فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 09 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۷:۲۰
Maxline Rogachev
Maxim Zhitnev
12'
1
-
1
FT
دنبال کنید
اورشا
Vladislav Kormishin
89'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Maxim Zhitnev
12'
Vladislav Kormishin
89'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
89'
1 - 1
Vladislav Kormishin
88'
Stanislav Irshev
Andrey Khachaturyan
Maxim Zhitnev
Alexey Petrusevich
Sergei Balanovich
82'
Dmitri Lutik
Alfred Mazurich
77'
Sergei Balanovich
76'
71'
Dimitri Tikhomirov
Nikita Volchenko
70'
Dmitriy Tamelo
66'
Nikita Volchenko
Oleg Alai
Aleksandr Stavpets
Artem Vlasov
Pavel Klenye
61'
55'
Vladislav Kormishin
Nathan Shamsiev
Gleb Zheleznikov
Artem Antonov
49'
Artem Antonov
46'
Aleksandr Kucherov
Artem Gonzhurov
پایان نیمه اول 1 - 0
41'
Artem Gonzhurov
23'
Pavel Rassolko
22'
Artem Gonzhurov
Pavel Sushkov
Artem Zimin
18'
1 - 0
Maxim Zhitnev
Artem Zimin
12'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 4
شروع بازی
09 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۷:۲۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
16
35:12
39
2
Niva Dolbizno
16
38:19
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
اورشا
16
21:18
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
Dinamo Minsk Reserve
16
22:18
23
9
FK Bumprom
16
27:18
21
10
Ostrovets
16
22:23
21
11
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
12
FK Baranovichi
16
10:27
16
13
Bff Academy Minsk U17
16
16:31
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
FK Slonim 2017
16
16:28
11
16
FC Bate Borisov II
2
2:2
3
17
Energetik-BGU Minsk
16
17:33
1
18
Torpedo Zhodino 2
2
1:6
0
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
8
22:7
22
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
Ostrovets
9
12:8
16
5
اورشا
8
15:9
15
6
Dinamo Minsk Reserve
9
14:10
13
7
Niva Dolbizno
7
15:7
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
11
FK Lida
8
8:12
10
12
FK Baranovichi
7
7:11
10
13
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
14
FK Slonim 2017
9
11:19
5
15
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:0
3
18
Torpedo Zhodino 2
1
1:3
0
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
9
23:12
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
9
16:11
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
اورشا
8
6:9
10
10
Energetik-BGU Minsk
8
11:13
7
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
FK Slonim 2017
7
5:9
6
14
FK Baranovichi
9
3:16
6
15
Ostrovets
7
10:15
5
16
Bff Academy Minsk U17
8
6:16
4
17
FC Bate Borisov II
1
1:2
0
18
Torpedo Zhodino 2
1
0:3
0
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 1
89'
1 - 1
Vladislav Kormishin
88'
Stanislav Irshev
Andrey Khachaturyan
Maxim Zhitnev
Alexey Petrusevich
Sergei Balanovich
82'
Dmitri Lutik
Alfred Mazurich
77'
Sergei Balanovich
76'
71'
Dimitri Tikhomirov
Nikita Volchenko
70'
Dmitriy Tamelo
66'
Nikita Volchenko
Oleg Alai
Aleksandr Stavpets
Artem Vlasov
Pavel Klenye
61'
55'
Vladislav Kormishin
Nathan Shamsiev
Gleb Zheleznikov
Artem Antonov
49'
Artem Antonov
46'
Aleksandr Kucherov
Artem Gonzhurov
پایان نیمه اول 1 - 0
41'
Artem Gonzhurov
23'
Pavel Rassolko
22'
Artem Gonzhurov
Pavel Sushkov
Artem Zimin
18'
1 - 0
Maxim Zhitnev
Artem Zimin
12'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 4
شروع بازی
09 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۷:۲۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.