فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 19 فروردین 1403 ساعت ۱۷:۳۰
FC Bate Borisov II
2
-
1
FT
دنبال کنید
FK Baranovichi
Vadim Kiselev
80'
Vadim Kiselev
51'
Linar Mukhametshin
38'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Vadim Kiselev
80'
Vadim Kiselev
51'
Linar Mukhametshin
38'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
87'
Vadim Kiselev
84'
Ivan Anatolievich Bartsev
Sergey Arkhipov
Tikhon Plaksa
Dmitry Bolbat
80'
0 - 1
Vadim Kiselev
76'
Nikita Shamanov
Linar Mukhametshin
69'
Plato Kolosovsky
Danila Zhulpa
Maksim Telesh
Arseny Blotsky
67'
Aleksandr Savitskiy
Daniil Kipra
66'
Sergey Arkhipov
Danila Vergeichik
62'
Nikolay Mirskiy
Vladislav Orlovsky
51'
0 - 1
Vadim Kiselev
48'
Artemy Sinkevich
پایان نیمه اول 0 - 1
38'
0 - 1
Linar Mukhametshin
36'
Sergey Arkhipov
32'
Dmitry Bolbat
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
19 فروردین 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
15
32:9
38
2
Niva Dolbizno
15
38:18
32
3
Volna Pinsk
15
28:20
29
4
Belshina Bobruisk
15
32:19
27
5
FC Bate Borisov II
15
25:19
25
6
Maxline Rogachev
15
28:17
24
7
FK Lida
15
19:19
24
8
اورشا
15
20:18
22
9
FK Bumprom
15
27:17
21
10
Dinamo Minsk Reserve
15
19:18
20
11
Ostrovets
15
22:23
20
12
Lokomotiv Gomel
15
18:20
16
13
FK Baranovichi
15
10:27
15
14
Shakhter Soligorsk Reserve
15
18:29
12
15
Bff Academy Minsk U17
15
16:31
12
16
Torpedo Zhodino 2
15
20:40
12
17
FK Slonim 2017
15
16:28
10
18
Energetik-BGU Minsk
15
14:30
10
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
Belshina Bobruisk
7
14:6
16
3
Volna Pinsk
7
14:8
16
4
FC Bate Borisov II
7
14:7
15
5
Ostrovets
8
12:8
15
6
Niva Dolbizno
7
15:7
12
7
اورشا
7
14:9
12
8
Maxline Rogachev
7
11:6
11
9
FK Bumprom
7
11:7
10
10
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
11
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
12
FK Lida
8
8:12
10
13
FK Baranovichi
7
7:11
10
14
Bff Academy Minsk U17
8
10:15
9
15
Torpedo Zhodino 2
8
9:20
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
8
11:19
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
FC Molodechno
8
13:5
17
3
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
4
FK Lida
7
11:7
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
7
8:8
10
9
FC Bate Borisov II
8
11:12
10
10
اورشا
8
6:9
10
11
Shakhter Soligorsk Reserve
7
10:13
7
12
Lokomotiv Gomel
7
7:8
6
13
Energetik-BGU Minsk
7
8:10
6
14
FK Slonim 2017
7
5:9
6
15
Torpedo Zhodino 2
7
11:20
6
16
Ostrovets
7
10:15
5
17
FK Baranovichi
8
3:16
5
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر FC Bate Borisov II
موردی یافت نشد
10 بازی آخر FK Baranovichi
l
w
d
l
w
l
l
d
l
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Maxline Rogachev
میزبان
04 آذر 1402
14:30
2
-
3
l
FK Slonim 2017
میهمان
28 آبان 1402
15:00
0
-
3
w
Lokomotiv Gomel
میزبان
14 آبان 1402
13:30
1
-
1
d
FK Arsenal Dzerzhinsk
میهمان
06 آبان 1402
14:30
3
-
0
l
FK Lida
میزبان
29 مهر 1402
16:00
4
-
2
w
نیپر موگیلف
میهمان
23 مهر 1402
18:30
1
-
0
l
Niva Dolbizno
میزبان
16 مهر 1402
16:30
0
-
2
l
Zhodino-Uzhnoe
میهمان
09 مهر 1402
15:30
2
-
2
d
ویتبسک
میزبان
02 مهر 1402
15:30
0
-
4
l
Volna Pinsk
میهمان
25 شهریور 1402
18:30
1
-
0
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.