فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 05 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
FK Baranovichi
Aleksandr Savitskiy
46'
Sergey Arkhipov
45'
2
-
1
FT
دنبال کنید
FK Bumprom
Maxim Sanets
76'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Aleksandr Savitskiy
46'
Sergey Arkhipov
45'
Maxim Sanets
76'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
Maksim Tkatsevich
Egor Mikhei
87'
80'
Dmitri Khalimonchikov
Tikhon Plaksa
79'
76'
2 - 1
Maxim Sanets
Artem Miroevski
75'
Kiril Ylagin
Sergey Slepov
Nikita Shamanov
Linar Mukhametshin
Anton Sorokin
Marat Lukyanov
71'
Ivan Barcev
Dmitry Galuza
66'
62'
Nikita Zakrevskiy
Dmitri Denisenko
Danila Vorobyev
Artsiom Zhauniarenka
Artsiom Kilyimanav
53'
2 - 0
Aleksandr Savitskiy
Tikhon Plaksa
46'
Deni Makaev
Vladislav Drapeza
پایان نیمه اول 1 - 0
1 - 0
Sergey Arkhipov
Tikhon Plaksa
45'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
05 خرداد 1403 ساعت ۱۵:۳۰
تعداد تماشاگر
40
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
17
38:15
40
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
Ostrovets
16
23:23
23
10
FK Bumprom
16
27:18
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:28
15
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
17
20:36
2
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Ostrovets
9
13:8
18
3
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
4
Volna Pinsk
7
14:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
9
9:23
5
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
9
16:8
18
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
Ostrovets
7
10:15
5
15
FK Baranovichi
9
3:17
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
بازی های رو در رو
2
4
7
0
0
0
1
5
0
لیگ 2 -
2023
02/06/19
FK Baranovichi
2
-
1
FK Bumprom
h
02/02/16
FK Bumprom
0
-
2
FK Baranovichi
h
10 بازی آخر FK Baranovichi
l
d
l
l
d
w
l
l
w
d
لیگ 2 -
فصل عادی
Bff Academy Minsk U17
میهمان
29 اردیبهشت 1403
17:30
2
-
0
l
FK Slonim 2017
میزبان
23 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
0
d
اورشا
میهمان
14 اردیبهشت 1403
18:30
4
-
0
l
FK Lida
میزبان
08 اردیبهشت 1403
16:30
0
-
2
l
Dinamo Minsk Reserve
میهمان
01 اردیبهشت 1403
19:30
0
-
0
d
Lokomotiv Gomel
میزبان
26 فروردین 1403
15:30
2
-
1
w
FC Bate Borisov II
میهمان
19 فروردین 1403
17:30
2
-
1
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Maxline Rogachev
میزبان
04 آذر 1402
14:30
2
-
3
l
FK Slonim 2017
میهمان
28 آبان 1402
15:00
0
-
3
w
Lokomotiv Gomel
میزبان
14 آبان 1402
13:30
1
-
1
d
10 بازی آخر FK Bumprom
l
d
l
w
l
w
l
d
l
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Maxline Rogachev
میزبان
30 اردیبهشت 1403
18:30
0
-
1
l
Niva Dolbizno
میهمان
22 اردیبهشت 1403
13:30
3
-
3
d
Volna Pinsk
میزبان
15 اردیبهشت 1403
17:00
1
-
2
l
Torpedo Zhodino 2
میهمان
09 اردیبهشت 1403
14:30
1
-
8
w
Belshina Bobruisk
میزبان
01 اردیبهشت 1403
15:30
1
-
2
l
Energetik-BGU Minsk
میهمان
25 فروردین 1403
16:30
0
-
1
w
Bff Academy Minsk U17
میهمان
18 فروردین 1403
15:30
2
-
1
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
نیپر موگیلف
میهمان
25 بهمن 1402
14:00
1
-
1
d
گومل
میهمان
21 بهمن 1402
12:30
1
-
0
l
Gomel Reserve
میزبان
07 بهمن 1402
14:30
12
-
0
w
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.