39:18
39
6
Dinamo Minsk Reserve
23
35:28
36
7
Ostrovets
23
32:34
36
8
FK Bumprom
22
35:26
31
9
FK Lida
22
24:26
30
10
اورشا
22
25:28
30
11
Shakhter Soligorsk Reserve
22
25:37
22
12
Lokomotiv Gomel
22
27:35
20
13
Bff Academy Minsk U17
22
22:38
18
14
FK Baranovichi
23
13:41
17
15
FK Slonim 2017
23
18:49
12
16
FC Bate Borisov II
9
7:9
11
17
Energetik-BGU Minsk
22
22:42
8
18
Torpedo Zhodino 2
8
7:17
6
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
12
29:8
32
2
Belshina Bobruisk
12
30:7
31
3
Volna Pinsk
11
26:12
25
4
Maxline Rogachev
11
21:6
23
5
Niva Dolbizno
11
24:9
22
6
Ostrovets
11
16:12
21
7
FK Bumprom
11
19:10
20
8
Dinamo Minsk Reserve
12
18:14
17
9
اورشا
11
16:13
16
10
Lokomotiv Gomel
11
19:17
14
11
FK Lida
11
11:15
13
12
Bff Academy Minsk U17
11
10:18
10
13
FK Baranovichi
11
7:18
10
14
Shakhter Soligorsk Reserve
10
12:20
8
15
Energetik-BGU Minsk
10
8:22
7
16
FK Slonim 2017
12
12:24
6
17
FC Bate Borisov II
4
2:2
5
18
Torpedo Zhodino 2
4
4:13
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
11
28:12
26
2
FC Molodechno
10
17:8
21
3
Belshina Bobruisk
10
24:16
20
4
Dinamo Minsk Reserve
11
17:14
19
5
Volna Pinsk
11
18:16
17
6
FK Lida
11
13:11
17
7
Maxline Rogachev
10
18:12
16
8
Ostrovets
12
16:22
15
9
Shakhter Soligorsk Reserve
12
13:17
14
10
اورشا
11
9:15
14
11
FK Bumprom
11
16:16
11
12
Energetik-BGU Minsk
12
14:20
11
13
Bff Academy Minsk U17
11
12:20
8
14
FK Baranovichi
12
6:23
7
15
Torpedo Zhodino 2
4
3:4
6
16
FC Bate Borisov II
5
5:7
6
17
Lokomotiv Gomel
11
8:18
6
18
FK Slonim 2017
11
6:25
6
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 7 - 1
80'
Konstantin Bogdanovich
Kirill Nebyshinets
Konstantin Konchalenko
Arseniy Galushko
73'
7 - 0
Mikhail Ladutko
Egor Yushchenko
Pavel Pampukha
68'
7 - 0
Pavel Pampukha
63'
Maksim Druchik
Dmitry Lesnyak
Dmitriy Chizh
Artem Kuratnik
60'
57'
Matvey Pritsker
56'
Egor Egorovo
Roman Zheleznyi
Ivan Sivkov
Vladislav Skavpnev
Artem Sidorik
Denis Nikolaev
Vladislav Dybin
55'
6 - 0
Pavel Pampukha
52'
51'
Mikhail Ladutko
Vladimir Dobrolovich
Roman Kozel
Vladislav Dybin
Dmitri Mulkevich
5 - 0
Pavel Pampukha
Vladislav Dybin
46'
پایان نیمه اول 4 - 0
44'
Denis Nikolaev
4 - 0
Dmitri Mulkevich
43'
3 - 0
Aleksey Tkhagalegov
Dmitri Mulkevich
21'
2 - 0
Artem Kuratnik
Nikolai Leshkevich
17'
1 - 0
Pavel Pampukha
Roman Kozel
2'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
06 خرداد 1403 ساعت ۱۳:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.