فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۸:۳۰
FK Bumprom
0
-
1
FT
دنبال کنید
Maxline Rogachev
Mark Krasnov
90'+3
ضربات پنالتی
گل های بازی
Mark Krasnov
90'+3
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
90'+3
0 - 1
Mark Krasnov
Eduard Simonchik
90'+2
90'+1
Andrey Bolvan
89'
Mark Krasnov
Aleksandr Stavpets
Oleg Alay
Nikita Kostomarov
Kirill Elagin
Sergey Slepov
Nikita Zakrevskiy
Dmitri Khalimonchikov
88'
81'
Artur Chuduk
Sergei Balanovich
76'
Artem Bruy
70'
Artem Vlasov
Alexey Petrusevich
Dmitri Lutik
Alfred Mazurich
Vladislav Drapeza
Artem Miroevski
Maxim Sanets
Deni Makaev
65'
Danila Vorobyev
Artsiom Zhauniarenka
46'
پایان نیمه اول 0 - 0
42'
Vladislav Zuk
Eduard Simonchik
30'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 7
شروع بازی
30 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۸:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
15
32:9
38
2
Niva Dolbizno
15
38:18
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
FC Bate Borisov II
15
25:19
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
اورشا
15
20:18
22
9
FK Bumprom
15
27:17
21
10
Dinamo Minsk Reserve
15
19:18
20
11
Ostrovets
15
22:23
20
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
15
10:27
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
Bff Academy Minsk U17
15
16:31
12
16
Torpedo Zhodino 2
15
20:40
12
17
FK Slonim 2017
15
16:28
10
18
Energetik-BGU Minsk
15
14:30
10
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
FC Bate Borisov II
7
14:7
15
5
Ostrovets
8
12:8
15
6
Niva Dolbizno
7
15:7
12
7
اورشا
7
14:9
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
11
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
12
FK Lida
8
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
9:20
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
8
11:19
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
11:12
10
10
اورشا
8
6:9
10
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
Energetik-BGU Minsk
7
8:10
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
7
11:20
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FK Baranovichi
8
3:16
5
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 0 - 1
90'+3
0 - 1
Mark Krasnov
Eduard Simonchik
90'+2
90'+1
Andrey Bolvan
89'
Mark Krasnov
Aleksandr Stavpets
Oleg Alay
Nikita Kostomarov
Kirill Elagin
Sergey Slepov
Nikita Zakrevskiy
Dmitri Khalimonchikov
88'
81'
Artur Chuduk
Sergei Balanovich
76'
Artem Bruy
70'
Artem Vlasov
Alexey Petrusevich
Dmitri Lutik
Alfred Mazurich
Vladislav Drapeza
Artem Miroevski
Maxim Sanets
Deni Makaev
65'
Danila Vorobyev
Artsiom Zhauniarenka
46'
پایان نیمه اول 0 - 0
42'
Vladislav Zuk
Eduard Simonchik
30'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 7
شروع بازی
30 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۸:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.