فوتبــال 11
لیگ 2 - گروه 2 - فصل عادی
یکشنبه، 19 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
Eidsvold Turn
Herman J Henriksen
59'
Kara Bandeh
10'
2
-
1
FT
دنبال کنید
Vålerenga IF II
Lorents Apold-Aasen
90'+4
ضربات پنالتی
گل های بازی
Herman J Henriksen
59'
Kara Bandeh
10'
Lorents Apold-Aasen
90'+4
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
90'+4
2 - 1
Lorents Apold-Aasen
90'+2
Brage Birkelund Eie
Elias Benjaminsen
Kara Abdoulie Mai Bandeh
Matias Velldal
Sebastian Remme Berge
79'
73'
Lorents Apold-Aasen
Kristian Bjerkenes Hakenstad
Benedict Lethabo Notoane
2 - 0
Herman J Henriksen
59'
46'
Charles Saheim
Christian Borchgrevink
پایان نیمه اول 1 - 0
Vital Curtis Kaba
Simon Stenseth
40'
1 - 0
Kara Bandeh
10'
اطلاعات بازی
تورنمنت
نروژ - لیگ 2 - گروه 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
19 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
Skeid
19
37:14
42
2
Tromsdalen UIL
19
51:35
42
3
Kjelsås
20
38:27
37
4
Eidsvold Turn
20
41:36
37
5
Stjørdals/Blink
19
39:23
34
6
Ullensaker Kisa
19
42:29
34
7
Strommen IF
20
37:31
34
8
Grorud
19
53:37
28
9
Follo
20
36:37
27
10
Alta IF
19
40:39
23
11
Strindheim
20
34:36
22
12
Junkeren
19
27:50
14
13
Vålerenga IF II
19
23:62
6
14
Gjøvik-Lyn
20
8:50
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Tromsdalen UIL
10
33:13
28
2
Eidsvold Turn
10
22:13
23
3
Strommen IF
10
23:12
20
4
Skeid
9
22:11
20
5
Kjelsås
9
21:12
20
6
Stjørdals/Blink
10
24:11
18
7
Follo
10
19:12
17
8
Ullensaker Kisa
9
20:13
16
9
Alta IF
10
26:20
13
10
Strindheim
10
20:16
13
11
Grorud
10
27:19
12
12
Junkeren
10
15:20
10
13
Gjøvik-Lyn
10
6:17
3
14
Vålerenga IF II
9
9:30
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Skeid
10
15:3
22
2
Ullensaker Kisa
10
22:16
18
3
Kjelsås
11
17:15
17
4
Grorud
9
26:18
16
5
Stjørdals/Blink
9
15:12
16
6
Eidsvold Turn
10
19:23
14
7
Tromsdalen UIL
9
18:22
14
8
Strommen IF
10
14:19
14
9
Alta IF
9
14:19
10
10
Follo
10
17:25
10
11
Strindheim
10
14:20
9
12
Junkeren
9
12:30
4
13
Vålerenga IF II
10
14:32
3
14
Gjøvik-Lyn
10
2:33
1
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 1
90'+4
2 - 1
Lorents Apold-Aasen
90'+2
Brage Birkelund Eie
Elias Benjaminsen
Kara Abdoulie Mai Bandeh
Matias Velldal
Sebastian Remme Berge
79'
73'
Lorents Apold-Aasen
Kristian Bjerkenes Hakenstad
Benedict Lethabo Notoane
2 - 0
Herman J Henriksen
59'
46'
Charles Saheim
Christian Borchgrevink
پایان نیمه اول 1 - 0
Vital Curtis Kaba
Simon Stenseth
40'
1 - 0
Kara Bandeh
10'
اطلاعات بازی
تورنمنت
نروژ - لیگ 2 - گروه 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 1
شروع بازی
19 فروردین 1403 ساعت ۱۵:۳۰
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.