فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 05 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
Energetik-BGU Minsk
Amirbek Bakaev
78'
1
-
4
FT
دنبال کنید
Volna Pinsk
Danil Tkachik
87'
Daniil Prokopchuk
69'
Daniil Prokopchuk
36'
Kirill Polkhovskiy
15'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Amirbek Bakaev
78'
Danil Tkachik
87'
Daniil Prokopchuk
69'
Daniil Prokopchuk
36'
Kirill Polkhovskiy
15'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 4
90'+5
Kirill Polkhovskiy
87'
1 - 4
Danil Tkachik
Kirill Kovalevich
Danila Gavrilchuk
Arthur Starovoitov
Alexander Zhlobich
Danila Chul
1 - 3
Amirbek Bakaev
Magomedemin Rabadanov
78'
69'
0 - 3
Daniil Prokopchuk
Vladislav Syrisko
Sergey Volkov
Matvey Borisevich
64'
Maksim Grechikha
Alexandr Bulychev
51'
Kirill Kovalevich
Denis Klepach
46'
Denis Klepach
Vladislav Chebotar
پایان نیمه اول 0 - 2
Magomedemin Rabadanov
Egor Kononchuk
44'
36'
0 - 2
Daniil Prokopchuk
Alexandr Bulychev
31'
Danil Tkachik
Andrey Kukhotskovolets
15'
0 - 1
Kirill Polkhovskiy
Vitaly Kibuk
Matvey Borisevich
5'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
05 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
16
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
Ostrovets
9
12:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
FK Baranovichi
9
3:16
6
15
Ostrovets
7
10:15
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 4
90'+5
Kirill Polkhovskiy
87'
1 - 4
Danil Tkachik
Kirill Kovalevich
Danila Gavrilchuk
Arthur Starovoitov
Alexander Zhlobich
Danila Chul
1 - 3
Amirbek Bakaev
Magomedemin Rabadanov
78'
69'
0 - 3
Daniil Prokopchuk
Vladislav Syrisko
Sergey Volkov
Matvey Borisevich
64'
Maksim Grechikha
Alexandr Bulychev
51'
Kirill Kovalevich
Denis Klepach
46'
Denis Klepach
Vladislav Chebotar
پایان نیمه اول 0 - 2
Magomedemin Rabadanov
Egor Kononchuk
44'
36'
0 - 2
Daniil Prokopchuk
Alexandr Bulychev
31'
Danil Tkachik
Andrey Kukhotskovolets
15'
0 - 1
Kirill Polkhovskiy
Vitaly Kibuk
Matvey Borisevich
5'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 8
شروع بازی
05 خرداد 1403 ساعت ۱۸:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.