فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 23 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۴:۳۰
FC Bate Borisov II
1
-
1
FT
دنبال کنید
Lokomotiv Gomel
Vadim Kiselev
40'
Igor Kuzmenok
5'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vadim Kiselev
40'
Igor Kuzmenok
5'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
84'
Stanislav Izhakovski
78'
Nikolay Starostenko
76'
Dmitri Emelyanov
Evgeni Azerskiy
75'
Alexander Petrovich
Vladislav Orlovsky
72'
Nikolay Starostenko
Dmitriy Krivosheyev
69'
Ales Sakhonchik
Arseniy Blotsky
46'
Maxim Telesh
Piaton Kolosovsky
Vladislav Golovachenko
Nikolay MIrsky
پایان نیمه اول 1 - 1
40'
0 - 1
Vadim Kiselev
5'
0 - 1
Igor Kuzmenok
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 6
شروع بازی
23 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۴:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
16
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
17:31
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
16:29
10
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
Ostrovets
9
12:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
15
FK Slonim 2017
9
11:20
4
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
Bff Academy Minsk U17
8
7:16
6
15
FK Baranovichi
9
3:16
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
16
12
3
1
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
9
5
2
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
9
2
4
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
10
2
3
32:19
27
5
اورشا
16
6
7
3
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
7
3
5
28:17
24
7
FK Lida
15
7
3
5
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
7
2
7
22:18
23
9
FK Bumprom
16
6
3
7
27:18
21
10
Ostrovets
16
5
6
5
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
3
7
5
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
4
4
8
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
5
0
11
17:31
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
3
3
9
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
2
4
10
16:29
10
16
FC Bate Borisov II
2
1
0
1
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
2
5
9
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
0
0
2
1:6
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
8
7
1
0
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
5
1
1
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
5
1
1
14:8
16
4
Ostrovets
9
4
4
1
12:8
16
5
اورشا
8
4
3
1
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
4
1
4
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
3
3
1
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
3
2
2
11:6
11
9
FK Bumprom
7
3
1
3
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
2
4
2
11:12
10
11
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
3
1
3
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
3
0
5
10:15
9
14
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
15
FK Slonim 2017
9
1
1
7
11:20
4
16
Energetik-BGU Minsk
8
1
1
6
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1
0
0
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
0
0
1
1:3
0
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
9
6
2
1
23:12
20
2
FC Molodechno
8
5
2
1
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
5
1
2
18:13
16
4
FK Lida
7
4
2
1
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
4
1
3
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
FK Bumprom
9
3
2
4
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
8:8
10
9
اورشا
8
2
4
2
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
1
4
3
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
2
1
4
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
1
3
3
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
1
3
3
5:9
6
14
Bff Academy Minsk U17
8
2
0
6
7:16
6
15
FK Baranovichi
9
1
3
5
3:16
6
16
Ostrovets
7
1
2
4
10:15
5
17
FC Bate Borisov II
1
0
0
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0
0
1
0:3
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.