فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 29 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
FK Lida
Aleksandr Burnos
35'
1
-
5
FT
دنبال کنید
Shakhter Soligorsk Reserve
Vyacheslav Prigodich
86'
Egor Grivenev
78'
Aleksey Garost
67'
Egor Grivenev
65'
Pavel Dubovskiy
11'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Aleksandr Burnos
35'
Vyacheslav Prigodich
86'
Egor Grivenev
78'
Aleksey Garost
67'
Egor Grivenev
65'
Pavel Dubovskiy
11'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 5
86'
1 - 5
Vyacheslav Prigodich
Egor Grivenev
78'
1 - 4
Egor Grivenev
Aleksey Garost
67'
1 - 3
Aleksey Garost
Nikita Shaula
65'
1 - 2
Egor Grivenev
پایان نیمه اول 1 - 1
1 - 1
Aleksandr Burnos
Kirill Kovalyuk
35'
11'
0 - 1
Pavel Dubovskiy
Vyacheslav Prigodich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 7
شروع بازی
29 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
16
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:32
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
17:29
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
Ostrovets
9
12:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
12:20
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
FK Baranovichi
9
3:16
6
15
Ostrovets
7
10:15
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
7:17
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 5
86'
1 - 5
Vyacheslav Prigodich
Egor Grivenev
78'
1 - 4
Egor Grivenev
Aleksey Garost
67'
1 - 3
Aleksey Garost
Nikita Shaula
65'
1 - 2
Egor Grivenev
پایان نیمه اول 1 - 1
1 - 1
Aleksandr Burnos
Kirill Kovalyuk
35'
11'
0 - 1
Pavel Dubovskiy
Vyacheslav Prigodich
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 7
شروع بازی
29 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۶:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.