فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
جمعه، 04 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Lokomotiv Gomel
Dmitriy Krivosheyev
35'
1
-
1
FT
دنبال کنید
Dinamo Minsk Reserve
Denis Litvin
31'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Dmitriy Krivosheyev
35'
Denis Litvin
31'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Ivan Kaloshkin
Evgeni Azerskiy
84'
Viktor Lisovskiy
Artem Samuylik
Aleksandr Krasnov
Dmitriy Krivosheyev
Nikolay Starostenko
Pavel Markov
58'
Evgeni Milevski
Igor Kuzmenok
46'
Mikhail Aleksandrov
Vladislav Beinia
Artem Grabtsevich
Kirill Adamovich
Artem Sokolovskiy
Matvey Dubatovka
Artem Samuylik
Denis Litvin
پایان نیمه اول 1 - 1
1 - 1
Dmitriy Krivosheyev
35'
31'
0 - 1
Denis Litvin
Kirill Adamovich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
04 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
17
38:15
40
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
Ostrovets
16
23:23
23
10
FK Bumprom
16
27:18
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:28
15
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
17
20:36
2
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Ostrovets
9
13:8
18
3
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
4
Volna Pinsk
7
14:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
9
9:23
5
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
9
16:8
18
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
Ostrovets
7
10:15
5
15
FK Baranovichi
9
3:17
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
Ivan Kaloshkin
Evgeni Azerskiy
84'
Viktor Lisovskiy
Artem Samuylik
Aleksandr Krasnov
Dmitriy Krivosheyev
Nikolay Starostenko
Pavel Markov
58'
Evgeni Milevski
Igor Kuzmenok
46'
Mikhail Aleksandrov
Vladislav Beinia
Artem Grabtsevich
Kirill Adamovich
Artem Sokolovskiy
Matvey Dubatovka
Artem Samuylik
Denis Litvin
پایان نیمه اول 1 - 1
1 - 1
Dmitriy Krivosheyev
35'
31'
0 - 1
Denis Litvin
Kirill Adamovich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
04 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.